Ana Sayfa / KREDİLER / İnternetten Anında Kredi Veren Bankalar

İnternetten Anında Kredi Veren Bankalar

İnternet teknolojisinde yaşanan gelişmelerin hız kesmeden sürüyor olması pek çok alanda değişimlerin gözlenmesine neden oldu. Bu değişimlerin yaşandığı alanlardan bir de bankacılıktır. Tüketiciler tarafından bankalardan en çok talep edilen hizmet olan krediler, bu değişimlerle birlikte artık internet üzerinden istenir hale geldi. İnternetin akıllı cihazlar üzerinden de aktif olarak kullanılabiliyor olmasıyla beraber, istenilen her yerde ve her zaman internetten anında kredi çekilebilmesine de olanak sağlanmış durumdadır. Nakit para ihtiyacı olduğunda kredi çekmek isteyenler için eski dönemlerde sadece fiziki şube üzerinden işlem yapılabilmesi hem vakit kaybına hem de yorucu işlemlere yol açıyordu. İnternetten kredi veren bankalar sayesinde, internete bağlı olunan her noktadan kolaylıkla başvuru yapılabilmesi avantajı söz konusudur.

İnternetten Anında Kredi Veren Bankalar Hangileri?

Vakıfbank: Vakıfbank müşterileri için özel olarak oluşturulan kampanya sayesinde, internet üzerinden mevcut olan kredi başvuru formunun doldurulması sayesinde anında kredi alınabilir. Kredi başvuruları olumlu olarak yanıtlanan kişiler için internetten kredi veren bankalar sayesinde, aynı gün içerisinde kredi başvurularının sonuçlandırılabilmektedir. Vakıfbank internetten kredi onayı alanlar için onay gerçekleştirilmesi takip eden en kısa sürede talep edilen miktar Vakıfbank hesabında görülebilir.

Akbank: İnternet bankacılığını aktif olarak kullanan bankalar arasında yer alan Akbank, internet şubesinden pek çok farklı işlemi hızlı şekilde gerçekleştirebilmeye olanak tanır. Akbank’ ın İnternetten hazır kredi seçeneği bulunmaktadır. Bu seçenekle internete bağlı olunan her zaman internetten kredi başvurusu yapılabilir. Belirlenen üst limit tutarında internetten kredi çekilebilmesine olanak tanınması sayesinde, en kısa süre içerisinde başvuru yapılabilmesi ve onay işlem sürecinin başlatılabilmesi söz konusudur.

QNB Finansbank: İnternet şubesi üzerinden hazır kredi fırsatlarından yararlanabilmeyi sağlayan diğer banka QNB Finansbank’ tır. Bu hizmet sayesinde ihtiyaç duyulan her zaman için kredi başvurusu hızlı ve kolay şekilde gerçekleştirilebilir.

İnternetten Kredi Çekerken Evrak ve Belge Gerekli mi?

Bankaların internet şubelerinden yapılan kredi başvuruları için her bankanın farklı kriterleri bulunmaktadır. Bazı bankalar tarafından herhangi bir ekstra işlem yapılması gerekliliği bulunmazken bazı bankalar ise ekstra işlem gerekliliğine sahip olabilmektedirler. Talep edilen kredi üst limit tutarları da bankadan bankaya değişiklik göstermektedir.

- Bir önceki yazımız olan Faiz Oranı Uygun İhtiyaç Kredileri 2018 başlıklı makalemizde ihtiyaç kredileri ve Uygun Faiz Oranlı İhtiyaç Kredileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Kredi Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kredi Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Krediler artık gündelik yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Çünkü acil nakit ihtiyaçlarını en kısa …


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir