Ana Sayfa / BANKACILIK / Kredi Kartı ile Sgk Ödeme İşlemi Yapabilceğiniz Bankalar

Kredi Kartı ile Sgk Ödeme İşlemi Yapabilceğiniz Bankalar

Siz de kredi kartı ile Sgk ödeme işlemini gerçekleştirebilme rahatlığına kavuşmak isteyenlerden misiniz? Merak etmeyin, pek çok bankanın sunduğu çeşitli teklifler ile bu rahatlığı artık elde edebilirsiniz! Bankaların tekliflerini inceleyebilir ve size en uygun olan seçenekten yararlanabilirsiniz.

Hangi Bankaların Kredi Kartı ile Sgk Ödeme İşlemi Yapılabilir?

Akbank, Şekerbank, İş Bankası, VakıfBank, Halkbank, QNB Finansbank, ve Garanti Bankası kredi kartı ile Sgk ödeme işlemini gerçekleştirmenize imkan sağlayan bankalar arasında.

Akbank’ta Sgk Ödemesi

Akbank Sgk ödemeleri için pek çok kanal üzerinden hizmet vermektedir. Bu kanallardan biri üzerinden e-devlet’e giriş yaparak Sgk hizmet dökümü alabileceğiniz ve kredi kartınız ile Sgk ödemelerinizi gerçekleştirebileceğiniz Akbank Direkt İnternet’tir. Akbank Direkt İnternet ile internetin olduğu her yerden Sgk borç sorgulama ve ödeme işlemerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik borç ödeme işleminizi kolaylıkla halledebilmeniz için ihtiyacınız olan tek şey sigorta sicil numaranız. Dilerseniz tek talimatınız ile kredi kartı ile Sgk ödemelerinizi her ay düzenli şekilde otomatik talimat vererek gerçekleştirebilirsiniz. Sgk ödeme işlemleriniz için Akbank Direkt İnternet dışında Akbank telefon şubelerini kullanabilir ya da size en yakın Akbank şubesine uğrayabilirsiniz.

Şekerbank’ta Sgk Ödemesi

Şekerbank ile Sgk ödemesi yapmak artık çok kolay! Sgk web sitesine girerek 3D Secure güvencesi altında kredi kartınız ile kolaylıkla ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Şekerbank kredi kartınız ile yapacağınız Sgk ödeme işleminin ücreti minimum 1 TL’dir. ATM kartınızla yapacağınız ödemeler ise işlem ücreti talep edilmemektedir.

İş Bankası’nda Sgk Ödemesi

İş Bankası kredi kartı ile Sgk ödemesi için İş Bankası internet şubesini ya da İşCep uygulaması kullanabilirsiniz. Bunun yanında Sgk web sitesi üzerinden de İş Bankası bireysel kredi kartınız, şirket kredi kartınız, vadematik kartınız ya da bankamatik kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. İş Bankası internet şubesinden ya da İşCep’ ten Sgk talimatı vermek de sizin elinizde! Unutmayınız, bayi kartları bu uygulamaya dahil değildir!

VakıfBank’ta Sgk Ödemesi

VakıfBank’ta ise Sgk ödemelerinizi kredi kartınızla 2 taksit halinde yapabilirsiniz. Üstelik taksitlendirme işleminden herhangi bir ücret ya da komisyon talep edilmemektedir. Bu ayrıcalıktan sadece Sgk web sitesi üzerinden VakıfBank kredi kartınız ile yapacağınız ödemelerde yararlanabilirsiniz ve ödeme tutarınızın minimum 100 TL olması gerekmektedir. Taksitlendirme işlemi için ödemeden 1 gün sonra VakıfBank telefon bankacılığını (0850 222 0 724) aramalısınız.

Halkbank’ta Sgk Ödemesi

Halkbank Paraf aracılığı ile 300 TL ile 50.000 TL arası olan Sgk ödemelerinizi +3 taksitli olarak gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme işleminiz Paraf kredi kartınıza 4 taksit olarak yansıtılacaktır. Ödeme işlemlerinizin üzerinden % 0.95 oranında hizmet ücreti tahsil edileceğini unutmayınız!

QNB Finansbank’ta Sgk Ödemesi

QNB Finansbank da kredi kartı ile internet şubesinden ya da fiziksel şubelerinden Sgk ödemelerinin gerçekleştirilmesine imkan tanıyan bankalardan biridir.

Garanti Bankası’nda Sgk Ödemesi

Garanti Bankası Bonus kart ile Sgk ödemelerinizi de bonusa dönüştürebilirsiniz. 100 TL kadar yaptığınız ödemelerden 1 TL hizmet ücreti tahsil edilmekte, 100 TL üzeri ödemelerinizden % 1,5 komisyon alınmaktadır. Bonus kartınız ile Sgk ödemelerinizi ATM’lerden, Garanti internet şubesinden ya da telefon banacılığından (444 0 333) gerçekleştirebilirsiniz.

- Bir önceki yazımız olan Nuvo Kart Nedir, Yapı Kredi Nuvo Kart Özellikleri Nelerdir? başlıklı makalemizde Nuvo kredi kartları ve Nuvo TLcard hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

En Kolay Kredi Kartı

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri?

Kolay kredi kartı veren bankalar sıralandığında aslında Türkiye’nin önde gelen bankaları olduğu görülmektedir. Bu kapsamda …


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir