Ana Sayfa / BANKACILIK / Finans Cepte Nedir, Avantajları Nelerdir?

Finans Cepte Nedir, Avantajları Nelerdir?

Finans Cepte ile artık finansla ilgili aradığınız her şey cebinizde! Peki, nedir bu Finans Cepte ve ne işe yarar? Finans Cepte, QNB Finansbank müşterilerinin hayatlarını kolaylaştıracak akıllı uygulamalara kolaylıkla ulaşabilecekleri bir platformdur. Bu akıllı uygulamalar şöyle sıralanabilir:

  • FinansCepte Döviz ve Piyasa Takibi
  • Giderimvar – Gelir, Gider ve Bitçe Takibi
  • Döviz ve Altın Çevirici
  • HesapCepte
  • Parapul – Yatırım Takibi
  • Kredibul – Kredi Hesaplama

Finans Cepte Özellikleri

  • Bu platformda bulunan tüm uygulamalara mobil uyumlu web sayfalarından ve mobil ya da tablet gibi cihazlardan kolaylıkla erişilebilir. Ayrıca aynı kullanıcı bilgileriyle tüm ortamlarda uygulamalar kullanılabilir. 
  • Bu platform, güçlü ve güvenli altyapısıyla kesintisiz ve doğru bilgi ve hizmet sağlamak için en doğru çözümdür.
  • Bu platform; kolay kullanım, anlaşılır ve gelişen arayüzü sayesinde kullanıcı dostu bir platformdur. 
  • Ayrıca bu platform kullanıcı talepleri gözününde bulundurularak geliştirildiği ve yenilendiği için kullanıcı ihtiyaçlarına cevap veren bir platformdur. 

Platform Uygulamaları ve Avantajları

FinansCepte Döviz ve Piyasa Takibi

FinansCepte Döviz ve Piyasa Takibi uygulaması Android, Web ve iOS uygulamasıdır. Bu uygulama üzerinden istediğiniz değere alarm kurabilir ve değere ulaşınca haber alabilirsiniz. Böylece, sizin yerinize uygulamanın döviz ve altın piyasasını takip etmesini sağlayabilirsiniz. Bunun yanında, kendi portföyünüzü oluşturabilir ve rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Giderimvar – Gelir, Gider ve Bitçe Takibi

Giderimvar – Gelir, Gider ve Bitçe Takibi uygulaması Android ve iOS uygulamsıdır. Bu uygulamayı gelir ve giderlerinizi rahatlıkla takip ederek bütçenizi her daim kontrol altında tutmak için kullanabilirsiniz. 

Döviz ve Altın Çevirici

Döviz ve Altın Çevirici uygulaması Android, Web ve iOS uygulamasıdır. Bu uygulama üzerinden; Sterlin, Dolar, Yen, Euro, diğer para birimi, çeyrek altın, gram altın ve diğer altın verileri kurlarının alım ve satım değerlerini çapraz sorgulayabilirsiniz.

HesapCepte

HesapCepte uygulaması Android, Web ve iOS uygulamasıdır. Bu uygulama ile bankaların e-vadeli güncel faiz oranları ve vadeli mevduat oranlarını temel alarak mevduat getirilerinizi günlük, aylık ve yıllık olmak üzere üç şekilde hesaplayabilirsiniz. 

Parapul – Yatırım Takibi

Parapul – Yatırım Takibi uygulaması ile hem finansal hem de fiziki piyasalarda yaptığınız tüm yatırımların sonuçlarını, kar ve zararlarını takip edebilirsiniz.

Kredibul – Kredi Hesaplama

Kredibul – Kredi Hesaplama uygulaması Android, Web ve iOS uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde bankaların güncel faiz oranları ile konut, taşıt ve ihtiyaç kredilerini bulabilir, ödeme planı çıkarabilir ve taksitlerinizi görebilirsiniz. 

- Bir önceki yazımız olan İş Bankası Kredi Kartları ve Avantajları başlıklı makalemizde İş Bankası kredi kartları ve Maximum Kart hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

En Kolay Kredi Kartı

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri?

Kolay kredi kartı veren bankalar sıralandığında aslında Türkiye’nin önde gelen bankaları olduğu görülmektedir. Bu kapsamda …


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir