Ana Sayfa / KREDİLER / Finansbanktan İhtiyaç Kredisi

Finansbanktan İhtiyaç Kredisi

2018 yılında Finansbanktan ihtiyaç kredisi özellikleri nelerdir? İşte bu mühim soru hemen her kredi müşterisinin kafasını allak bullak ediyor. Bu karışık duruma son noktayı koymak ve son banka verilerini paylaşarak ilerleyişi sürdürmek için sizlere detaylı bir içerik hazırladık. İhtiyaç kredisi Finansbank bünyesinde nasıl veriliyor ve hangi şartlar altında veriliyor? İşte tüm bu sorulara detaylı cevaplar!

Finansbank, “QNB Finansbank” adıyla anılmaya başladığından bu yana büyük değişimlere imza attı. Başlıca değişimler arasında yer alan kredi faiz oranları, Finansbank için büyük ve köklü bir yatırım oldu. Her zaman dediğimiz gibi her bankanın potansiyel müşterisi farklıdır. Bu nedenle herkes kredi çekerken farklı bankalardan fikir almalıdır. Bu sayede başarı kaçınılmaz hale gelebilir.

Finansbanktan İhtiyaç Kredisi

Finansbank ihtiyaç kredisi hakkında tüm bilinmesi gereken özellikleri çoktan derledik. Büyük yatırımcı ve kredi müşterisi için oldukça büyük olanaklar sunan Finansbank temelde beklentilerin tamamına yönelik bir hizmet sunuyor. Finansbank ihtiyaç kredisi için başvuru yapan müşterilere, ihtiyaç kredisi hangi şartlar altında sunuluyor dilerseniz bu konulara değinelim:

  • Anında hesaba geçen kredi arayışınız varsa Finansbank bu konuda da hizmet sunmaktadır.
  • Kredi özellikleri arasında 35.000 TL ye kadar başvuru olanağı sunulmaktadır. Bu başvuru eğer daha yüksek olacaksa şubeye direkt gidilmesi gerekmektedir.
  • 48 aylık vade sayısı bulunmaktadır.
  • İlk kredi taksidini erteleme imkânı da yine Finansbank tarafından müşterilere sunulmaktadır.

Kısacası büyük ihtiyaçlarını kısa vadede ödeyecek kişiler için Finansbank verimli bir imaj oluşturmaktadır.

  • Finansbank ihtiyaç kredisi faizi için değişken bir sistem uygulamaktadır. Bu sistem ilk olarak şöyle işlemektedir: Kredi tutarına bağlı olarak vade arttığında faiz artmaktadır. Eğer kredinin ilk taksidi üç ay ertelemeli olarak belirlenirse faiz oranlarında yükselme meydana gelebilir.

Normal şartlarda Finansbank 10.000TL kredi için %1,38 faiz oranını 36 aylık vadede uygulamaktadır. Tabi üç ay ertelemi olarak bu tercihi yaparsanız faiz oranı artacaktır.

Finansbanktan İhtiyaç Kredisi Alınır Mı?

Finansbank ihtiyaç kredisi almak mantıklı mı sorusuna cevap verelim. Aslında günümüz bankalarının güncel kredi faizleri değerlendirildiğinde Finansbank çok küçük bir fark sunuyor. Bu nedenle, Finansbank kısa vadede kredi kullanacaklar için iyi bir seçenek. Finansbank borcuna sadık olan kişilerin denetimiyle çalışmaktadır. Bu konuda hiçbir şüphe duymanıza gerek yoktur.

- Bir önceki yazımız olan Emeklilere Faizsiz Kredi Veren Banka Ve Kuruluşlar başlıklı makalemizde emekli vatandaşlarımıza faizsiz kredi, emeklilere faizsiz kredi ve Faizsiz Kredi Programı Nasıl Gerçekleşecek hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Kredi Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kredi Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Krediler artık gündelik yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Çünkü acil nakit ihtiyaçlarını en kısa …


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir