Ana Sayfa / KREDİLER / Bankalar Kredi Vermiyor Nereden Para Bulunur?

Bankalar Kredi Vermiyor Nereden Para Bulunur?

Bankalar Kredi Vermiyor

Güncel ekonomik koşullar insanları kimi zaman sıkıntıya sokmakta ve para takviyesi aramaya sevk etmektedir. Bu ve benzeri durumlarda akla gelen ilk çözüm yolu ise banka kredileri olmaktadır. Ancak adı geçen bu yerler kendilerine müracaat eden herkese olumlu dönüş yapmamaktadır. Bu durum da “bankalar kredi vermiyor” diyen insanların sayısını her geçen gün daha da arttırmaktadır. Bu sebepten dolayı “bankalar kredi vermiyor nereden para bulabilirim?” diyen kişilere çözüm olabilecek belli başlı yöntemlerden bahsetmek faydalı olacaktır.

Kredi Çekemiyorum Ne Yapmalıyım?

Eğer siz de bankalardan kredi almakta zorlanıyorsanız aşağıda belirtilen yöntemlerden kendinize en uygun olanını tercih ederek çözüm yolu bulabilirsiniz.

İkrazat Firmaları

Adı geçen bu yerler tıpkı bankalar gibi BDDK ( Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurulu)’ya bağlı olarak çalışmaktadırlar. Bu yüzden son derece güvenilir yerler olma özelliği taşımaktadırlar. Bu yüzden ikrazat firmalarından kredi alma seçeneğini kullanarak nakit para sıkıntınızı çözebilirsiniz.

Faktöring Şirketleri

Söz konusu olan bu yerler de, kredi veren banka harici yerler deyince akla gelen ilk seçeneklerden biridir. Hemen her ilde en az bir adet faktöring şirketi mevcut olmak ile beraber, pek çok kişinin para sıkıntısını hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmaktadırlar.

Kredi Danışmanlık Firmaları

Mevzu bahis olan bu firmalar son yıllarda giderek daha da popüler olmaktadırlar. Çünkü bu şirketler bankalardan kredi alma olanağı bulamayan kişilere aracılık yaparak kredi çıkartmaktadır. Bu sebepten dolayı adı geçen bu yerlere kredi çıkartan firmalar adı da verilmektedir. Eğer siz de bankalardan kredi almak için bir aracıya ihtiyaç duyuyorsanız yapacağınız tek şey bu firmalardan birine başvuru yapmaktır.

Kuyumcu Kredisi

Yukarıda belirtilmekte olan firmalar son derece çözüm odaklı olsalar da pek çok kişi bu yerlere ulaşamamakta ya da güvenmemektedirler. Bu yüzden sunulacak olan diğer bir olanak senetle altın veren kuyumculardır. Bu sisteme kuyumcu kredisi adı verilmek ile beraber oldukça uzun yıllardır başvurulan bir yöntem olmaktadır. Bunun için kendinize en yakın kuyumcuya müracaat etmeniz yeterli olacaktır. Bu sayede para sıkıntınızı son derece kolay ve hızlı bir şekilde çözebilirsiniz.

- Bir önceki yazımız olan ING Bank Bayram Kredisi Faiz Oranları başlıklı makalemizde Bayram Kredisi Başvuru, ING Bank Bayram Kredisi ve ING Bank Bayram Kredisi Faiz Oranları hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Kredi Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kredi Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Krediler artık gündelik yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Çünkü acil nakit ihtiyaçlarını en kısa …


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir