Ana Sayfa / BANKACILIK / Mynet Finans Hizmetleri Nelerdir?

Mynet Finans Hizmetleri Nelerdir?

Siz borsa meraklıları için müjde, Mynet Finans! Mynet Finans ile anlık borsa, hisseler, dijital para haberleri, güncel finans haberleri, kredi ve Finans TV gibi pek çok hizmetten kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Bu hizmetlerin yanısıra, teknik analizleri, banka faiz oranlarını, ekonomik takvimi inceleyebilir ve Mynet üyeliğiniz ile kendi portföyünüzü oluşturabilirsiniz. 

Anlık Borsa

Mynet Finans’ın Anlık Borsa paketine üye olarak Borsa İstanbul’da işlem gören hisselerin en iyi alış satış fiyatlarını, son işlem fiyatlarını, yüzde değişimlerini ve diğer fiyat bilgilerini reklamsız, eş zamanlı olarak takip edebilirsiniz. Paket üyeliği olmadan işlem gören bu hisseleri 15 dakika gecikmeli olarak izleyebilirsiniz. 

Hisseler

Mynet Finans’ın Hisseler hizmetinden yararlanarak Borsa İstanbul’da işlem gören tüm hisseleri görebilirsiniz. Bu hisselerin değişim yüzdelerini ve hacimlerini saat bilgileri ile inceleyebilirsiniz. Mynet’te anlık olarak en çok izlenen hisseleri ve günün en çok yorum alan hisselerini öğrenebilirsiniz. 

Mevcut hisse senetlerinden herhangi birini seçerek hisse senedine ait olan teknik grafiği günlük, aylık ya da yıllık olarak görüntüleyebilirsiniz. Hisse senedi sayfasında bulunan teknik analiz, şirket bilgileri, bilanço, kar zarar, sermaye artırımları – temettü ödemeleri ve tarihsel veriler başlıkları altında bulunan içeriklerden yararlanarak daha detaylı bir araştırma gerçekleştirebilirsiniz. 

Dijital Para Haberleri

Mynet Finans Dijital Para Haberleri aracılığı ile bitcoin, ethereum, ripple, litecoin ve bitcoin cash değerlerini güncel olarak takip edebilirsiniz. Dijital para yatırımlarınız için temel oluşturabilecek çok sayıda bilgiye rahatlıkla ulaşabilir ve uzman ekonomistlerin fikirlerine göz atabilirsiniz. 

Güncel Finans Haberleri

Mynet Finans’ın Güncel Finans Haberleri hizmeti ile borsa, döviz, ekonomi, dünya, emlak, KOBİ, otomotiv, turizm, haber analiz, son dakika, günüz özeti ve arşiv başlıkları altındaki haberlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

Kredi

Mynet’tin ihtiyaç, konut ve taşıt kredisi hesaplama araçlarını kullanarak bankaların sunduğu kredilerin faiz oranlarını ve toplam geri ödemelerini karşılaştırabilir ve size en uygun kredi fırsatından yararlanabilirsiniz. 

Mynet Finans TV

Mynet Finans TV üzerinden çeşitli ekonomistlerin ekonomi üzerine çok sayıda konuşmasını dinleyebilirsiniz. Okumak yerine dinlemeyi tercih edenleriniz için büyük rahatlık olan bu hizmetten yararlanarak borsa hakkında bilmediklerinizi öğrenebilirsiniz.

- Bir önceki yazımız olan En Fazla Şubesi Olan Banka Ve Şube Hangisidir? başlıklı makalemizde Bankaların Şube Sayıları ve Hangi bankanın kaç şubesi var? hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

vefat eden kişinin borcunu kim öder?

Vefat Eden Kişinin Borcunu Kim Öder?

Vefat Eden Kişinin Kredi Borcunu Kim Öder? Yaşamını yitirmiş bir borçlu için vefat eden kişinin …


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir