Ana Sayfa / KREDİLER / ING Bank Taşıt Kredisi Vade Seçenekleri

ING Bank Taşıt Kredisi Vade Seçenekleri

Günümüzde 0 km araçların yanı sıra ikinci el araç alım satım işlemleri de giderek artmaktadır. Araç sahibi olmak isteyen kişiler ise birikimleri yetersiz geldiği noktada kredilere yönelmekte ve bankalar aracılığı ile nakit gereksinimlerini karşılamaktadır. ING Bank taşıt kredisi yine müşteriler için sunulan avantajlardan biri olarak bilinmektedir. 2. el ya da sıfır araç satın almak isteyen kişiler bu kredi sayesinde düşük faiz oranlarından faydalanabilmekte ve yeni araçlarını satın alabilmektedir. Kişilerin ise kimlikleri ile herhangi bir ING Bank şubesine başvuru yapması yeterli olmaktadır.

ING Bank Taşıt Kredisi Faiz Oranları ve Vade Seçenekleri

ING Bank taşıt kredisi sayesinde kişiler diledikleri zaman diledikleri aracı satın alabilme şansına sahiptir. Müşteriler sıfır araç satın almak istedikleri takdirde 50.000 TL’ye kadar 48 ay vadeli kredi seçeneklerinden faydalanabilmektedir. % 1.74 faiz oranlarından faydalanan müşteriler için 48 ay vadede aylık taksit tutarı 1659 TL’dir. Aynı zamanda kredi kapsamında 250 TL kredi tahsis ücreti talep edilmektedir.

2. el araç satın almak isteyen kişiler ise 48 ay vadeli 50.000 TL kredi için % 1.74 faiz oranından faydalanabilmektedir. Müşterilerin banka şubelerinden başvuru yaparak kredi kullanımı sağlayabilmeleri de mümkün olmaktadır.

ING Bank Taşıt Kredisi Başvurusu Esnasında Gerekli Evraklar

ING Bank taşıt kredisi kullanımı gerçekleştirmek isteyen kişiler kimlikleri ve gelir belgeleri ile kredi kullanımı sağlayabilmektedir. Tüm bunların yanında vade seçenekleri en az 3, en fazla 48 ay olarak belirlenmiştir. Müşteriler 48 ay yerine daha kısa vade seçeneklerinden faydalanarak kredi kullanımı da sağlayabilmektedir.

ING Bank aracılığı ile taşıt kredisi kullanmak isteyen kişiler teminat olarak satın alacakları araçları ipotek edebilmektedir. Bu sayede müşterilerden ek belge talep edilmesine de gerek duyulmamaktadır.

ING Bank aracılığı ile kredi kullanımı yapacak olan kişilerin onay süreçleri kredi puanına göre farklılık göstermektedir. Ödemeleri düzenli olan, herhangi bir bankaya borcu bulunmayan ve trafik cezası gibi sorunlar ile karşı karşıya kalmayan müşterilerin kredileri çok daha hızlı onaylanmaktadır. Bunun yanında taşıt kredisi kullanmak isteyen ING Bank müşterilerinin en az 1500 puana sahip olmaları gerekmektedir. Bu puanın altında kalan müşterilerden, ek belgeler talep edilmektedir.

- Bir önceki yazımız olan ING Bank Bayram Kredisi Faiz Oranları başlıklı makalemizde Bayram Kredisi Başvuru, ING Bank Bayram Kredisi ve ING Bank Bayram Kredisi Faiz Oranları hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Kredi Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kredi Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Krediler artık gündelik yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Çünkü acil nakit ihtiyaçlarını en kısa …


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir