Ana Sayfa / KREDİLER / DENİZBANK Bireysel Krediler Nelerdir?

DENİZBANK Bireysel Krediler Nelerdir?

DENİZBANK Bireysel Krediler, ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için DENİZBANK ‘ın sizlere sunduğu İhtiyaç Kredileri, Kredili Mevduat Hesabı, Mortgage Kredileri ve Taşıt Kredisi kapsamında çok sayıda bireysel kredi hizmeti bulunmaktadır.

DENİZBANK İhtiyaç Kredileri

Web’ de İhtiyaç Kredisi

Evraksız bir şekilde İnternet Bankacılığından ya da herhangi bir DenizBank şubesinden sadece nüfus cüzdanınızla sahip olabilceğiniz Web’ de İhtiyaç Kredisi; 48 aya kadar varan taksit imkanlarıyla kullanılabilir ve %1,04’ ten başlayan cazip faiz oranına sahiptir.

Kamu Çalışanlarına Özel Web’ de Kredi

Evraksız bir şekilde İnternet Bankacılığından, MobilDeniz’ den ya da herhangi bir DenizBank şubesinden sadece nüfus cüzdanınızla sahip olabilceğiniz Kamu Çalışanlarına Özel Web’ de Kredi; 48 aya kadar varan taksit imkanlarıyla kullanılabilir ve %1,74’ ten başlayan cazip faiz oranına sahiptir. 55000 TL’ ye kadar kredi limiti bulunmaktadır.

DenizBank Maaş Müşterilerine Özel Web’ de Kredi

Evraksız bir şekilde İnternet Bankacılığından, MobilDeniz’ den ya da herhangi bir DenizBank şubesinden sadece nüfus cüzdanınızla sahip olabilceğiniz DenizBank Maaş Müşterilerine Özel Web’ de Kredi; 48 aya kadar varan taksit imkanlarıyla kullanılabilir ve %1,64’ ten başlayan cazip faiz oranına sahiptir. 55000 TL’ ye kadar kredi limiti bulunmaktadır.

Emeklilere Özel Web’ de Kredi

Evraksız bir şekilde İnternet Bankacılığından, MobilDeniz’ den ya da herhangi bir DenizBank şubesinden sadece nüfus cüzdanınızla sahip olabilceğiniz Emeklilere Özel Web’ de Kredi; 48 aya kadar varan taksit imkanlarıyla kullanılabilir ve %1,68’ den başlayan cazip faiz oranına sahiptir. 55000 TL’ ye kadar kredi limiti bulunmaktadır.

Hoşgeldin Kredisi

Eğer daha önce DenizBank’ tan İhtiyaç Kredisi almadıysanız DenizBank şubelerinden sadece nüfus cüzdanınız ile 55000 TL’ ye kadar kredi limiti ve 48 aya kadar vade seçeneği olan %1,39’ dan başlayan faiz oranlı kefilsiz krediden yararlanabilirsiniz.

Twitter’ dan Kredi

Twitter’ da @DenizKredi hesabını takip ederek ve bu hesaba TC kimlik numaranızla cep telefonu numaranızı direkt mesajdan göndererek çok kolay bir şekilde kredi başvurusunda bulunabilir ve Twitter’ a uygun faiz oranlarıyla kredinize sahip olabilirisiniz.

Yalıtım Kredisi

Saint-Gobain Weber İşbirlikli Yeşil Kredidir. Bu kredi masrafsız ve komisyonsuz bir şekilde bireysel müşterilere ya da apartman yönetimlerine sunulmaktadır. Tutarı 7000 TL olan bu kredi; 60 aya kadar vade seçeneğine sahiptir.

Cebimde Kredi

3280’ e “KREDİM TCKİMLİKNO” yazarak göndereceğiniz tek bir mesajla 55000 TL’ ye kadar, 48 aya varan vade seçenekli, evraksız, kesilsiz kredinize sahip olabilirsiniz.

Eğitim Kredisi

Özel okul, üniversite ya da özel kurs ücreti gibi ihtiyaçlarınız için 60 aya kadar vade seçenekli, uygun faizli ve size özel ödeme seçenekli Eğitim Kredisine nüfus cüzdanı, gelir belgesi, yerleşim belgesi ve öğrenci belgesiyle başvurabilirsiniz. Kredinin faiz oranı %1,40’ tan başlamaktadır.

Bireysel Finansman Kredisi

Yüksek miktarda nakde ihtiyaç duyduğunuzda evinizi teminat göstererek 48 aya varan vade seçenekli, düşük faiz oranlı (%1,44’ ten başlayan faiz oranları) ve ekspertiz değerinin en fazla %80’ ine kadar tutarda kredinizi çekebilirsiniz.

Tüketici Kredisi

Kişisel ihtiyaçlarınız için uygun oranlı, vadeli, faizli ve esnek ödeme planlı olan Tüketici Kredisine başvurabilirsiniz.

DENİZBANK Kredili Mevduat Hesabı

  • Kurtaran Hesap: Acil nakit ihtiyaçlarınızı Kurtaran Hesap ile hesabınızda yeterli bakiyeniz olmasa bile karşılayabilir, taksitli kullanım ile kullanacağınız miktarı 12 aya varan vade seçenekleriyle geriye ödeyebilirsiniz. Ayrıca bu hesabanızdan yapacağınız su, telefon, elektrik ve benzeri harcamalar otomatik olarak gerçekleştirileceğinden gecikme sıkıntısı yaşamazsınız. Kurtaran Hesabın minimum kullanım tutarı 200 TL’ dir ve 3, 6, 9, 12 aya kadar taksit seçeneği bulunmaktadır.
  • Anında Para Hesabı: Minimum 300 TL, maksimum 15000 TL kullanım tutarı olan Anında Para Hesabını taksitli olarak kullanıp 3, 6, 9, 12 aya varan taksit imkanlarıyla geriye ödeyebilirsiniz.

DENİZBANK Mortgage Kredisi

DENİZBANK Bireysel Krediler kapsamında, % 1,47’ den başlayan faiz oranlı, 25 yıla kadar vade seçenekli, sabit faiz ve eşit taksit seçenekli DenizBank Mortgage kredisi ile artık siz de ev sahibi olabilirsiniz.

DENİZBANK Taşıt Kredisi

%1,58 sabit faiz oranlı, eşit ya da esnek taksit seçenekli, uygun vade ve oranlı Taşıt Kredisiyle 3 aya kadar taksit erteleme imkanına sahip olarak hayalinizdeki arabayı alabilirsiniz.

- Bir önceki yazımız olan Kredi Notu Nedir? başlıklı makalemizde Findeks Kredi Notu, FİNDEKS’ in Diğer Ürünleri ve Kredi Notumu Nasıl Öğrenebilirim? hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Kredi Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kredi Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Krediler artık gündelik yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Çünkü acil nakit ihtiyaçlarını en kısa …


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir