Ana Sayfa / KREDİLER / Kredi ile Ev Almak İsteyenler Burada mı?

Kredi ile Ev Almak İsteyenler Burada mı?

En temel hak ve ihtiyacımız olan barınma ihtiyacını karşılamanın o kadar da kolay olmadığını hepimiz biliyoruz. Ev sahibi olma hayaliyle yanıp tutuşuyoruz ama çoğumuz bunun için yeterli finansmanı bulamıyoruz. Hal böyle olunca en çok kredi kullanmaya ihtiyaç duyduğumuz zamanlar ev alma kararı verdiğimiz zamanlar oluyor. Türkiye’nin bankaları çeşitli konut kredisi seçenekleri sunarak kredi ile ev almak isteyen müşterilerini yalnız bırakmıyor!

Kredi ile Ev Almak İsteyenler İçin Ev Kredisi Sunan Bankalar 

Kredi ile ev almak isteyenlere müjde! İş Bankası, VakıfBank, Yapı Kredi, Ziraat Bankası, Garanti Bankası ve Şekerbank gibi Türkiye’nin köklü bankaları avantajlı konut kredisi seçenekleri ile yanında!

İş Bankası

İş Bankası’nın herşey dahil ev kredisi, evden eve ev kredisi, kentsel dönüşüm kredisi, ev yapım- tamamlama kredisi, yabancılara özel ev kredisi gibi çok sayıda konut kredisi çeşidi bulunmaktadır. İş Bankası resmi intern sitesinden En Uygun Ev Kredinizi Bulun seçeneği ile ihtiyacınıza en uygun konut kredisini rahatlıkla bulabilirsiniz. Minimum 5.000, maksimum 500.000 TL tutarındaki kredinizin dilediğiniz vade seçeneğine göre aylık taksit tutarını yine sitede bulunan kredi hesaplama aracı ile hesaplayabilirsiniz. 

VakıfBank

VakıfBank’ın SarıPanjur Ev Kredisi ile yıllardır hayalini kurduğunuz eve hemen kavuşabilirsiniz, uzun vade seçenekleri ve uygun faiz oranları ile sıkıntıya girmeden ev sahibi olabilirsiniz. VakıfBank’ın Masrafsız, Artan Taksitli, Azalan Taksitli, Ara Ödemeli, Periyodik Ödemeli, Anapara Sabit, Taksitler Sonra, Anaparası Sonra, Transfer Et ve Standart SarıPanjur omak üzere 10 çeşit SarıPanjur Ev Kredisi bulunmaktadır.

ING Bank

Eşit Taksitli, Eşit Anapara Ödemeli ve Ara Ödemeli Konut Kredisi seçenekeleri ING Bank’ta! 120 aya kadar vadeli ve % 2.13 faiz oranı ile kredinizi kullanması da ödemesi de ING Bank’ta çok kolay.

Yapı Kredi

120 aya kadar vadeli konut krediniz uygun faiz oranları ile Yapı Kredi’den! Kredi tutarı satın alacağınız evin ekspertiz değerinin %80’i kadardır. Geri ödemelerinizi belirlediğini taksit dönemi ve tutarına bağlı olarak rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ara ödemeler aracılığı ile kalan taksit tutarlarınızı azaltabilirsiniz.

Ziraat Bankası 

Kredi ile ev almak isteyenlerin destekçisi olan bir diğer banka da Ziraat Bankası’dır. Ziraat Bankası, tutarı satın alınacak konutun ekspertiz değerinin % 80’i kadar olan konut kredisini 120 aya kadar vade ile sunmaktadır. Ziraat Bankası kredinin kullanılacağı konut için ipotek tesis edilmesi; hayat, deprem ve konut sigortası yapılması talep etmektedir. 

Garanti Bankası

En geniş ürün yelpazesi, kolay ve hızlı kredi başvurusu ve kullanımı, uygun faiz oranları, kişiye özel ödeme planları, 20 yıla varan vade seçenekleri, Türkiye’nin ilk ve tek mortgage çağrı merkezi (444 3846) ve güvenilir ve doğru ekspertiz ile Türkiye’nin Mortgage uzmanı olma unvanını sürdürüyor.

Şekerbank 

Ev almak için 10 yıla kadar vade seçenekli, satın alınacak evin ekspertiz değerini % 80’i kadar tutarlı Şekerbank konut kredisini rahatlıkla kullanabilir. Bunun yanında eşit taksitlerle, artan taksitle ya da esnek ödemeli olarak rahatlıkla da geri ödeyebilirsiniz.

- Bir önceki yazımız olan HSBC Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır, Kredi Çeşitleri Nelerdir? başlıklı makalemizde HSBC Kredi Başvurusu İçin Ne Yapmalıyım?, HSBC Kredi Çeşitleri ve HSBCkredi başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Kredi Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kredi Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Krediler artık gündelik yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Çünkü acil nakit ihtiyaçlarını en kısa …


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir