Ana Sayfa / KREDİLER / Bankaların 2018 İhtiyaç Kredileri

Bankaların 2018 İhtiyaç Kredileri

İhtiyaç kredileri, günümüz koşullarında hepimizin imdadına yetişen banka ürünleridir. Kişiler tarafından en çok tercih edilen ürün olması dolayısıyla son zamanlarda bankalar ihtiyaç kredisi seçeneklerini arttırmıştır. Bu durum beraberinde çok sayıda bankanın çok sayıda ihtiyaç kredisi içinden nasıl kendime en uygun olanı seçeceğim sorusunu getiriyor. En uygun ihtiyaç kredisini seçmek için bankaların güncel kredilerini araştırıp içlerinden en uygun faiz oranlı ve vade seçenekli olanı seçmelisiniz. Sunduğumuz Bankaların 2018 İhtiyaç Kredileri içeriğini inceleyerek bu sene için kullanmak istediğiniz size uygun ihtiyaç kredisini rahatlıkla seçebilirsiniz.

İşte 2018’de İhtiyaç Kredisi Veren O Bankalar!

ING Bank 2018 İhtiyaç Kredileri

2018 yılında ihtiyaç kredileri kapsamında ING Bank’ın e-Kredi, Mini Kredi, İndirimli İhtiyaç Kredisi ve Kredi Postam olmak üzere 4 farklı fırsatı mevcut durumda.

 • e-Kredi: 5.000 TL üzeri nakit ihtiyaçlarınızı % 1,51 faiz oranlı ING Bank e-Kredi ile karşılayabilirsiniz. 3 ile 48 ay arası var seçenekli bu krediyi % 1,51 faiz oranıyla almanızın koşulu Findeks Kredi notunuzun 1850 ve üzeri olmasıdır. Başvuru işlemini ING Bank şubelerinden ya da internet sitesinden yapabilirsinizi.
 • Mini Kredi: 5.000 TL ve altı ihtiyaçlarınızda ise ING Bank % 1,99 faiz oranlı Mini Kredi seçeceğiyle yanınızda. Krediye başvuru için şube ya da internet sitesi kanalını kullanabilirsiniz.
 • İndirimli İhtiyaç Kredisi: Üst limiti 100.000 TL olan İndirimli İhtiyaç Kredisi % 1,79 oranında faiz oranlıdır. Bunun yanında 3 ile 48 ay arası vade seçeceğine sahiptir. ING Bank İndirimli İhtiyaç Kredisine bankanın internet sitesinden hemen başvurabilirsiniz.
 • Kredi Postam: Bu kredi PTT emeklilerine özel bir kredidir. Kredi üst limiti 45.000 TL iken kredi alt limiti 2.500 TL tutarındadır. Kredi Postam faiz oranı 5000 TL’ye kadar % 1,84, 5.000 TL ile 10.000 TL arası için % 1,79, 10.000 TL ile 19.999 TL arası için % 1,69, 20.000 TL ve üstü için ise % 1,69 olarak belirlenmiştir. Kredi Postamı, siz PTT Emeklileri PTT iş yerlerinden kolaylıkla talep edebilirsiniz.

İş Bankası 2018 İhtiyaç Kredileri

Türkiye İş Bankası 2018 İhtiyaç Kredileri arasında Eğitim Kredisi, İhtiyaç Kredisi, Emekli Kredisi, Arsa Kredisi ve Faturalı Alışveriş Kredisi bulunuyor.

 • Eğitim Kredisi: 36 aya kadar vade seçenekli ve % 1,99’dan başlayan faiz oranlı İş Bankası Eğitim Kredisi eğitim alanındaki ihtiyaçlarınızı karşılamak için kullanılabilir. Kredinizi herhangi bir İş Bankası şubesinden öğrenci kayıt belgeniz ile alabilirsiniz.
 • İhtiyaç Kredisi: İş Bankası İhtiyaç Kredisini % 1,99’dan başlayan faiz oranıyla ve 48 aya kadar vade seçenekleriyle sunuyor. Üstelik krediye İş Bankası İnternet sitesinden, İnternet şubesinden, İşCep’ten, SMS kanalından, Bankamatiklerden ya da Telefon Şubesinden(0 850 724 0 724) başvurulabiliyor olması sayesinde kredinize kavuşmanız çok kolay. SMS kanalından başvuruda bulunacaklar “NAKİT TC Kimlik No Kredi Tutarı Aylık Gelir ” formatında mesaj oluşturduktan sonra 4402’ye göndermelidir. Örnek Mesaj: NAKİT 12132211111 20000 2500
 • Emekli Kredisi: Bu kredi SGK emekli maaşı ödemelerine İş Bankası’na aktaran müşterilerin yararlanabileceği bir kredidir. Emekli maaşını ayda bir alanlar maaşın ödenmesine bağlı olarak ayda bir taksitli, maaşını 3 ayda bir alanlar ise maaşın ödenmesine bağlı olarak 3 ayda bir taksitli şekilde İş Bankası Emekli Kredisinden faydalanabilirler. Kredinizi herhangi bir İş bankası şubesinden emekli tanıtım kartınızla alabilirsiniz.
 • Faturalı Alışveriş Kredisi: Bu kredi sayesinde İş Bankası anlaşmalı firmalardan alacağınız para sorunu yaşamazsınız. Faturanızı göstererek kolaylıkla % 1,89’dan başlayan faiz oranlı İş Bankası Faturalı Alışveriş Kredisinden faydanalanabilirsiniz. Krediye İş Bankası şubesinden ya da Telefon şubesinden başvurabilirsiniz. Unutmamanız gereken tek şey; satıcı firmanın faturayı düzenlemesinden önce şubeniz ile irtibata geçmektir.

VakıfBank 2018 İhtiyaç Kredileri

Taksitli İhtiyaç Kredisi, İpotek Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi, Otomobil Rehni Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi ve Arsa İpoteği Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi VakıfBank 2018 İhtiyaç Kredileri arasındadır.

 • Taksitli İhtiyaç Kredisi: Tüm ihtiyaç ve isteklerinizi için % 1,89 faiz oranlı VakıfBank Taksitli İhtiyaç Kredisi! VakıfBank internet sitesinden krediye başvurabilirsiniz. Kredinizi 48 aya kadar vade seçenekleriyle aylık, 3 aylık dönemler ya da değişken taksitlerle kolaylıkla geri ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • İpotek Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi: Yüksek miktarlı nakit ihtiyaçlarınızı sahip olduğunuz gayrimenkulü ipotek göstererek 48 aya kadar vade seçenekli ve % 1,55 faiz oranlı İpotek Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi ile giderebilirsiniz. Kredinin üst limit tutarı ipotek gösterilecek gayrimenkulün ekspertiz değerinin % 80’i kadardır. Kredi başvuru kanalı olarak VakıfBank internet sitesini kullanabilirsiniz.
 • Otomobil Rehni Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi: % 1,55 faiz oranlı 48 aya kadar vade seçenekli Otomobil Rehni Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisini otomobilinizi rehin göstererek kullanabilirsiniz. Kredinin üst limit tutarı rehin gösterilecek olan otomobilin marka, tip ve modeli göz önünde bulundurularak oluşturulan değerin %50’ si kadardır. VakıfBank Otomobil Rehni Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisine bankanın internet sitesinden hemen başvurabilirsiniz.
 • Arsa İpoteği Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi: VakıfBank’ta yüksek tutarlı ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla kredi alamak için arsanızı da ipotek gösterebilirsiniz. % 1,55 faiz oranlı 48 aya kadar vade seçenekli Arsa İpoteği Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisinin üst limit tutarı ipotek arsanın ekspertiz değerinin % 75’i kadardır. VakıfBank internet sitesinden kredinize başvurabilirsiniz.

Yapı Kredi 2018 İhtiyaç Kredileri

Yapı Kredi de 2018 ihtiyaç kredileri kampanyaları ile karşınızda! Online Alışveriş Kredisi, Eğitim Kredisi, Evlilik Kredisi ve Tatil Kredisi Yapı Kredi’nin kampanyalarıdır.

 • Online Alışveriş Kredisi: hepsiburada’dan yapacağınız 750 TL ile 15.000 TL arası alışverişlerinizde 48 aya kadar vade seçenekli ve % 1,69 faiz oranlı Yapı Kredi Online Alışveriş Kredisinden faydalanabilirsiniz. Krediye başvurmak için hepsiburada üzerinden Ödeme Bilgileri ekranından Alışveriş Kredisini seçin. Yapı Kredi müşterisiyseniz Yapı Kredi Online Alışveriş Kredisini seçerek yeni ekranda Yapı Kredi mobil şifrenizi girin ve başvuru işleminizi tamamlayın. Şifrenizi unuttuysanız ya da şifreniz yok ise Şifre Al/Şifremi unuttum seçeneği ile yeni şifre oluşturabilirsiniz.
 • Eğitim Kredisi: Eğitim ihtiyaçlarınız için Yapı Kredi 48 aya kadar vade seçenekli ve kredi üst limiti 50.000 TL olan Eğitim Kredisi ile yanınızda. Krediye Yapı Kredi şubelerinden ve internet sitesinden kolaylıkla başvurabilirsiniz.
 • Evlilik Kredisi: Yapı Kredi 48 aya varan vade seçenekli ve uygun faiz oranlı Evlilik Kredisi ile bu özel gününde de yanınızda. Krediye Yapı Kredi internet sitesinden (Kredi Şimdi seçeneği ile), şubelerden, Müşteri İletişim Merkezinden(444 0 444) ve SMS kanalı üzerinden başvuru gerçekleştirebilirsiniz.
 • Tatil Kredisi: 48 aya kadar vade seçenekli, uygun faiz oranlı Yapı Kredi Tatil Kredisi ile yaz hazırız. Başvuru için Müşteri İletişim Merkezi, Yapı Kredi internet sitesi, şubeleri ve SMS yolunu kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası 2018 İhtiyaç Kredileri

Ziraat Bankası 2018 ihtiyaç kredileri kapsamında Tüketici Kredisi, Tüketici Avans Kredisi, İpotekli Bireysel Finansman Kredisi ve Eğitim Kredisi sunuyor.

 • Tüketici Kredisi: 48 aya kadar vade seçeneği ve % 1,59’tan başlayan faiz oranıyla Ziraat Bankası Tüketici Kredisi kullanılarak tüm bireysel ihtiyaçlar karşılanabilir. Bu kredinin alt limiti 1.000 TL iken üst limiti 100.000 TL tutarındadır. Kullanım kolaylığının yanı sıra esnek geri ödeme planları ile Ziraat Bankası’nın müşterilerine ödeme kolaylığı da sağladığı görülüyor. Kredi başvuru kanalı olarak Ziraat Bankası şubelerini, web sitesini, Ziraat Mobili, internet bankacılığını, ATM’leri ve Çağrı Merkezini(0850 220 00 00) kullanabilirsiniz.
 • Tüketici Avans Kredisi: Ziraat Bankası’nda vadeli, vadesiz ya da yatırım hesabınız varsa siz de 6 aya kadar vade seçenekli, tek taksitli(ödemeli) Tüketici Avans Kredisinden faydalanabilirsiniz. Bu kredinin avantajı ihtiyaçlarınızı karşılarken paranız para kazanmaya devam etmesidir. Ziraat Bankası Tüketici Avans Krediniz bir Ziraat şubesi mesafesi uzağınızda!
 • İpotekli Bireysel Finansman Kredisi: Yüksek tutarları ihtiyaçlarınızı karşılamada Ziraat Bankası 48 aya kadar vade seçenekli İpotekli Bireysel Finansman Kredisi ile yanınızda. Kredinin üst limit kullanım tutarı konut için ekspertiz değerinin % 80’i iken imarlı arsa için ekspertiz değerinin % 50’sidir. İş yeri için ise ekspertiz değerinin % 75’idir. Kredi başvuru kanalı olarak Ziraat Bankası şubelerini kullanabilirsiniz.
 • Eğitim Kredisi: Her türlü eğitim ihtiyacınızı karşılamak için 36 aya kadar vadeli, taksitli ya da kredili mevduat hesabı olarak Ziraat Bankası Eğitim Kredisini kullanabilirsiniz. Herhangi bir Ziraat Bankası şubesine giderek Eğitim Kredinize başvurabilirsiniz.

- Bir önceki yazımız olan ING Bank Bayram Kredisi Faiz Oranları başlıklı makalemizde Bayram Kredisi Başvuru, ING Bank Bayram Kredisi ve ING Bank Bayram Kredisi Faiz Oranları hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Kredi Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kredi Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Krediler artık gündelik yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Çünkü acil nakit ihtiyaçlarını en kısa …


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir