Ana Sayfa / BANKACILIK / Burgan Bank İnternet Bankacılığı İşlemleri

Burgan Bank İnternet Bankacılığı İşlemleri

İnternet kullanımının giderek artmasına bağlı olarak bankalar da internet üzerinde daha aktif bir şekilde yer almaya başlamıştır. Hizmet veren tüm bankalar kendi internet şubesini tasarlayarak müşterilerine online olarak hizmet vermektedir. Burgan Bank da müşterilerine özel olarak internet bankacılığı sistemini kullandıran kuruluşlardan birisidir. Bankanıza başvurarak internet şifrenizi talep ettiğiniz zaman Burgan Bank İnternet Bankacılığı sistemini kolayca kullanabilirsiniz. Ancak bu sistemden Burgan Bank müşterisi olmayan kişilerin faydalanma şansı yoktur. Burgan Bank üzerinden kredi kartı ya da banka kartı olan kişiler, farklı başvuru kanalları üzerinden talep ederek internet şifresini edinebilir.

Burgan Bank İnternet Şubesine Nasıl Giriş Yaparım?

İnternet şubesine giriş yapabilmek için hem masaüstü hem de mobil versiyonları kullanabilirsiniz. Kendi mobil uygulaması bulunan Burgan Bank, internet bankacılığı sistemini cep telefonlarından da kullanma şansı veriyor. Sisteme girişlerde sizlerden bir kullanıcı adı ve şifre girmenizi istenir. Şifre kısmına banka hesap numaranızı ya da kimlik numaranızı yazmalısınız. Şifre kısmına da bankanızdan aldığınız internet şifrenizi girebilirsiniz. Sonrasında sisteme başarıyla giriş yapmış olursunuz.

Burgan Bank İnternet Bankacılığı Şifresi Nasıl Alınır?

Şifre işlemleri pratik olarak birkaç dakikada yapılabilen kolay işlemlerdir. Şifre işlemleri direkt olarak şubelerden yapılabilir. Ancak internet başvuruları sayesinde şubenize gitmeden kolayca şifrenizi edinebilirsiniz. Öncelikle Burgan Bank resmi sitesine girerek internet bankacılığı menüsüne girin. Bu kısımda şifre talep etme ile ilgili olan butonu göreceksiniz. Bu butona bastığınız zaman karşınıza bir şifre formu çıkar. Bu alanda kart bilgilerinizi girdikten sonra size tek kullanımlık bir şifre gönderilir. Bu şifre ile sisteme ilk kez giriş yaptıktan sonra kendinize yeni bir şifre belirleyebilirsiniz. Ayrıca internet erişiminiz bulunmuyorsa, bankanın çağrı merkezini arayarak kendinize bir internet şifresi alabilirsiniz.

Burgan Bank İnternet Bankacılığı Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım?

İnternet şifresini unutan Burgan Bank müşterileri, internet üzerinden kolayca yeni bir şifre alabilir. İnternet bankacılığı sistemine girdiğiniz zaman Şifremi Unuttum bölümü yer alacaktır. Buraya tıkladığınız zaman sizlerden yeni şifre talebi için gerekli bilgiler istenir. Sizden istenen tüm bilgileri verdiğiniz zaman yeni şifreniz saniyeler içinde size iletilir.

- Bir önceki yazımız olan BurganBank İnternet Bankacılığı Şifresi Öğrenme başlıklı makalemizde Burgan Bank İnternet Bankacılığı, Burgan Bank İnternet Bankacılığı Şifremi Nasıl Alırım ve Burgan Bank mobil uygulaması hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

En Kolay Kredi Kartı

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri?

Kolay kredi kartı veren bankalar sıralandığında aslında Türkiye’nin önde gelen bankaları olduğu görülmektedir. Bu kapsamda …


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir