Ana Sayfa / KREDİLER / N Kolay Kredi Başvurusu ile Krediniz En Kolay Şekilde Cebinizde!

N Kolay Kredi Başvurusu ile Krediniz En Kolay Şekilde Cebinizde!

Nakit ihtiyaçlarınızı şubeye gitmenize gerek kalmadan karşılayabileceğiniz Aktif Bank ihtiyaç kredisi ürünlerinden biri olan N Kolay Kredi ile tanışmaya hazır mısınız? N Kolay Kredi ile oturduğunuz yerden internet sitesi üzeriden kredi başvuru işlemlerinizi kolaylıkla tamamlayabilir ve sayfalarca kağıt imzalamanıza gerek kalmadan paranızı anında hesabınıza geçirebilirsiniz. Üstelik bu kredinin sigorta zorunluluğu da bulunmamaktadır. Dolayısıyla başvuru sırasında sigortalı krediyi seçmeyerek daha düşük faiz oranı ile toplam geri ödeme miktarınızı ve taksit tutarını düşürebilirsiniz. Kullandırım ücreti alınmayan N Kolay Kredinin tahsis ücreti kredi tutarının binde beşi kadardır. Minimum tutarı 2.000 TL iken maksimum tutarı 30.000 TL olarak belirlenmiş olan N Kolay Kredinizi 3 ile 48 aya kadar vade seçenekleri ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kredi özelliklerini yeterince incelediysek gelin sizlerle N Kolay Kredi başvurusu nasıl yapılır sorusuna da cevap bulmaya çalışalım! 

N Kolay Kredi Başvurusu İçin Ne Yapmalıyım? 

Aktif Bank müşterisiyseniz N Kolay Kredi başvurusu için öncelikle N Kolay Kredi sitesine girmelisiniz. Siteden e-mail adresi, T.C. kimlik numarası ve bankaya kayıtlı cep telefonu numarası ile kolaylıkla başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredinizin onaylanması halinde ekranda sorulan soruları doğru cevapladığınızdan emin olunuz. Gerekli cevapları verdikten sonra ekranda görünen sözleşme ve formaları onaylamalısınız. Bu işlem basamağından sonra daha önce Alternatif Bank’tan imzaladığınız bankacılık hizmetleri sözleşmesi ya da Passolig banka kartınız var ise paranızı hemen hesabınıza alabilirsiniz. Cüzdan kart ya da Passolig kredi kartı sahibi iseniz hesap açabilmeniz ve paranızı bu hesaba geçirebilmeniz için kurye aracılığı ile tarafınıza N Kolay banka kartı ve bankacılık hizmetleri sözleşmesi gönderilecektir. Sözleşmeyi imzaladığınıza dair bilgi kurye tarafından geldiğinde paranız hesabınızda olacaktır. 

Aktif Bank müşterisi değilseniz de N Kolay Kredi başvurusu için öncelikle N Kolay Kredi sitesinden e-mail adresi, T.C. kimlik numarası ve bankaya kayıtlı cep telefonu numarası ile başvuru işleminizi başlatabilirsiniz. Kredinizin onaylanması halinde ekranda tarafınıza sorular yönetilecektir. Yönelten soruları cevapladıktan sonra karşınıza gelen form ve sözleşmeleri onaylamalısınız. Bu işlemlerin ardından tarafınıza kurye ile bankacılık hizmetleri sözleşmesi ve N Kolay banka kartı gönderilecektir. Kuryenin sözleşmenin tarafınızdan imzalandığına dair bilgilendirmesinden sonra paranız hesabınıza yatmış olacaktır.

- Bir önceki yazımız olan HSBC Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır, Kredi Çeşitleri Nelerdir? başlıklı makalemizde HSBC Kredi Başvurusu İçin Ne Yapmalıyım?, HSBC Kredi Çeşitleri ve HSBCkredi başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Kredi Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kredi Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Krediler artık gündelik yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Çünkü acil nakit ihtiyaçlarını en kısa …


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir