Ana Sayfa / KREDİLER / 2018 Tatil Kredisi Veren Bankalar ve Kredi Şartları

2018 Tatil Kredisi Veren Bankalar ve Kredi Şartları

Yaz mevsiminin gelmesi ile tatile gitmek isteyenlerin sayısı artmaktadır. Bundan dolayı da tatil kredisi veren bankalar çeşitli kampanyalar düzenlemektedir. Uygun faiz oranları ve vade ödemeleri ile bankaların sunmuş olduğu tatil kredisi kampanyaları ile birçok kişi tatil yapma imkânına kavuşmaktadır. Gerekli şartların sağlanması üzerine bankalardan tatil kredisi çekmek isteyen tatilciler kredilerini uygun faiz oranı ile kullanabileceklerdir.

Tatil Kredisi Kullanımı İçin Gerekli Şartlar

  • Kredi notunu yüksek olması
  • Düzenli gelir belgesi ve maaşın herhangi bir yasal işlemde olmaması
  • Kullanılmak istenilen kredi miktarının maaş ile orantılı olması

Gibi genel şartlar aranmakla birlikte bankaların özel olacakta isteyeceği şartlarda olabilmektedir.

2018 Tatil Kredisi Veren Bankalar

Garanti Bankası Tatil Kredisi

Garanti Bankası 2018 tatil kredisi kampanyasını 2 şekilde düzenlemiştir. Maaş müşterilerine ve normal müşterilerine farklı faiz oranlarında kredi vermektedir. Maaş müşterilerine 6.000 TL kadar krediyi 24 ay vadeli şekilde vermektedir. Uygulamış olduğu faiz oranı ise yüze 1,30 şeklinde olmaktadır.

Garanti Bankası normal müşterilerine uygulamış oldu tatil kredisi ise 5.000 TL şeklinde ve 18 ay vadeli olmaktadır. Krediye uygulanan faiz oranı ise yüzde 1,41 şeklinde olmaktadır.

Akbank Tatil Kredisi

10.000 TL tatil kredisini 36 ay vadeli şekilde veren banka ayrıca kredi ödemelerini 3 ay ertelemeli olarak vermektedir. Bankanın uygulamış olduğu faiz oranı ise yüzde 1,56 şeklinde olmaktadır. Banka tatil kredisi kullanımında 150 TL dosya masrafı almaktadır.

Garanti Bankası Tatil Kredisi

Banka 10.000 TL tatil kredisini 36 ay vadeli şekilde vermektedir. Bankanın tatil kredisi kullanımı için belirlemiş olduğu faiz oranı ise yüzde 1,55 şeklinde olmaktadır.

QNB Finans Bank

10.000 TL ye kadar tatil kredisi veren banka vade ödemelerini 36 aya kadar vermektedir. Bankadan kullanılan tatil kredisi miktarı ve vade ödeme sayıları uygulanan faiz oranlarını da değiştirmektedir. Finans bank kullanılan krediye uyguladığı faiz oranı aralığı yüzde 1,34-1,45 Aralığında değişiklik göstermektedir.

Halk Bankası Tatil Kredisi

Halk Bankası 7.000 TL tatil kredisini 48 ay vadeli şekilde verebilmektedir. Bankanın tatil kredisi için uyguladığı faiz oranı ise yüzde 1,43 şeklinde olmaktadır. Ayrıca banka tatil kredisi kullanımında 100 TL dosya masrafı almaktadır.

- Bir önceki yazımız olan ING Bank Taşıt Kredisi Vade Seçenekleri başlıklı makalemizde ING Bank Taşıt Kredisi, ING Bank Taşıt Kredisi Faiz Oranları ve Taşıt Kredisi Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Kredi Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kredi Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Krediler artık gündelik yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Çünkü acil nakit ihtiyaçlarını en kısa …


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir