Ana Sayfa / KREDİLER / 10 Bin TL Kredi Çekmek İçin Hangi Bankaya Başvurmalıyız?

10 Bin TL Kredi Çekmek İçin Hangi Bankaya Başvurmalıyız?

10 Bin TL Kredi Çekmek İçin En Uygun Faiz Oranları!

10 Bin TL kredi çekmek isteyenler için güncel kredi faizlerini araştırıp bir veri tablosu hazırladık. Malumunuz ülkemizde devamlı yükselişte olan dolar kuru sebebiyle birçok alanda ekonomik sallantılar baş göstermeye başladı. Banka ve işlem faizleri bunların başında geldiği için ilk olarak kredi çekmek isteyenler bu sorundan etkilendi. On bin TL kredi çekmek isteyenler için tablonun ne yazık ki pek parlak olmadığını belirtelim. Güncel faiz oranları ortalama olarak %2 ve üzerinde seyrediyor. Hal böyle olunca da kredi çekmek isteyenleri yüklü faiz ödenekleri bekliyor. Ne yapmalı diye soranlara on bin TL kredi veren bankalar listesine geçmeden evvel cevap verelim. Eğer aciliyet bildiren bir harcamanız yoksa bu dönemde kesinlikle kredi almayın. Faizlerin size vereceği zarar çok daha fazla olacaktır. Buna ek olarak gecikme ve diğer aksak işlem faizleri de bir hayli zamlandı. Hal böyle olunca kredi çekerken 2 kez düşünmenizi öneriyoruz. Dilerseniz en düşük birkaç bankayı sizler için inceleyelim.

İNG Bank 10.000 TL İhtiyaç Kredisi

10.000 TL ihtiyaç kredisi seçenekleri arasında belli şartlara göre en uygun olan kredi bu olarak görünüyor. Elbette ki kamu çalışanları veya emekliler için daha uygunu bulunabilir ancak genel kullanıcıya hitap eden en uygun kredi şu an için bu. Bu kredi bünyesinde %2.59 oranında faiz uygulanıyor. Bu faiz oranından yararlanmak için 36 ay vadeli olarak kredi kullanmanız gerekir.

İş Bankası 10.000 TL İhtiyaç Kredisi

İş Bankası ihtiyaç seçenekleri arasında yer alan bu yeni nesil kredi de güncel faiz oranından nasibini almış gibi görünüyor. Öyle ki İş Bankası tarafından verilen bu kredi %2,60 faizle sunuluyor. Yine 36 vade şartıyla bu krediyi, ilgili faiz oranıyla kullanabilirsiniz. Toplam ödeme tutarı ise 16.836 TL oluyor. Kısacası faiz bir hayli yük ekliyor kredi tutarına.

TEB Bankası İhtiyaç Kredisi

10.000 TL kredi veren bankalar arasında son olarak Türkiye Ekonomi Bankası verilerine konuk oluyoruz. Oldukça köklü projelere sahip olan bu banka 36 ay vade ile, %2.90 faiz oranıyla kredi lanse ediyor. Bu krediden faydalanmak için yüksek kredi notuna sahip olmanız gerektiğini belirtelim. Ayrıca kredi sonun toplam ödeme tutarı 17.691 TL oluyor.

- Bir önceki yazımız olan 5 Bin TL İhtiyaç Kredisi Hangi Bankadan Alınır? başlıklı makalemizde 5.000 TL kredi ve Akbank 5.000 TL kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Kredi Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kredi Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Krediler artık gündelik yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Çünkü acil nakit ihtiyaçlarını en kısa …


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir