Ana Sayfa / KREDİLER / En Uygun Bayram Kredisi Veren Bankalar

En Uygun Bayram Kredisi Veren Bankalar

Bayramlar yaklaştığında kişiler tatil planları yapmakta; fakat nakit sorunu yaşadıklarından dolayı da farklı seçenekleri değerlendirmeye başlamaktadır. En uygun bayram kredileri ise elbette kişilerin araştırmaları arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Faiz oranları, vade seçenekleri ve kredi tahsis ücretleri gibi faktörler kişilerin en çok değerlendirdikleri noktalar arasında yer almaktadır. Nakit ihtiyaçlarını karşılamak ve bayram planlarını ertelemek istemeyen kişiler için en uygun bayram kredisi veren bankalar ise aşağıda en detaylı şekilde yer almaktadır. Kişiler kendileri için en uygun olan bankaları değerlendirebilmekte ve dilediği bankadan kullanım gerçekleştirebilmektedir.

ING Bank Bayram Kredisi

En uygun bayram kredisi veren bankalar arasında ilk sıralarda ING Bank yer almaktadır. %1.59 faiz oranı ile müşterilerine hizmet sunan ING Bank, 48 aya kadar vade seçeneği ile de bayram kredisi seçenekleri sunmaktadır. Kişiler 50.000 TL bayram kredisi kullandıkları takdirde aylık ödemeleri 1600 TL gibi bir rakama tekabül etmektedir. Müşteriler kredi başvurularını ING Bank şubelerinden başvuru yapabilecekleri gibi internet bankacılığı ya da mobil bankacılık seçeneklerini de değerlendirebilmektedir. Aynı zamanda müşteri hizmetleri yetkilileri aracılığı ile de kredi başvurusu gerçekleştirilebilmektedir. ING Bank’ı arayarak En uygun bayram kredisine sahip olabilirsiniz.

Akbank Bayram Kredisi

En uygun bayram kredisi veren bankalar arasında Akbank da önemli bir yer tutmaktadır. Türkiye genelinde pek çok şubesi bulunan Akbank, sunmuş olduğu seçenekler sayesinde müşterilerine kolaylık sağlayabilmektedir. Akbank Direkt, Akbank internet Bankacılığı ya da Akbank şubeleri aracılığı ile başvuru işlemleri sağlanabilmektedir. 30.000 TL’ye kadar kredi kullanımı gerçekleştirmek isteyen kişiler için faiz oranları %1.89 iken maksimum vade 48 aydır. Müşterilerden 157 TL kredi tahsis ücreti talep edilmektedir.

Finansbank Bayram Kredisi

Finansbank da yine bayram kredisi konusunda avantaj sunan bankalar arasında yer almaktadır. Müşteriler bayram kredisi için mobil bankacılıktan, internet bankacılığından, müşteri hizmetlerinden ya da şubelerden başvuru gerçekleştirebilmektedir. Bayram kredisi için faiz oranı %1.33 iken maksimum vade 48 ay olarak belirlenmiştir. Maksimum 35.000 TL kredi imkanı sunan bankada 48 ay vadeli bayram kredisinin aylık ödemesi ise 1.049 TL’dir. En düşük faiz oranlı bayram kredisi veren Finansbank, bayram kredisi veren bankalar arasında öne çıkmaktadır.

- Bir önceki yazımız olan ING Bank Taşıt Kredisi Vade Seçenekleri başlıklı makalemizde ING Bank Taşıt Kredisi, ING Bank Taşıt Kredisi Faiz Oranları ve Taşıt Kredisi Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Kredi Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kredi Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Krediler artık gündelik yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Çünkü acil nakit ihtiyaçlarını en kısa …


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir