Ana Sayfa / KREDİLER / 2018 yılı faizsiz kredi alınabilecek bankalar

2018 yılı faizsiz kredi alınabilecek bankalar

Faizsiz kredi almak isteyen kişiler, hangi dönemde olursak olalım, birçok kez bankalar ile irtibat kurmaktadırlar. Hem düşük faiz hem de sıfır faizli kredi imkanlarından faydalanmak isteyen kişilerin karşısına ise bilindiği gibi her zaman aranan sonuç çıkmayacaktır. Bunun nedeni ise, bankaların faizsiz olarak belirtilen kredileri, hem belirli müşterilere hem de kısa bir süreliğine sunuyor olmasıdır. Geçtiğimiz yıl birkaç bankanın uygulamaya başlamış olduğu faizsiz kredi hizmetlerinde, 2018 yılında da farklı bankalardan hizmet alınabilmesi mümkündür. Bu doğrultuda araştırma yaptığımız zaman, sıfır faizli kredi konusunda hizmet sunan ilk banka için QNB Finansbank’tan söz edebiliriz.

QNB Finansbank Sıfır Faizli Kredi

Sıfır faizli kredi veren bankalar konusunda, 2018 yılı için şuan tek banka QNB Finansbank’tır. Kişilerin düşük tutardaki ihtiyaçları için faydalanabilecekleri bu kredi kampanyasında, en temel şart kişilerin yeni bir kredi kartı almalarıdır. QNB Finansbank şubelerine giderek ya da bireysel satış temsilcileri yani saha satış görevlileri aracılığı ile kredi kartı başvurusu yapan kişilere, banka onayı gelmesi halinde aynı gün içerisinde faizsiz kredileri teslim edilmektedir. Yani, kredi kartınız sizlere ulaşmadan, bankanın sunmuş olduğu kredi imkanından faydalanabiliyorsunuz.

Sunulan bu kampanya, 900 TL’ye kadar verilmektedir. Geçtiğimiz yıl da aynı şekilde 900 TL faizsiz kredi veren QNB Finansbank, bunu sadece Trabzonspor Card kullanan kişilere sunmaktaydı. Yeni kampanya ise, herhangi bir kart ayrımı olmaksızın tüm Cardfinans kredi kartları için geçerli olmuştur.

QNB Finansbank Faizsiz Kredi Detayları

Kredi kullanan kişiler, kredi kartı için bankanın belirlemiş olduğu limit üzerinden işlem yapacaktır. Yani, size banka tarafından verilen kredi limitiniz ne olursa olsun, 900 TL eksik olacak şekilde sizlere teslim edilecek ve sizler de kredi taksitlerinizi her ödediğinizde, limitinizde açılma olacaktır.

Kişiler bu hizmet detayı sonrasında mevcut kredi kartları ile zaten taksitli nakit avans çekebileceklerini düşünebilirler. Ancak, taksitli nakit avans çeken kişiler hem banka komisyonu hem de belirli oranda vergi ödemesi yapacaktır. Bu da alınacak olan tutarı arttıracaktır. Bundan dolayı sıfır faizli kredi arayışında olan kişilerin, bu kampanyayı değerlendirmesi gerekmektedir.

- Bir önceki yazımız olan QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Şartları başlıklı makalemizde QNB Finansbank İnternet Bankacılığı, QNB Finansbank KrediGo ve QNB Finansbank Telefondan Kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Kredi Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kredi Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Krediler artık gündelik yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Çünkü acil nakit ihtiyaçlarını en kısa …


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir