Ana Sayfa / BANKACILIK / KrediGo Nedir, KrediGo Nasıl Kullanılır?

KrediGo Nedir, KrediGo Nasıl Kullanılır?

Acil nakit ihtiyaçlarınıza, acil çözüm önerisi QNB Finansbank’tan! En çok tercih edilen ve güvenirliği yüksek olan bankaların arasında yer alan QNB Finansbank, KrediGo hizmeti ile ihtiyaç sahiplerinin her daim yanında olduğunu yine gösteriyor. Peki çok kişinin sorduğu KrediGo nedir sorusunun cevabına gelelim. KrediGo, QNB Finansbank’ın banka müşterisi olsun olmasın herkese kolayca ihtiyaç kredisi başvuru yapabilme ve onaylanan krediyi hızlıca hesaplarına aktarabilme imkanı sağlamak için sunduğu bir mobil uygulamadır.

KrediGo ile Neler Yapabilirim?

KrediGo nedir sorusuna cevap bulduysak gelin sizlerle biraz da avantajları üzerine konuşalım. Öncelikle, daha önce ihtiyaç kredisi başvursunda bulunmak hiç bu kadar kolay ve hızlı olmamıştı. İhtiyaç duyduğunuz kredi tutarını belirledikten sonra ihtiyaç kredinize hemen başvuru yapabilirsiniz. Talebinizin onaylanması halinde hali hazırda zaten QNB Finansbank müşterisiyseniz kredinizi hiç zaman kaybetmeden mevcut hesabınıza aktarabilirsiniz. Siz, henüz QNB Finansbank müşterisi olmayanlar ise en yakın QNB Finansbank şubesine giderek onaylanan kredinizi açtıracağınız yeni hesaba aktarma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 

KrediGo mobil uygulamasıyla yapabilecekleriniz tabii ki sadece bunlarla sınırlı değil! Bu uygulama ile başvuru durumlarınızı ya da kullandığınız krediye ait güncel bilgileri kolayca takip edebilir ve gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz. KrediGo uygulamasının kredi hesaplama fonksiyonu sayesinde ihtiyaç duyduğunuz tutar ve taksit sayını girerek aylık faiz oranı ve aylık geri ödeme tutarı gibi kredi kullanımı için önem arz eden rakamları hesaplayabilirsiniz. Bütün bunların yanında, merak ettiğiniz konularda daha fazla bilgi sahibi olmak için KrediGo müşteri danışmanından yardım alabilirsiniz. 

Uygulama menüsünde bulunan Kredi Notum butonuna tıklayarak kredini notunuzu öğrenebilirsiniz ve QNB Finansbank bünyesinde size sunulan özel tavsiyeleri görebilirsiniz. Ayrıca, bu uygulama ile QNB Finansbank’ın sunduğu özel kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Anlaşmalı mağazalardan indirim kodları ya da indirimli kredi kullanma fırsatı kazanabilirsiniz. Uygulama içinde bulunan Fırsatlar menüsünden bu fırsatlara göz atabilirsiniz. 

KrediGo ile Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

KrediGo ile kredi başvurusu yapmak için öncelikle AppleStore ya da Google Play’den KrediGo uygulamasını telefonunuza indirmelisiniz. Daha sonra ihtiyaç duyduğunuz miktar seçtikten sonra kredi al butonuna tıklamanız ile birlikte kredi başvuru işleminiz tamamlanmış olacak.

- Bir önceki yazımız olan Kuveyt Türk İhtiyaç Kart Nedir, Faydaları Nelerdir? başlıklı makalemizde KuveytTürk İhtiyaç Kart ile neler yapabilirim ve KuveytTürk İhtiyaç Kart nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

En Kolay Kredi Kartı

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri?

Kolay kredi kartı veren bankalar sıralandığında aslında Türkiye’nin önde gelen bankaları olduğu görülmektedir. Bu kapsamda …


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir