Ana Sayfa / KREDİLER / En Uygun Kobi Kredisi Veren Bankalar ve Faiz Oranları

En Uygun Kobi Kredisi Veren Bankalar ve Faiz Oranları

Küçük ya da orta ölçekli işletmeler için pek çok kredi seçeneği bulunmaktadır. Türkiye’deki pek çok banka ise uygun faizli kredi seçenekleri ile müşterilerinin yüzünü güldürmektedir. Denizbank, Garanti Bankası ve Türkiye İş Bankası ise Türkiye’nin önde gelen düşük faizli bankaları arasında yer almaktadır. KOBİ’ler kredi başvurusu gerçekleştirirken belli evrakları yanlarında bulundurmak durumundadır. En uygun kobi kredisi veren bankalar aşağıda en detaylı şekilde yer almaktadır.

Denizbank Kobi Kredisi

Denizbank KOBİ kredisi konusunda yüzde 1.59 faiz oranı uygulamaktadır. Aylık taksitleri 608 lira olan KOBİ kredisinin toplam geri ödemesi ise 29.430 TL’dir. Müşterilerden Denizbank tarafından 200 TL kredi tahsis ücreti talep edilmektedir. 20.000 TL kredi kullanımı gerçekleştiren müşteriler bu faiz oranı ile 48 ay vadeli kredi kullanımlarını rahatlıkla gerçekleştirebilmektedir.

Garanti Bankası Kobi Kredisi

Garanti Bankası, KOBİ kredisi sunan ender bankalar arasında yer almaktadır. Yüzde 1.86 faiz oranı ile 48 aya kadar vadeli KOBİ kredisi imkanı veren banka, 500 TL kredi tahsis ücreti talep etmektedir. 20.000 TL’ye 48 aya kadar vadeli olarak kullanan müşterilerden 645 lira aylık taksit ödemesi talep edilmektedir. Toplam ödeme ise 31.149 TL’dir.

İş Bankası Kobi Kredisi

En uygun kobi kredisi veren bankalar arasında İş Bankası, 2.14 faiz oranı ile müşterilerini karşılamaktadır. 20 bin TL 48 ay vadeli kredi kullanımı gerçekleştiren müşterilerin aylık taksit ödemesi 685 TL’dir. Müşterilerden 200 TL kredi tahsis ücreti talebi edilirken toplam ödeme ise 33.091 TL’dir. Bu krediler için herhangi bir Deniz Bank şubesinde Garanti Bank şubesi ne ya da Türkiye İş Bankası şubesinde başvuru gerçekleştirerek kredi kullanımı gerçekleştirilebilmektedir.

Başvuru Esnasında Talep Edilen Evraklar

En uygun KOBİ kredisi veren bankalar arasında yer alan Denizbank, İş Bankası ve Garanti Bankası için müşterilerden belli evraklar talep edilmektedir. Faaliyet belgesi, imza sirküsü, yetkili kişinin kimlik fotokopisi ve Ticaret Sicil Gazetesi müşterilerden talep edilen evraklar arasında yer almaktadır. Müşterilerden bu evraklarını talep edilmesinin nedeni ise müşterilerin aylık gelirlerinin net bir şekilde belgelenebilmesidir.

- Bir önceki yazımız olan ING Bank Taşıt Kredisi Vade Seçenekleri başlıklı makalemizde ING Bank Taşıt Kredisi, ING Bank Taşıt Kredisi Faiz Oranları ve Taşıt Kredisi Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Kredi Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kredi Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Krediler artık gündelik yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Çünkü acil nakit ihtiyaçlarını en kısa …


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir