Ana Sayfa / BANKACILIK / Bonus Kart Çeşitleri

Bonus Kart Çeşitleri

Bonus Kartlar

Harcadıkça biriktir, biriktirdikçe harca stratejisiniz tam karşılığı olsa gerek bonus kampanyaları! Çok sayıda avantajı beraberinde getiren bonus özelliği Garanti Bankası, DenizBank, TEB, ING Bank gibi bankaların kredi kartlarıyla sunduğu bir hizmet.

Garanti Bonus Kredi Kartı

Bonus deyince akla ilk gelen banka Garanti Bankası’ dır. Garanti Bonus kredi kartınızla yaptığınız alışverişlerden bonus puan kazanabilir, bonuslarınızı kolayca kullanabilir, taksitle alışveriş rahatlığını yaşayabilir, akide ihtiyaç duyduğunuzda uygun faiz oranı ile nakit avans çekebilir ve paramatikleri kullanarak vadesiz hesabınıza erişip para çekme ve yatırma işlemlerinizi hızlıca halledebilirsiniz. Garanti’ nin bonusla olan uzun süreli birlikteliğinden olacak ki çok fazla bonus kart çeşidi bulunmakta;

Bonus Trink

Günlük ufak tutarlı alışverişleriniz için çok rahat kullanımlı hızlı bir karttır. 50 TL ve altı alışverişlerinizde şifre ya da imzaya ihtiyaç duymadan temassız bir şekilde kartınızı pos cihazının okuyucusuna yaklaştırarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Altın Bonus

Yapacağınız tüm alışverişlerde ATAulche kazanmanızı sağlayan karttır.

Bonus Şeffaf

Adı gibi görüntüsü de gerçekten şeffaf olan 3 köşeli bir bonus karttır. Bonus Şeffaf Gold ile yapacağınız aylık 2000 TL üzeri harcamalarda %25; Bonus Şeffaf Platinum ile 2000 ve 4000 TL arası harcamlarınız %25, 4000 TL üzeri harcamalarda ise %50 ekstra bonus sahibi olabilirsiniz.

Aynalı Bonus

Aynalı Bonus Gold ile yapacağınız aylık 2000 TL üzeri harcamalarda %25; Aynalı Bonus Platinum ile 2000 ve 4000 TL arası harcamlarınız %25, 4000 TL üzeri harcamalarda ise %50 ekstra bonus sahibi olabilirsiniz.

Çevreci Bonus

Kazandırdığı bonusların bir miktarıyla WWF-Türkiye ve Doğal Hayatı Koruma Vakfı gibi çevreci kuruluşlara bağışta bulunmanızı sağlar.

Bonus Gold

Aylık ödeme miktarınız 2.000 TL’ yi geçtikten sonra yaptığın alışverişlerden %25 daha fazla bonus kazanabilirsiniz.

Bonus Platinum American Express

Bonus biriktirmenin yanında American Express aracılığıyla tüm dünyadaki avantajların peşinde koşabilirsiniz.

Bonus American Express

Daha yüksek oranda bonus kazanmak için bu kartı tercih edebilirsiniz. Market, akaryakıt ve restoran alışverişlerinizde %1 daha fazla bonus kazanabilirsiniz. Bunun yanında diğer sektörlerde yapacağınız 25 TL üzeri alışverişlerde Bonus American Express kartını kulladığınız 10. ödemede ekstra 10 TL bonus kazanabilirsiniz. Buna bağlı olarak ayda totalde kazanacağınız ekstra bonus 35 TL iken yılda totalde kazanacağınız ekstra bonus 420 TL’ ye çıkar.

Bonus Genç

Yaşın 18-25 arasındaysa bonus genci olabilir, kart ücreti ödemeden bonusun avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Money Bonus

Bu kart ile hem money hem de bonus kazanabilirsiniz. Bonus biriktirmenin yanında Migros, Sanal Market Migros, Macrocenter gibi mağazalarda yapacağınız alışverişlerde money de biriktirebilir ve market alışverişlerinizde rahatlayabilirsiniz.

Bonus Flexi

Bu kart ile yıllık kart ücreti ödemeden bol taksit ve bonus imkanlarında yararlanabilirsiniz.

BJK Bonus
GS Bonus
Fenerbahçe Bonus
Trabzonspor Bonus

DenizBank Bonus Kredi Kartı

Deniz Bonus kredi kartı ile Yurt içi ve yurt dışında yapacağınız tüm alışverişlerde bol taksit imkanlarına ve bol bonus kazanma fırsatlarına sahip olabilirsiniz. 1 bonus TL, 1 TL’ ye eşittir. Bonuslarınızı DenizBank’ ın sizin için özel hazırladığı alışveriş sitelerinde de kullanabilirsiniz: www.indirimkartimda.com www.denizamerikada.com

TEB Bonus Card

TEB Bonus Card ile hafta içi yapmış olduğunuz 100 TL’ ilk harcama ile hafta sonundaki sinema ve tiyatro aktivitelerinizde %50 indirim kazanabilir, nakit avans çekme işlemlerinizi ve diğer banka kartı işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Sadece bonus biriktirmekle de kalmayıp mil de biriktirebilirsiniz. TEB Bonus Card Özellikleri;

Nakit Avans

Taksitli Nakit Avans

Sinema ve Tiyatro İndirimi

Düzenli Limit Artırımı

Kredi Kartında EFT

Sözünüze Bonus: Her ay belli miktarda harcama yapma sözü verirseniz 500 TL’ ye kadar bonus kazanma şansı kazanabilirsiniz.

E-Ekstreye Bonus: Ekstresiniz e-ekstreye çevirirseniz (hesap özetlerinizi e-posta ile alma talimatı verirseniz) 5 TL bonus kazanabilirsiniz.

BKM Express: BKM Express’ e üye olup TEB Bonus kartınızı tanımlayarak yaptığınız internet alışverişlerinizde artık hem daha hızlı hem de daha güvenlisiniz.

Otomatik Fatura Ödeme

TEB Mil Programı: Biriktirdiğiniz bonus puanları TEB Seyahat Hattı’ nda mile yani uçuşa dönüştürebilirsiniz. 1 Bonus puan, 1 mile eşittir.

ING BANK Bonus kart

ING Bonus kart; kullanıcılarına Bonus, Bedava Peşin Taksit ve Bedava Taksitli Nakit Avans kampanyalarını sunmaktadır.

Bonus: Aylık yapmacağınız harcamalardan %20 bonus kazanabilirsiniz.

Bedava Peşin Taksit: 100 TL üzeri harcamalarınız 6 ay süreyle 3 taksite bölünebilecektir.

Bedava Taksitli Nakit Avans: 1000 TL’ nin altında 9 ay vadeli olarak faizsiz taksitli nakit avans çekebilirsiniz.

- Bir önceki yazımız olan Miles&Smiles Nedir? Ne İşe Yarar? başlıklı makalemizde Miles&Smiles American Express kartı, Miles&Smiles Neler Yapılır ve Türk Hava Yolları Statüsüne göre mil kazanımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

En Kolay Kredi Kartı

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri?

Kolay kredi kartı veren bankalar sıralandığında aslında Türkiye’nin önde gelen bankaları olduğu görülmektedir. Bu kapsamda …


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir