Ana Sayfa / BANKACILIK / İş Bankası Kredi Kartları ve Avantajları

İş Bankası Kredi Kartları ve Avantajları

İş Bankası’nın çok sayıda kredi kartı seçeneği bulunmaktadır. Bu güvenli, kazançlı ve kullanışlı kredi kartları ile tüm ihtiyaçlarınızı ertelemenize gerek kalmadan rahatlıkla karşılayabilirsiniz. İş Bankası kredi kartları farklı ihtiyaçlaranıza yönelik hazırlanmıştır ve dolayısıyla farklı avantajları bünyesinde barındırmaktadır. Bu yazımızda bahsi geçen kredi kartları ve avantajlarını detaylı olarak inceleyeceğiz.

İş Bankası Kredi Kartları

İş Bankası, müşterilerine 11 farklı kredi kartı seçeneği sunmaktadır. İşte, İş Bankası kredi kartları:

 • Maximum Kart: Türkiye’deki tüm Maximum üye işyerlerinde Maximum kartınızı kullanarak taksitli alışveriş yapabilir ve daha sonra eşit taksitler halinde geri ödemesini gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik, alışveriş yaparak MaxiPuan kazanabilir ve sonraki alışverişlerinizde bu puanları para yerine kullanabilirsiniz. Tüm bankamatiklerden Maximum kartınızı kullanarak vadesiz hesabınıza ulaşabilirsiniz. Böylece, bankamatik kartınızla yaptığınız para yatırma, para çekme ve daha birçok işlemi Maximum kartınızla da gerçekleştirebilirsiniz.
 • Maximum Premier Kart: Bu kartlar birer Visa kartlarıdır. Yurt içi ve yurt dışında kolaylıkla kullanabilceğiniz Maximum Premier Kart tüm Maximum özelliklerini bünyesinde barındırmaktadır.
 • Maximum Gold Kart: Bu kartlar birer MasterCard’dır. Yurt içi ve yurt dışında kolaylıkla kullanabilceğiniz Maximum Gold kart tüm Maximum özelliklerini bünyesinde barındırmaktadır.
 • Maximum Platinum Kart: Maximum Platinum kartınızı kullanarak yurt içi ve yurt dışında özel hizmetlere sahip olabilirsiniz. MaxiPuan kazanabilir ve kazandığınız puanları para yerine kullanabilirsiniz.
 • İş’te Üniversiteli: Bu kart üniversite öğrencilerine özel hazırlanmış bir Visa karttır. Kartınızı kullanarak taksitli alışveriş yapabilir, size özel indirimlerden yararlanabilir ve MaxiPuan’larınız ile bedava alışveriş yapabilirsiniz.
 • İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı: Bu kart üniversite öğrencilerine özel hazırlanmış kart aidatı olmayan bir Visa karttır. Kartınızı kullanarak taksitli alışveriş yapabilir, size özel indirimlerden yararlanabilir ve MaxiPuan’larınız ile bedava alışveriş yapabilirsiniz.
 • Maximum Aidatsız Kart: Bu kart, aidat ödemek istemeyen İş Bankası müşterilerine özel hazırlanmış bir kredi kartıdır.
 • Maximum TEMA Kart: Bu kart, TEMA Vakfı’na destek olmak isteyen İş Bankası müşterilerine özel hazırlanmış bir kredi kartıdır.
 • Maximiles: Bu kart, kolayca uçabilmeniz için hazırlanmış bir kredi kartıdır. Maximiles kartınız ile bilet alarak MaxiMil kazanabilir ve bu MaxiMil’leri sonraki uçuşlarınızda kullanabilirsiniz.
 • Maximiles Select: Bu kart Maximiles’ın tüm özelliklerine sahiptir. Bunun yanında, Maximiles Select yurt içi ve yurt dışı yapılacak tüm alışverişlerde kullanılabilir.
 • MercedesCard: Bu kart, Mercedes-Benz sahiplerine özel bir karttır.

- Bir önceki yazımız olan Ticari Kredi Kartı Seçenekleri Nelerdir? başlıklı makalemizde Ticari kredi kartı hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

En Kolay Kredi Kartı

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri?

Kolay kredi kartı veren bankalar sıralandığında aslında Türkiye’nin önde gelen bankaları olduğu görülmektedir. Bu kapsamda …


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir