Ana Sayfa / KREDİLER / Faiz Oranı Uygun İhtiyaç Kredileri 2018

Faiz Oranı Uygun İhtiyaç Kredileri 2018

Kısa vadeye sahip olan ve düşük tutarlı nakit ihtiyaçlarını karşılamak için sunulan kredi çeşidi olan ihtiyaç kredisi, hayatın her anında talep edilebilir durumdadır. En çok tercih edilen kredi türü olmasıyla beraber, bankacılık sektöründeki gelişmeler sayesinde; sms yoluyla ya da online olarak başvurusu gerçekleştirilebilir. Her banka, ihtiyaç kredisi veriyor olsa da, kredi faiz oranları ve aynı zamanda kredi için belirlenen miktar farklıdır. İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenlerin değerlendirilmesi için kredi notu puanı göz önünde bulundurulur. 1-1900 arasında belirlenen kredi notu puanı baz alınarak, ihtiyaç kredisi onayı veya ret cevabı banka tarafından verilir. Kredi başvurusu sırasındaki değerlendirmeler sonucunda ihtiyaç kredisi için genel şartlar belirlenir. Bankalar sizi değerlendirmeden önce sizin bankaları verdikleri kredinin faiz oranına bakarak değerlendirmeniz gerekir. Bu değerlendirme sonucunda size uygun olan krediyi belirleyip başvuruda bulunabilirsiniz. Peki, 2018 yılının uygun faiz oranlı ihtiyaç kredileri neler?

Uygun Faiz Oranlı İhtiyaç Kredileri

İhtiyaç kredisi çekmek isteyenler için, faiz oranı uygun olan bankalar ekonomik açıdan büyük bir avantaj sağlarlar.

  • Vakıfbank İhtiyaç Kredisi: %1,30’luk faiziyle beraber, ihtiyaç kredisinde ön plana çıkan bankalardan biri Vakıfbank’tır. 6-48 aylık geri ödeme olanaklarını beraberinde getiren Vakıfbank, 2000 TL ile 90.000 TL arasında kredi sağlar.
  • ING Bank İhtiyaç Kredisi: %1,39’dan başlayan ING Bank ihtiyaç kredisi faizi sayesinde, faiz oranı en uygun ihtiyaç kredisi seçeneklerinden birinin avantajı yaşanabilir.
  • CEPTETEB İhtiyaç Kredisi: %1,39 faiz oranıyla, en düşük faizli ihtiyaç kredilerinden biri konumundadır. Esnek geri ödeme oranlarıyla beraber aylık taksit oranı da ideal seviyede bulunan kredinin, ihtiyaç kredileri içerisinde en hızlı başvuru ve onay sürecine sahip olan kredilerden biri konumundadır.
  • QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi: %1,48’lik faiz oranına sahip olan Finansbank ihtiyaç kredisi ile uygun geri ödeme miktarları kredi çekmek isteyenler için oldukça idealdir. Uygun faizli ihtiyaç kredisi arayanlar için önde gelen bankalar arasında yer alan QNB Finansbank, başvuru aşamasında da hızlı işlem olanağına sahip.
  • Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi: %1,51 faiz oranıyla kullanıcıları karşılayan Yapı Kredi, ihtiyaç kredisi seçeneğindeki esnek miktarları faiz arayışı içerisinde olanlara getirir.

- Bir önceki yazımız olan Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi Kampanyası başlıklı makalemizde bankaların ihtiyaç kredisi kampanyaları, SMS ile Yapı Kredi ihtiyaç kredisi ve Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Kredi Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kredi Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Krediler artık gündelik yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Çünkü acil nakit ihtiyaçlarını en kısa …


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir