Ana Sayfa / KREDİLER / ING Bank Bayram Kredisi Faiz Oranları

ING Bank Bayram Kredisi Faiz Oranları

Bayram dönemine girildiğinde tatil planları başlamakta ve kişiler farklı ihtiyaçlarından dolayı nakit arayışına girmektedir. Türkiye’deki pek çok banka ise bayram kredisi seçenekleri ile kullanıcıları karşılamaktadır. ING Bank ise bayram kredileri ile müşterilerine kolaylık sağlayan bankalar arasında yer almaktadır. ING Bank Bayram kredisi kapsamında belli noktalardan başvuru yapılabilmekte ve kredi başvuruları hızlı bir şekilde sonuçlanmaktadır.

ING Bank aracılığı ile kredi kullanımı sağlamak isteyen müşterilerin yapması gereken tek şey; şubelerden, mobil bankacılıktan, internet bankacılığından ya da müşteri hizmetlerinden kredi başvuru işlemini gerçekleştirmektir. Bu kanalların herhangi birinden gerçekleştirilen başvurular sonucunda talep edilen tutar kadar kredi kullanımı sağlanabilmektedir.

ING Bank Bayram Kredisi Başvuru Süreci

ING Bank bayram kredisi kullanımı için ING Bank şubeleri ilk başvuru kanalıdır. Müşteriler kimlikleri ile herhangi bir ING Bank şubesine giderek başvuru yapabilmektedir. Şubelerden yapılan başvurular sonucunda banka yetkilileri sisteme giriş yapmakta ve kredinin sonucu için beklemeye gerçekleştirmektedir. Kredi başvuruları Merkez Bankası tarafından değerlendirilmekte ve sonuç genel müdürlüklere gönderilmektedir. Genel müdürlükler ise şubelere bilgi vermekte ve kredi kullandırma işlemi bu süreçler sonunda gerçekleştirilmektedir.

Şubeler aracılığı ile başvuru yapan kişilerden ekstra evraklar da istenebilmektedir. Aylık geliri yetersiz olan kişiler bu belgeleri ibraz ederek çok daha hızlı bir şekilde kredi kullanabilmektedir.

ING Bank Bayram Kredisi Faiz Oranları ve Vade Seçenekleri

ING Bank bayram kredisi için belirlenen faiz oranı % 1.59’dur. 48 ay vadeli olarak ING Bank tarafından sunulan bu kredi, aylık 1.600 TL taksit ile geri ödenebilmektedir. 250 TL kredi tahsis ücreti ödeyen müşteriler için kredinin geri ödeme tutarı 76.787,04 TL’dir. 26.787 TL, 50.000 TL tutarındaki kredi için ödenecek toplam faiz tutarıdır. Müşteriler çok daha kısa vade seçerek tutarı azaltabilmektedir; fakat bu noktada aylık taksit tutarları daha da yükselmektedir. 1000 TL gibi küçük rakamlara ihtiyacı olan müşteriler için ise faiz oranı % 2,19’dur. Rakam azaldıkça ING Bank tarafından sunulan faiz oranı daha da artmaktadır. Müşteriler diledikleri zaman bahsi geçen kanallar aracılığı ile kredi başvurularını yapabilmekte ve nakit ihtiyaçlarını rahat bir şekilde karşılayabilmektedir.

- Bir önceki yazımız olan Halkbank Bireysel Kredi Hesaplama başlıklı makalemizde Bireysel İhtiyaç Kredisi İçin Gerekli Olan Belgeler Nelerdir, Halkbank Bireysel İhtiyaç Kredisine Nasıl Başvuru Yapılır ve Halkbank Bireysel Kredi Hesaplama hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Kredi Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kredi Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Krediler artık gündelik yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Çünkü acil nakit ihtiyaçlarını en kısa …


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir