Ana Sayfa / BANKACILIK / BurganBank İnternet Bankacılığı Şifresi Öğrenme

BurganBank İnternet Bankacılığı Şifresi Öğrenme

İnternet bankacılığı sisteminin hayatımıza girmesi ile birlikte artık tüm bankacılık işlemleri online olarak yapılabilir durumdadır. Bu sayede banka şubelerine duyduğumuz ihtiyaç da büyük oranda azalmıştır. Zira bu sistemi kullanarak para çekme haricindeki tüm işlemleri yapabiliyoruz. Türkiye’nin özel banka kuruluşlarından birisi olan Burgan Bank da müşterilerine internet şubesi ile hizmet veren bankalar arasındadır.

Bankanızdan bir internet şifresi aldıktan sonra tüm işlemlerinizi online olarak kolayca yapabilirsiniz. Şifrenizi almak için doğrudan banka şubesine gidebilirsiniz. Ancak Burgan Bank resmi web sitesini ziyaret ederek hızlıca şifre işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Bu hizmetten faydalanabilmek için bankanın aktif bir müşterisi olmanız gerekiyor. Burgan Bank üzerinden bir kredi kartı ya da banka kartı sahibi olmayan kişiler bu hizmetten faydalanamıyor.

BurganBank İnternet Bankacılığı Şifremi Nasıl Alırım?

Burgan Bank resmi web sitesine giriş yaptığınız zaman üst kısımdaki menüden İnternet Bankacılığı alanına ulaşın. Bu bölüme girdiğiniz zaman karşınıza bir şifre alma butonu çıkıyor. Bu butona tıklayarak şifre işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Şifre butonuna bastığınız zaman karşınıza bir form çıkacaktır. Bu formda kredi kartı ya da banka kartıyla ilgili olan bilgiler yer alıyor. Tüm alanları eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra sizlere tek kullanımlık bir şifre verilir. Bu şifreyle sisteme ilk kez giriş yaptıktan sonra kendinize yeni bir şifre belirleyebilirsiniz.

BurganBank İnternet Bankacılığı Şifremi Unuttum, Ne Yapmalıyım?

İnternet şifresini unutan Burgan Bank müşterileri, internet üzerinden şifresini geri alabiliyor. Unutulan şifreler için, internet bankacılığı menüsündeki şifre butonunu kullanamıyorsunuz. Bunun için giriş alanındaki Şifremi Unuttum kısmına basmanız gerekiyor. Ardından karşınıza çıkan formu doldurarak şifrenizi geri alabilirsiniz.

Burgan Bank Mobil Bankacılık

İnternet üzerinden ya da Burgan Bank şubelerinden internet şifresini alan kişiler, cep telefonu üzerinden de işlem yapabiliyor. Burgan Bank mobil uygulaması App Store ve Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor. Bu uygulamayı cep telefonunuza indirdikten sonra hesap numaranız ya da kimlik numaranız ile internet şifrenizi girerek sisteme erişebilirsiniz. Sonrasında tüm bankacılık işlemlerinizi cep telefonlarından hızlı biçimde yapabilirsiniz.

- Bir önceki yazımız olan Öğrenci Kredi Kartı Veren Bankalar başlıklı makalemizde İş’te Üniversiteli, öğrenci kredi kartları ve ÜniversiTEB hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

En Kolay Kredi Kartı

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri?

Kolay kredi kartı veren bankalar sıralandığında aslında Türkiye’nin önde gelen bankaları olduğu görülmektedir. Bu kapsamda …


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir