Ana Sayfa / KREDİLER / 2018 Burgan Bank Taşıt Kredisi Faiz Oranları

2018 Burgan Bank Taşıt Kredisi Faiz Oranları

1989 yılından bu yana hizmet vermeye başlayan Burgan Bank, müşterilerine sunmuş olduğu fırsatlar ve başarılı bir yatırım bankası olması ile birlikte büyümeye devam etmiştir. Günümüzde de müşterilerine çeşitli imkanlar sunan Burgan Bank taşıt kredisi ile araba sahibi olmak isteyenlerin yanında olmaya devam etmektedir. Taşıt kredisi almak isteyenlere özel olarak seçenekler hazırlayan Burgan Bank üzerinden taşıt kredisi almak isteyen kişilere 0 km taşıt kredisi ve ikinci el taşıt kredisi olmak üzere iki farklı imkan sunulmaktadır. Araçların sıfır ya da ikinci el olmasına göre farklı hesaplamalar ve faiz oranları sunan Burgan Bank üzerinden araba alınacağı zaman şubelere uğramak yeterli olacaktır.

2018 Burgan Bank Taşıt Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

2018 yılında Burgan Bank taşıt kredisi başvurusu yapacak olan kişilerin Burgan Bank müşterisi olarak internet üzerinden hızlı başvuru yapabilme imkanları bulunmaktadır. Ayrıca Burgan bank şubelerine giderek taşıt kredisi almak için başvuru yapılabilmektedir.

Burgan Bank araç alımlarında uygulayacağı taksit miktarını müşterilerinin belirlemesini sağlarken vade olarak 48 aya kadar ödeme planı oluşturma hakkı tanımaktadır. Araç alımlarında sabit faiz oranları uygulayarak sabit ödeme miktarı belirleyen Burgan Bank üzerinden kredi almadan önce internet üzerinden örnek ödeme planlarına bakılabilmektedir.

0 KM Taşıt Kredisi

Sadece TL cinsinden kredi verilebilen bu taşıt kredisinde sabit faiz oranları olduğu gibi ödemelerde de sabit fiyat üzerinden ödeme planı çıkarılmaktadır. Sıfır km araç alacak olan kişilerin başvuruda bulunması halinde maksimum 48 aya kadar vade seçeneği oluşturulabilmektedir. Sıfır olarak alınacak olan aracın proforma fatura fiyatı üzerinden u’i kredi olarak verilebilmektedir. Geriye kalan %’lik kısmın kredi alacak olan kişi tarafından hazırlanması gerekmektedir. Sıfır km bir araç için Burgan Bank tarafından azami olarak %1.99 olarak faiz uygulanmaktadır.

İkinci El Taşı Kredisi

2018 Burgan bank taşıt kredisi faiz oranları azami olarak %1.99 olarak belirlenmiştir. İkinci el taşıt alacak olan kişilerin alacakları aracın 3 yaşından büyük olmaması gerekmektedir. Ayrıca ikinci el olarak alınacak olan aracın ödemeleri bitinceye kadar araç üzerinde bankanın rehin hakkı bulunmaktadır.

- Bir önceki yazımız olan 2018 Tatil Kredisi Veren Bankalar ve Kredi Şartları başlıklı makalemizde 10.000 TL tatil kredisi, 2018 Tatil Kredisi ve Tatil Kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Kredi Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kredi Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Krediler artık gündelik yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Çünkü acil nakit ihtiyaçlarını en kısa …


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir