Ana Sayfa / BANKACILIK / QNB Finansbank Üye İşyeri Olma ve QNB Finansbank POS Destek

QNB Finansbank Üye İşyeri Olma ve QNB Finansbank POS Destek

QNB Finansbank üye işyeri olarak işletmenizdeki müşterilerin banka kartı ya da kredi kartı ile alışveriş yapmalarını sağlayabilir ve çağın gerekliliklerini yerine getirebilirsiniz. Güçlü teknolojik altyapı sahip güvenli bir tahsilat sistemi ile hızlı ve güvenli tahsilat ve satış çözümleri üretebilirsiniz. Bu hususta QNB Finansbank POS ürünleri ve QNB Finansbank POS destek hattı sizlerle!

QNB Finansbank Üye İşyeri Başvurusu

QNB Finansbank üye işyeri başvurusu için QNB Finansbank resmi internet sitesini kullanabilirsiniz. QNB Finansbank internet sitesinden başvuru işlemini gerçekleştirmek isteyenler siteye giriş yaptıktan sonra Hemen Başvur butonuna tıklamalıdır. Daha sonra karşınıza gelen forma istenen bütün bilgileri girerek başvuru işleminizi tamamlayabilirsiniz.

QNB Finansbank Üye İşyeri Olmanın Avantajları

QNB Finansbank üye işyeri olmanın getirdiği fırsatlar şöyledir:

  • Kartlı işlem yapabilme alternatifi sunarak müşteri sayınıza ve cironuza katkıda bulunabilirsiniz.
  • Nakit bulundurma riskini ortadan kaldırabilirsiniz.
  • Bankadaki hesabınızla nakit akışınızı takip edebilir ve hatta planlayabilirsiniz.
  • Vadeli satışlarda mevcut olan tahsil edilememe riskini ortadan kaldırabilirsiniz.
  • CardFinans sahibi olan müşterilerinize indirim, taksit seçenekeleri, ödüller ve ParaPuan avantajı sunarak müşteri potansiyelinizi arttırabilirsiniz.
  • Kişiye özel komisyon oranlı POS paketleri ile kazancınızı arttırabilirsiniz.
  • QNB Finansbank KartPOStal Dergisi ile tüm kampanya ve yeni ürünler ile ilgili bilgileri kolayca takip edebilirsiniz.
  • QNB Finansbank internet şubesini kullanarak işyeri bilgilerinize, ekstre bilgilerinize ve çalışma koşullarınıza kolaylıkla erişebilirsiniz. Ayrıca rapor gönderimi talebinde bulunabilirsiniz. 
  • Aylık üye işyeri ekstreniz ile POS hesap hareketlerinizi takip edebilirsiniz.   
  • QNB Finansbank POS destek hattına haftanın 7 günü, günün 24 saati ulaşıp destek alabilirsiniz.

QNB Finansbank POS Ürünleri

QNB Finansbank müşterilerine 11 farklı POS ürünü sunmaktadır. Bu POS ürünleri; Finans POS, Finans ADSL POS, Finans Mobil POS, Finans Temassız POS, QNB Finansbank Döviz POS, FinansDoktor POS, QNB Finansbank Yazarkasa POS, Kontör POS, FinansWebPOS, TahsilatKolay POS ve Finans MailOrder POS’tur.

QNB Finansbank POS Destek Hattı

QNB Finansbank üye işyeri olmak ile ilgili tüm merak ettiklerinizi 7 gün 24 saat hizmet veren QNB Finansbank POS destek hattı (0850 222 1 900) ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Bunun yanında bu hattı arayarak sorunlarınızı ve POS arızalarınızı bildirebilirsiniz. 

- Bir önceki yazımız olan Nuvo Kart Nedir, Yapı Kredi Nuvo Kart Özellikleri Nelerdir? başlıklı makalemizde Nuvo kredi kartları ve Nuvo TLcard hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

En Kolay Kredi Kartı

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri?

Kolay kredi kartı veren bankalar sıralandığında aslında Türkiye’nin önde gelen bankaları olduğu görülmektedir. Bu kapsamda …


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir