Ana Sayfa / BANKACILIK / İş Bankası Kredi Kartı Seçenekleri Nelerdir?

İş Bankası Kredi Kartı Seçenekleri Nelerdir?

Türkiye’nin önde gelen köklü bankalarından İş Bankası müşteri memnuniyeti odaklı bankacılık anlayışının en doğru adresi! Çeşitli yüz güldüren hizmetleri ile müşteri portföyü en geniş olan banklardan biri! Söz konusu hizmetlerin içinde sunduğu farklı avantajlara sahip kredi kartları ve banka kartları da yer almakta. Özellikle kredi kartı çeşitliliği fazla olan İş Bankası kredi kartı seçenekleri ile her zaman yanınızda! 

İş Bankası Kredi Kartı Çeşitleri

İş Bankası kredi kartı seçenekleri öncelikle iki ana başlık altında toplayabiliriz: Maximum kartlar ve Maximiles kartlar. 

Maximum Kartlar

İş Bankası kredi kartı seçeneklerinden ilki maximum kartlardır. Maximum kartların da 8 farklı çeşidi bulunmaktadır:

 • Maximum Kart: Maximum kartınız ile Maximum işyerlerinden taksitli alışveriş yapabilir ve harcadıkça MaxiPuan kazanabilirsiniz. Biriktirdiğiniz MaxiPuanları bedava alışveriş yapmak için kullanabilirsiniz. 
 • Maximum Premier Kart: Bir Visa kart olan Maximum Premier kart ile geri ödemelerinizde kur riski yaşamaksızın yurt dışı harcamlarınızı gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilirsiniz. 
 • Maximum Gold Kart: Bir MasterCard olan Maximum Gold kart ile yurt içi ve yurt dışı harcamalarınız TL üzerinden izleyebilirsiniz. 
 • Maximum Platinum Kart: Maximum Platinum kartınız ile dünyanın her yerinde her an farklı ayrıcaklıklara hazır olun!
 • İş’te Üniversiteli: Bir Visa kart olan İş’te Üniversiteli kartınız ile siz de Maximum dünyasının tüm avantajlarından yararlanabilir, MaxiPuan biriktirip kullanabilir ve öğrencilere özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz. 
 • İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı: Aidatsız kredi kartı seçeneğiyle İş’te Üniversiteli kartının sınırlı özelliklerinden yararlanılabilir. 
 • Maximum Aidatsız Kart: Maximum Aidatsız kart kullanıcıları yıllık kart aidatı ödemeyerek Maximum kartın taksitli alışveriş, MaxiPuan kazanma gibi bazı özelliklerinden yararlanabilirler. Fakat, ilave taksit, hediye ürün kampanyaları, müzekart özelliği, indirim uygulamaları, Kanyon vale indirimi, ilave MaxiPuan kampanyaları, Esenboğa Havalimanı otopark, vale indirimi ve temassız ödeme özelliği gibi ayrıcalıklardan faydalanamazlar.   
 • Maximum TEMA Kart: Maximum TEMA kartınızla alışveriş yaptıkça doğa kazanacak! Bu kartı kullanarak TEMA Vakfı çalışmalarına katkıda bulunabilirsiniz. 

Maximiles Kartlar

İş Bankası Maximiles kartlar ise kendi içinde 3’e ayrılmaktadır:

 • Maximiles: Maximiles ile bölge ve yolcu kotaları olmaksızın uçak biletini bilet fiyatı kadar mille ödeme ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Kartınızı kullandıkça MaxiMil kazanabilir ve bu MaxiMilleri yurt içi uçuşlarınızda birebir değerli kullanabilirsiniz. Yurt dışı uçularınızda ise 1.5 ya da 2 kat değerli kullanabilirsiniz.
 • Maximiles Select: Maximiles Select ile MaxiMil biriktirip bilet alarak dünyayı gezmenin yanında gittiğiniz yerlerde Visa ya da MasterCard logosu gördüğünüz her yerde kolaylıkla kartınızı kullanarak ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. 
 • MercedesCard: Mercedes-Benz sahiplerine özel bu kart ile akaryakıt indirimi, yetkili servislerde taksit fırsatları, ücretsiz Mercedes Magazine aboneliği gibi pek çok ayrıcalıktan yararlanabilirsiniz. 

- Bir önceki yazımız olan Nuvo Kart Nedir, Yapı Kredi Nuvo Kart Özellikleri Nelerdir? başlıklı makalemizde Nuvo kredi kartları ve Nuvo TLcard hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

En Kolay Kredi Kartı

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri?

Kolay kredi kartı veren bankalar sıralandığında aslında Türkiye’nin önde gelen bankaları olduğu görülmektedir. Bu kapsamda …


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir