Ana Sayfa / KREDİLER / Bedelli Askerlik Kredisi ile Askere! Hangi Bankalar Bedelli Askerlik Kredisi Verir?

Bedelli Askerlik Kredisi ile Askere! Hangi Bankalar Bedelli Askerlik Kredisi Verir?

Yakın zamanda bedelli askerlik çıktı haberi yayılmaya başladı. Bedelli askerlik; nakit bedel ödenmesi karşılığında kısa süre askerlik yapılmasını olanaklı kılan bir uygulamadır. Bu uygulama, ordu ve devletin ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlarken bireylerin de menfaatlerini koruyan bir ayrıcalıktır. Bu uygulamadan yararlanmak için ihtiyaç duyduğunuz bedeli pek çok bankanın sunduğu bedelli askerlik kredisi fırsatlarını değerlendirerek ödeyebilirsiniz. Size en uygun krediyi bulmak için tüm bankaların bedelli askerlik kredisi tekliflerini inceleyebilirsiniz. 

Bedelli Askerlik Kredisi Veren Bankalar

ING Bank, TEB, Garanti Bankası, Yapı Kredi, QNB Finansbank, Şekerbank ve Alternatif Bank bedelli askerlik kredisi veren bankalardır. 

ING Bank 

ING Bank’ın sunduğu kredi 3 ile 48 aya kadar vadeli kullanılabilir. Üstelik kredinin dosya masrafı kredi tutarını binde biri kadar olarak belirlenmiştir. Kredi tutarı 15.000 TL olan bu kredinin faiz oranı % 1.89’dan başlayarak müşterinin ödeme performansına göre değişiklik gösterir. Kredinizin geri ödemesini ise 3 ay erteleme fırsatıyla kolaylıkla yapabilirsiniz. Hali hazırda ING Bank müşterisiyseniz bankanın resmi internet sitesinden, ING mobilden ya da internet bankacılığından kredinize hemen başvurabilirsiniz. Eğer ING Bank müşterisi değilseniz krediniz onaylandıysa şubeye gitmenize gerek kalmadan kurye ile evraklarınızı tamamlayarak kredinizi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

TEB

TEB de kredisini 3 ay ertelemeli geri ödeme fırsatı ile sunan bankalardan biri. TEB’in sunduğu kredinin % 1.95’ten başlayan faiz oranları Findeks kredi notuna göre değişiklik göstermektedir. Kredi tutarı 15.000 TL olan bu kredi 3 ile 48 aya kadar vadeli olarak kullanabilir. Kredi başvurunuz için TEB şubelerini, internet şubesini, telefon bankacılığını (0850 200 0 666) ya da CEPTETEB mobil kanalını kullanabilirsiniz. 

Garanti Bankası 

Garanti Bankası’nın bedelli askerlik kredisi ile bedelli askerlik ücretinin yanında 21 günlük askerliğiniz süresince masraflarınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Kredinizi 48 aya varan vade seçenekleri ve % 2.14 faiz oranı ile kullanabilirsiniz. Başvuru için Garanti Cep ya da Garanti İnternet kanallarından yararlanabilirsiniz.

Yapı Kredi

Bedelli askerlik ücretini ödemek için faydalanabileceğiniz bir diğer kredi Yapı Kredi’den! 15.000 TL tutarındaki kredinizi 36 ay vade ile kullanmanız halinde faiz oranı % 2.18 iken 48 ay vade ile kullanmanız haline bu oran % 2.16’dır. Kredinize, Yapı Kredi Mobil aracılığıyla başvurarak hemen sahip olabilirsiniz!

QNB Finansbank

QNB Finansbank’ın minimum tutarı 1.000 TL maksimum tutarı ise 15.000 TL olan ve faiz oranı % 1.79’dan başlayan bedelli askerlik kampanyasından 36 ile 48 ay arası vadeli olarak ve 3 ay geri ödeme ertelemesi seçeneği ile yararlanabilirsiniz. QNB Finansbank şubelerinden ya da internet şubesinden kredinize hemen başvurabilirsiniz.   

Şekerbank

Şekerbank’ın 15.000 TL’ye kadar kullanılabilen kredisinin kredi tahsis ücreti bulunmamaktadır. Kredi 3 ile 48 aya kadar vade seçenekleri ile kullanılabilir. Kredinin faiz oranı vade seçeceğine göre değişiklik göstermektedir. Faiz oranı; 3 ile 12 ay arası vade seçeneğinde % 2.07, 13 ile 24 ay arası vade seçeneğinde % 2.13, 25 ile 36 ay arası vade seçeneğinde % 2.14 ve 37 ile 48 ay arası vade seçeneğinde % 2.15 olarak belirlenmiştir.

Alternatif Bank

Dosya masrafı kredi tutarının binde beşi kadar olan 15.000 TL tutarındaki Alternatif Bank kredisinden 36 aya kadar vadeli olarak yararlanabilirsiniz. Kredi faiz oranları vade seçeneklerine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. 12 ay vade için faiz oranı % 1.99, 24 ay vade için % 2.05, 36 ay vade için ise % 2.10’dur. 

- Bir önceki yazımız olan HSBC Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır, Kredi Çeşitleri Nelerdir? başlıklı makalemizde HSBC Kredi Başvurusu İçin Ne Yapmalıyım?, HSBC Kredi Çeşitleri ve HSBCkredi başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Kredi Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kredi Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Krediler artık gündelik yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Çünkü acil nakit ihtiyaçlarını en kısa …


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir