Ana Sayfa / BANKACILIK / Gençlik Kart 18 Yaşını Geçen Çocuklara Geliyor!

Gençlik Kart 18 Yaşını Geçen Çocuklara Geliyor!

İşbankası’ndan Gençlere Özel Gençlik Kart!

MaxiPara Gençlik kart tamamen çocuğunun geleceğini düşünen aileler için sağlanmaktadır. Bu kartın iki çeşidi bulunur. Bu kartın ilk seçeneği henüz 18 yaşına girmemiş olan çocukların 12 yaşından sonra edinebileceği bir karttır. Bu kart ile şu anda anlatacağımız gençlik kart tamamen farklıdır. Bu kart 18 yaşını dolduran ancak halen eğitim gibi işleyişlere devam eden çocuklar içindir. Çocuğunuz üniversiteye gittiğinde ona destek olmak maksadıyla para göndermek istiyorsanız, İş Bankası tarafından sağlanan bu kartı muhakkak denemelisiniz. İş Bankası üniversite öğrencisine kredi kartı verse bile, ailenin gücü varsa bu gibi bir nakit kartı talep ederek ürünlerin daha kolay elde edilmesi sağlanabilir. İş Bankası gençlik kartı sahiplerine 18 yaşından büyük olduklarında MaxiPuan kazanma hakkı da vermektedir. Özellikle Steam ve Google Play Store gibi gençlerin bir hayli fazla zaman geçirdikleri platformlarda kolaylıklar sağlayan bu genç kart, üniversite çağındaki çocuklarınızın işine yarayacaktır. Birikim niteliğinde veya harcanması maksadıyla İş Bankası tarafından sunulan bu karta belli aralıklarla talimat verebilirsiniz. Dilerseniz 2. versiyon olan bu kartın özelliklerine bakalım. Aynı kampanya adı altında sunulan diğer -18 kartı da sitemizde ki yazılarda bulabilirsiniz.

İş Bankası MaxiPara Gençlik Kart Özellikleri Nelerdir?

  • İçerisinde para varsa harcama hakkı vermektedir.
  • Nakit çekme özelliği bulunur ancak dilerseniz bu özelliği uygulanacak faiz ve ücret yaptırımlarından dolayı kapatabilirsiniz.
  • Çocuğunuza devamlı ve tam zamanında para göndermek için haftalık, aylık veya 3 aylık para transfer talimatı verebilirsiniz.
  • MaxiPuan kazanma olanağı sunan bu kart, yine üye iş yerlerinde harcama ve indirim olanağı da sağlamaktadır.
  • Kartın son kullanım hakkı bulunmaktadır. Bu kart o tarihten sonra devre dışı kalır ve yenilenmesi gerekir.

İş Bankası 18 Yaşından Büyüklere Genç Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş Bankası gençlik kart başvurusu için herhangi bir İş Bankası şubesine giderek destek alabilirsiniz. Orada varsa bireysel müşteri temsilciniz sizlere fazlasıyla yardımcı olacaktır. Ayrıca daha farklı hizmetler hakkında da ücretsiz bilgi alma fırsatı yakalarsınız. Genç yaşta finansal araçları doğru kullanmayı öğrenmek, ilerleyen yaşlarda ekonomik sıkıntıya düşecek hatalar yapmayı engelleyebilir.

- Bir önceki yazımız olan Lise Öğrencisine Kredi Kartı Veren Banka Var Mı? başlıklı makalemizde Lisede kredi kartı başvurusu ve Lisedeyken banka kartı hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

En Kolay Kredi Kartı

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri?

Kolay kredi kartı veren bankalar sıralandığında aslında Türkiye’nin önde gelen bankaları olduğu görülmektedir. Bu kapsamda …


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir