Ana Sayfa / BANKACILIK / En Uygun Mevduat Faizi Veren Bankalar

En Uygun Mevduat Faizi Veren Bankalar

Türkiye’de hizmet veren bankalar, müşterilerine kazanç sağlamak için faiz oranlarını yüksekten düşüğe doğru sıralamakta ve söz konusu kazancının planlanmasını oluşmaktadır. Ayrıca bu bankalar mevduat faiz oranları belirli zaman dilimlerinde değişiklik yapabilir. Bu nedenle çalışacağınız bankaya karar vermeden önce, söz konusu banka ile iletişime geçmeniz ve resmi web sitesini ziyaret ederek uyguladığı faiz oranlarını incelemeniz gerekir. 2018 yılında en uygun mevduat faizi veren bankalar, genel olarak yeni kururmuş olup, müşteri potansiyelini arttırmaya çalışmaktadır. Örneğin Fibabanka, İNG bank ve Akbank bunlardan bir kaçıdır.

Fibabanka Kiraz Hesap

Ülkemizde yeni hizmet vermeye başlayan Fiba Bank kiraz hesap ismi ile başlatmış olduğu kampanya sayesinde ön plana çıkmaya devam ediyor. Yüze 14 faiz oranını, müşterilerinin hizmetine sunan banka, 1000 Türk Lirası değerinde olan bir yatırım net olarak 10.49 TL’lik kazanç getiri sağlamaktadır.

İNG Bank Mevduat Faizleri

İng bank sunmuş olduğu turuncu hesap kampanyası ile birçok özelliği içinde barındıran yüzde 13.75 faiz oranı ile müşterilerine hizmet veriyor. Ayrıca bankaya yatıran miktar arttıkça kazanç da doğru oranda artmaktadır. 1000 Türk Lirasına 10.30 TL getiri sağlayan bu banka, en uygun mevduat faizi veren bankalar arasında ikinci sırada yer almaktadır.

Akbank Mevduat Faizleri

Son yılların en popüler bankalarından biri olan Akbank, müşterilerine önemli kazanç planları sağlamaktadır. Direkt Serbest Hesap sahipleri için geçerli olan yüzde 13.50 faiz oranı yaklaşık 1000 Türk Lirası karşılığında 10.10 TL kazandırmaktadır. Ayrıca aylık olarak yatırılan para miktarına göre kazanç planı da artış göstermektedir.

Deniz Bank Mevduat Faizleri

Deniz bankasının Web de mevduat isimli teklifi, en uygun mevduat faizi veren bankalar  listesi içerisinde yer almaktadır. Müşterilerine vermiş olduğu 1.15 oranında faiz sayesinde 1000 Türk Lirası karşılığında 9.80 Türk Lirası gelir elde edebilirsiniz.

CEPTETEB

Ülkemizde hizmet veren CepteTeb, birçok işlemi internet üzerinden gerçekleştirmektedir. Şubesiz bankacılık işlemlerinin başında gelen kurum, vadeli hesap isimli teklifi sayesinde yüzde 13 faiz oranı sunmaktadır. Yani 1000 Türk Lirası karşılığında 9.69 Türk Lirası değerinde net gelir elde edebilir ve kendinize kazanç sağlayabilirsiniz.

- Bir önceki yazımız olan ING Bank EFT İptali Nasıl Gerçekleştirilir? başlıklı makalemizde EFT İptali, ING Bank EFT Saatleri ve ING Bank EFT Ücretleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

En Kolay Kredi Kartı

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri?

Kolay kredi kartı veren bankalar sıralandığında aslında Türkiye’nin önde gelen bankaları olduğu görülmektedir. Bu kapsamda …


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir