Ana Sayfa / KREDİLER / 10 Bin TL Taşıt Kredisi Çekme Rehberi!

10 Bin TL Taşıt Kredisi Çekme Rehberi!

10 Bin TL Taşıt Kredisi Çekme Rehberi!

10 Bin TL taşıt kredisi çekmek isteyenler için oldukça detaylı bir liste hazırladık. Güncel banka faiz oranları ile hazırladığımız bu liste sayesinde en uygun krediyi kolayca bulabilirsiniz. Dövizin ve diğer birimlerin aşırı yükselmesi sonrasında bu gibi kredilerde faizler akıl sınırlarının dışına çıktı desek yalan olmaz. Kredi faizleri o kadar fazla arttı ki, günümüzde %2 faiz oranı bankalar tarafından olağan karşılanıyor. Özellikle konut ve taşıt finansman kredilerinde miktarın fazla olması nedeniyle sorun çıkaran bu oranlar, yine bu tarz 10.000 TL kredi isteyenlere de sorun yaratmaktadır. Tutara bağlı değişken olan kredi faizlerinde ise durum daha da vahim olabiliyor. Bu dönemde kredi notunun yüksek olmasını şart koşan bankalar, her ne kadar yüksek olursa olsun kredi notuna bağlı olarak bile %2’nin altında faiz vermiyorlar. Bu nedenle hızlı olmanız gerekmiyorsa bu dönemde bankalara bulaşmayın deriz. Dilerseniz piyasanın en uygun kredilerini sıralayalım.

Kuveyt Türk Araç Finansman Kredisi

10.000 TL araba kredisi çekmek isteyenler için Kuveyt Türk tarafından en uygun faiz oranları sağlanıyor. Peşinatınız varsa ve üzerini tamamlayarak araç almak istiyorsanız bu krediden fayda sağlayabilirsiniz. Bu kredi kapsamında 36 ay vade için %2,44 oranında faiz uygulanıyor. 10.000 TL için kredi bittiğinde bankaya tam olarak 16.362 TL ödemiş oluyorsunuz.

ICBC Bankasından Taşıt Almak İsteyenlere Uygun Kredi!

Taşıt kredisi faiz oranları listemizde ikinci sırada ICBC bankası bulunuyor. Taşıt kredisi adı altında tüketici ile buluşturulan bu kredi günümüzün en uygun kredileri arasında yer alıyor. Kredi bünyesinde %2,57 oranında faiz uygulanıyor. Kredi notu ve 36 ay vade şartıyla bu krediye kolayca ulaşabilirsiniz. Son olarak bu krediyi tamamen ödediğiniz takdirde bankaya 16.746 TL ödemiş olacaksınız.

Türkiye Ekonomi Bankası Taşıt Kredisi

TEB taşıt kredisi faiz oranları ise listemize 3. sıradan giriş yapıyor. Güncel olarak %2.65 oranındaki faizle müşteriye ulaşan bu kredi de yine 36 aylık vadeyle bu faiz oranına sahip. Ayrıca bu krediyi ödemeniz durumunda faiz bedeli olarak 6.985 TL ödemiş olacaksınız.

- Bir önceki yazımız olan 5 Bin TL İhtiyaç Kredisi Hangi Bankadan Alınır? başlıklı makalemizde 5.000 TL kredi ve Akbank 5.000 TL kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Kredi Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kredi Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Krediler artık gündelik yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Çünkü acil nakit ihtiyaçlarını en kısa …


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir