Ana Sayfa / KREDİLER / En Uygun Esnaf Kredisi Veren Bankalar

En Uygun Esnaf Kredisi Veren Bankalar

En Uygun Esnaf Kredisi Hangi Bankadan Alınır?

Küçük esnaf belli dönemlerde nakit sıkıntısı yaşadığından dolayı bankalara yönelmekte ve esnaf kredisi arayışına da girmektedir. Fakat pek çok bankanın faiz oranı yüksek olduğundan dolayı esnafa hitap eden kredileri bulmak da oldukça zorlaşmaktadır. Türkiye’de hemen hemen her banka esnafa yönelik kredi imkanı sunmaktadır. En uygun esnaf kredisi veren bankalar ise aşağıda detaylı bir şekilde yer almaktadır.

Akbank Esnaf Kredisi

Esnaflar için en uygun kredi imkanı sunan banka Akbank’tır. 10.000 ile 50.000 TL arası kredi imkanı veren Akbank yüzde 1.30 faiz oranı ile müşterilerinin yüzünü güldürmektedir. Müşteriler 3 ile 36 ay arası vade seçeneklerinden faydalanabilmekte ve kredi kullanımlarını da rahatlıkla gerçekleştirebilmektedir.

Deniz Bank Esnaf Kredisi

En uygun esnaf kredisi veren bankalar arasında Denizbank da ön sıralarda yer almaktadır. Bin lira ile 1 milyon lira arasında kredi seçeneği sunan Denizbank, 3 ile 60 ay arası vade seçeneği de sunmaktadır. Denizbank’ta esnafların kullanabilecekleri krediler için faiz oranı ise yüzde 1.59’dur. Müşteriler herhangi bir Denizbank şubesinden olabileceği gibi internet bankacılığı aracılığı ile de kredi kullanımlarını gerçekleştirebilmektedir.

Garanti Bankası Esnaf Kredisi

1000 TL ile 100 bin TL arasında en uygun esnaf kredisi veren bankalar arasında Garanti Bankası yer almaktadır. 3 ile 48 ay arası vade seçenekleri sunan Garanti Bankası yüzde 1.66 ile 1.88 arası faiz oranları ile müşterilerin karşılamaktadır.

İş Bankası Esnaf Kredisi

En uygun esnaf kredisi veren bankalar arasında yer alan İş Bankası, KOBİ kredisi konusunda oldukça esnektir. Bin TL ile 150 bin TL arası kredi seçenekleri sunan İş Bankası, 3 ile 48 ay arası vade seçeneği de sunmaktadır. Bu bankadan kredi kullanımı gerçekleştirecek olan müşteriler için ise faiz oranları yüzde 2.14 tür.

ING Bank Esnaf Kredisi

En uygun esnaf kredisi veren bankalar arasında ING Bank da ön planda yer almaktadır. 3 bin TL ile 100 bin TL arası kredi seçenekleri sunan ING Bank aynı zamanda 48 aya kadar vade seçeneği de sunmaktadır. Bankaya ait faiz oranları ise 1.67 ile 1.77 arasında değişkenlik göstermektedir.

- Bir önceki yazımız olan ING Bank Taşıt Kredisi Vade Seçenekleri başlıklı makalemizde ING Bank Taşıt Kredisi, ING Bank Taşıt Kredisi Faiz Oranları ve Taşıt Kredisi Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Kredi Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kredi Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Krediler artık gündelik yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Çünkü acil nakit ihtiyaçlarını en kısa …


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir