Ana Sayfa / KREDİLER / En Düşük Faizli Kredi Veren Banka

En Düşük Faizli Kredi Veren Banka

En Düşük Faizli Kredi Hangi Bankadan alınır?

Kişiler, belli bir nakit sıkıntısına düştükleri dönemde bankalara yönelmekte ve kredi kullanımı gerçekleştirmektedir. Elbette müşterilerin en düşük faizli kredi veren bankanın hangisi olduğunu merak etmektedir. Türkiye’de pek çok banka; hem ihtiyaç, hem taşıt, hem de konut kredisi konusunda müşterilerine esneklik sağlamaktadır. Ancak en uygun faiz oranına sahip olan bankayı bulabilmek için belli araştırmalar gerçekleştirmek gerekmektedir. Türkiye’de en düşük faizli kredi veren bankalar aşağıda detaylı bir şekilde yer almaktadır.

ING Bank Düşük Faizli Kredi

En düşük faizli kredi veren banka seçenekleri arasında ING Bank ilk sırada yer almaktadır. Müşteriler 24 ay vadeli 10.000 TL kredi kullanımı gerçekleştirdiklerinde yüzde 1.59 faiz oranından faydalanabilmektedir. Müşterilerin aylık taksidi ise 523 TL’dir. 10.000TL kredi kullanımı gerçekleştiren müşteriler, ING Banka toplamda 10.2607 TL geri ödeme gerçekleştirmektedir. 48 aya kadar vadeli olan ihtiyaç kredilerinde vade arttıkça faiz oranları da artış göstermektedir.  Bu nedenle müşterilerin ihtiyaç kredisi çekebilmeleri için tercih edebilecekleri ilk banka ING Bank’tır.

TEB Düşük Faizli Kredi

En düşük faizli kredi veren banka sıralamasında 2. sırada yer almaktadır. 15000 TL ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler, 24 ay vadeli olarak kullanım gerçekleştirdikleri takdirde yüzde 1.79 faiz oranı ile kullanım gerçekleştirebilmektedir.  Müşterilerin 15.000 TL kredi kullanımı gerçekleştirdikleri takdirde ödeyecekleri aylık taksit 806 TL’dir. Toplam tutar 19.354 TL’ye tekabül etmektedir. TEB aracılığı ile ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler herhangi bir TEB şubesine uğrayarak başvuru işlemlerini gerçekleştirebilmekte ve kredilerini de çok kısa bir süre içerisinde kullanabilmektedir.

Akbank Düşük Faizli Kredi

En düşük faizli kredi veren banka sıralamasında 3. sırada Akbank yer almaktadır. 15.000 TL kredi kullanımı gerçekleştiren ve 24 ay vade seçeneğini tercih eden müşteriler yüzde 1.93 faiz oranı ile kullanım gerçekleştirmektedir. Müşterilerin bu kullanım karşılığında aylık taksidi ise 821 TL’dir. 15.000 TL 24 ay vadeli olarak kullanan müşteriler bankaya toplamda 10.9796 TL geri ödeme gerçekleştirmektedir. Müşteriler ihtiyaç kredisi başvurularını Akbank Direkt’ten, müşteri hizmetlerinden, internet bankacılığından ya da şubelerden gerçekleştirebilmektedir. İhtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştiren müşterilerin başvuru sonuçları ise en kısa süre içerisinde banka tarafından yanıtlanmaktadır.

- Bir önceki yazımız olan ING Bank Taşıt Kredisi Vade Seçenekleri başlıklı makalemizde ING Bank Taşıt Kredisi, ING Bank Taşıt Kredisi Faiz Oranları ve Taşıt Kredisi Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Kredi Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kredi Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Krediler artık gündelik yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Çünkü acil nakit ihtiyaçlarını en kısa …


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir