Ana Sayfa / BANKACILIK / İş Bankası Altın Hesabı ve Diğer Yatırım Ürünleri

İş Bankası Altın Hesabı ve Diğer Yatırım Ürünleri

İş Bankası ile artık yatırım yapmak da yatırımlarınızı takip etmek de çok kolay! Yatırım denildiği zaman aklımıza hemen uzun soluklu ve klasik yatırım geleneğimiz olan altın gelir. Fakat, İş Bankası altın hesabı ile sınırlı kalmadan çok sayıda yatırım ürünü sunmaktadır. Bu yatırım ürünleri yatırım fonu, İşCep mobil borsa, İşCep yurt dışı piyasalar, pay senedi, varant, Eurobond, borçlanma araçları, repo, VİOP ve borsa işlem platformudur. Gelin sizlerle bu yatırım ürünlerini yakından tanıyalım!

İş Bankası Altın Hesabı

İş Bankası altın hesabı ile birikimlerinizi kaybolma ya da çalınma riski olmadan altın olarak değerlendirebilir, istediğiniz zaman altın alım satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İş Bankası altın hesabı açmak için İş Bankası internet şubesini ya da İçCep uygulamasını kullanabilir ya da size en yakın İş Bankası şubesine gidebilirsiniz. Bu hesap 0.01 XAU ve katları şeklinde işlem yapmanıza olanak sağladığı için küçük tutarla ile birikim yapma imkanına sahip olabilirsiniz. Herhangi bir masraf, komisyon ya da vergi kesintisi olmaksızın altın alım ve satım işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. 

İş Bankası Yatırım Fonu

Yatırımlarınızı İş Bankası yatırım fonları ile değerlendirebilir ve İş Bankası profesyonel portföy yöneticilerinden yararlanabilirsiniz. İş Bankası yatırım fonları; para piyasası fonu, borçlanma araçları fonu, uluslararası içerikli fonlar, kısa vadeli borçlanma araçları, hisse senedi fonları, değişken fonlar, elektrikli araçlar karma fonlar, sosyal sorumluluk odaklı fonlar, kumbara karma fon,  altın fonu ve katılım fonlarıdır. 

İşCep Mobil Borsa

İşCep mobil borsa aracılığı ile ücretsiz olarak anlık borsa verilerini izleyebilir ve buna göre varant ve hisse senedi alım satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

İşCep Yurt Dışı Piyasalar

İşCep yurt dışı piyasalar ile tek dokunuşunuzla yurt dışı piyasalar elinizin altında!

İş Bankası Pay Senedi

İş Bankası’nın bu ürünü ile BİST işlem saatlerini ve seans açıklamalarını görebilir, pay senetlerinizi gruplayabilir, pay senedi işlem detaylarına ve komisyon oranlarına göz atabilirsiniz. 

İş Bankası Varant

İş Bankası varant ile deneyimli yatırımcılar risklerini yönetebilir ve kazançlarını arttırabilir. 

İş Bankası Eurobond

Eurobond, uzun vadeli bir borçlanma aracıdır. İş Bankası Eurobond ile uzun vadeli yabancı para cinsinden yatırımlarınızı yapabilirsiniz. 

İş Bankası Borçlanma Araçları 

İşte sabit getirili menkul kıymetlere İş Bankası avantajları ile yatırım yapma şansı İş’te! İş Bankası borçlanma araçları; İş Bankası tahvil ve bonolar, hazine bonosu ve devlet tahvili, özel sektör tahvil ve bonoları ve kira sertifikalarıdır. 

İş Bankası Repo 

Gecelik ve diğer esnek vadelerle yatırımlarınızı yaparak birikimlerinizin uzun vadede gerçekleşebilecek faiz oranı değişikliklerinden etkilenmesini engelleyebilirsiniz. 

İş Bankası VİOP

VİOP yani Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasasında işlemlerinizi güvenli, kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

İş Bankası Borsa İşlem Platformu

İş Bankası borsa işlem platformu ile borsa verilerini anlık takip ederek varant ve hisse senedi işlemlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu platform java yazılımı bulunan tüm bilgisayarlarda çalıştırılabilmektedir. Bireysel internet şubesine T.C. kimlik numaranız ya da müşteri numaranız ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra Yatırım menüsü altında bulunan borsa işlem platformu seçeneğine tıklayarak platforma ulaşabilirsiniz. 

- Bir önceki yazımız olan Nuvo Kart Nedir, Yapı Kredi Nuvo Kart Özellikleri Nelerdir? başlıklı makalemizde Nuvo kredi kartları ve Nuvo TLcard hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

En Kolay Kredi Kartı

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri?

Kolay kredi kartı veren bankalar sıralandığında aslında Türkiye’nin önde gelen bankaları olduğu görülmektedir. Bu kapsamda …


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir