Ana Sayfa / BANKACILIK / Neo Kart Nedir, Neo Kart Avantajları Nelerdir?

Neo Kart Nedir, Neo Kart Avantajları Nelerdir?

Son zamanlarda en çok sorulan sorular arasında Neo Kart nedir sorusunun da bulunduğunu ve bu sorunun popülerliğinin arttığını görüyoruz. Neo Kart, Akbank’ın müşterilerine özel indirimlerden yararlanma ve alışverişlerini harca chip-para kazan chip-para harca döngüsüyle yapabilme fırsatı sağlamak için sunduğu bir kart hizmetidir. Akbank’ın Neo Kart’ının pek çok çeşidi bulunmaktadır. Bu çeşitlerin her biri bünyesinde farklı fırsatlar barındırmaktadır.

Neo Kart Çeşitleri

Eğer Neo Kart nedir sorusuna cevap bulabildiysek, gelin Neo Kart çeşitlerini yakından inceleyelim. Neo Kart’ın Neo, Neo 1e1, Neo Private, Neo Business ve Neo Ek Kart olmak üzeri 5 farklı çeşidi Akbank tarafından müşterilerine sunulmaktadır. 

Neo

İster yurtiçinde olun isterseniz yurtdışında nakit ihtiyaçlarınızı kolaylıkla Neo ile karşılayabilirsiniz. Bunun yanın internet, yurtdışı ya da yurtiçi alışverişlerinizi kart şifresinizden yararlanarak yapabilirsiniz. Alışveriş sonrası ödeme tutarınız ya da çekmiş olduğunuz nakit miktarı daha sonra Neo kartınızın bağlı olduğu vadesiz mevduat hesabından düşecektir. 

Neo 1e1

Neo 1e1 Akbank müşterilerine özel olarak hazırlanmış tüm Neo özelliklerine sahip olan bir banka kartıdır. Kartın nakit çekim veya alışveriş limitleri sizin tarafıdan özel olarak belirlenebilir. 

Neo Private

Neo’nun tüm özelliklerini bünyesinde bulunduran Neo Private ise Akbank Özel Bankacılık müşterileri için hazırlanmıştır. Alışveriş ve nakit çekim için limitlerinizi bu kart ile kendiniz belirleyebilirsiniz. 

Neo Business

Neo Business, şirket olarak yurtiçi ya da yurtdışı alışverişlerinizde, para çekme ya da hesaba yatırma işlemlerinde kullanabileceğiniz bir karttır. Şirketiniz bünyesinde çalışanların Neo Business kart kullanımlarını kısıtlayabilir ya da alışveriş ve nakit çekim işlemleri için limitlerini belirleyebilirsiniz. Bununların yanında, çalışanlarınızın yaptıkları işlemleri Akbank Direk üzerinden kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. Alışveriş ödemeleri ya da çekilmiş olan nakit miktarları kartın bağlı olduğu şirket hesabından düşecektir. 

Neo Ek Kart

Artık Neo fırsatları, Neo Ek Kart ile çocuklarınızın, eşinizin ve hatta tüm sevdiklerinizin yanında! Bu kartlar bağlı olduğu hesap mevcut vadesiz hesabınıza ya da Nar hesabınıza bağlı olan ek kart hesabı olacaktır. Dilediğiniz zaman ek kartınıza istediğiniz tutarda para gönderme işlemi gerçekleştirebilirsiniz ve ek kart limitini belirleyebilirsiniz. 

- Bir önceki yazımız olan Kuveyt Türk İhtiyaç Kart Nedir, Faydaları Nelerdir? başlıklı makalemizde KuveytTürk İhtiyaç Kart ile neler yapabilirim ve KuveytTürk İhtiyaç Kart nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

En Kolay Kredi Kartı

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri?

Kolay kredi kartı veren bankalar sıralandığında aslında Türkiye’nin önde gelen bankaları olduğu görülmektedir. Bu kapsamda …


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir