Ana Sayfa / BANKACILIK / Kredi Kartından Kırtasiye Ürünü Alınır mı?

Kredi Kartından Kırtasiye Ürünü Alınır mı?

Okullar Açıldı ve Kırtasiye Sektöründe Taksit Soruları Başladı!

Kredi kartından kırtasiye ürünü almak isteyen milyonlar an itibariyle kırtasiyelere hücum etmiş durumda. Özellikle okula henüz yeni başlayan bireylerin birçok farklı ihtiyaçla velilerin karşısına dikildiği şu günlerde ailelerde çaresiz bir şekilde kırtasiye harcamalarına yönelik olarak yeni bir destek arıyor. Yapılan son düzenleme ile birlikte birçok farklı kitap evi ve kırtasiye satıcısı kendisini ekonomik şartlara hazırlamış durumumda. Okulların açılmasıyla birlikte süregelen ihtiyaç serüveninin birçok farklı aşaması sitemiz okurları tarafından da yaşanıyor. Sizlere güzel haberi vermek istiyoruz. Ülke genelinde satıcılar arasında farklılık göstermekle birlikte 9 taksite kadar kırtasiye alımı yapılabilmektedir. Temel kitap ve yine yayın alışverişlerinde ise BDDK tarafından yapılan düzenlemeyle kırtasiye satıcıları genel olarak 3 taksit seçeneğini müşterilere sunmaktadır. Kırtasiyede kaç taksit yapılabilir? sorusunu soranlar için ilaç niteliğinde olan bu yazıyı daha da ayrıntılı bir şekilde alt başlıklarda inceleyeceğiz.

Kırtasiye Sektöründe Kredi Kartından Alışveriş!

Kırtasiyede kredi kartı geçer mi sorusunu soranlar için müjdeli haberi verdik. Elbette ki anlaşmalı kitap evleri ve kırtasiye satıcıları sizlere daha fazla yardımcı olacaktır. Ancak bu süreçte farklı uygulamaların gündeme gelmesinden dolayı 2 taksitten 9 taksite kadar sürprizlerle karşılaşabileceğiniz bilgisini vermek istiyoruz. Satıcıların ve en önemlisi de marka ve yayım ağlarının sundukları olanakları dahilinde bu gibi sınırlamalar yapılmaktadır. İnternet üzerinden yapılan kırtasiye alışverişlerinde de yine öğrencilerin ihtiyaç duyduğu tüm ürünlere taksit yapılabilmektedir. Kredi kartına kitap taksiti yüklemek sanırım dünyanın en mantıklı şeyi olur. Okula ve eğitime harcanan para kesinlikle ilerleyen dönemlerde doğru değerlendirilmesi şartıyla sizlere pozitif etki sağlayacaktır.

Kredi Kartından Kırtasiye Alışverişi Yaparken Dikkat!

Kredi kartından kırtasiye alışverişi yapmak isteyenlere dikkat demek istiyoruz. Kredi kartından yapılacak olan alışverişlerde ilk günden sepetlerinizi doldurmayın. Özellikle okulların temel olarak istediği ürünleri aldıktan sonra biraz beklemekte fayda var. Yoğunluk sebebiyle birçok alanda yapılan zamlar yine kırtasiye ürünlerini de etkisi altına aldı. Bu nedenle kredi kartıyla alışveriş yaparken temel beklentileri bir kenara bırakmanızı öneriyoruz.

- Bir önceki yazımız olan Banka Kartı Ücretli Mi? Aidatsız Kredi Karı Veren Bankalar! başlıklı makalemizde Bankaların aidatsız kredi kartı ve Bankaların kart özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

En Kolay Kredi Kartı

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri?

Kolay kredi kartı veren bankalar sıralandığında aslında Türkiye’nin önde gelen bankaları olduğu görülmektedir. Bu kapsamda …


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir