Ana Sayfa / KREDİLER / Nkolay Kredi Nedir? Nkolay Kredi Nasıl Alınır?

Nkolay Kredi Nedir? Nkolay Kredi Nasıl Alınır?

Nkolay kredi, kredi alamanın en kolay yollarından biridir. İhtiyaç duyduğunuzda anında yanınızda olan bir kredi seçeneğidir. Üstelik bu kredi için kredi notunuzu dert etmenize ya da şubeye gitmenize hiç gerek yok! Resmi internet sitesine girip 3 adımda bu kredi için başvuru işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuzun onaylaması sonucunda hafta sonu dahil dilediğiniz her gün paranızı çekebilirsiniz.

Nkolay Kredi Başvurusu

Nkolay kredi başvurusunda bulunabilecek 4 farklı müşteri profili bulunmaktadır. Bunlar şu şekilde sıralanabilir:

  • Aktif Bank Müşterisi Olanlar: Bu kategoride olanlar resmi internet sitesine girdikten sonra ihtiyacı olan parayı girip sözleşmeleri onayladıktan sonra 5 dakikada parayı hesaplarına alabilirler.
  • Passolig Banka Kartı Olanlar: Bu kategoride olanlar da resmi internet sitesine girdikten sonra ihtiyacı olan parayı girip sözleşmeleri onayladıktan sonra 5 dakikada parayı hesaplarına alabilirler.
  • Passolig Ön Ödemeli Kartı Olanlar: Bu kategoridekiler resmi internet sitesinde bulunan kısa başvuru formu doldurup sözleşmeleri onayladıktan sonra 7 ile 10 iş günü arasında kurye tarafından ziyaret edileceklerdir. Kurye ziyaretiyle aynı gün parayı hesaplarına alabilirler.
  • Yeni Müşteriler: Bu kategoridekiler de resmi internet sitesinde bulunan kısa başvuru formu doldurup sözleşmeleri onayladıktan sonra 7 ile 10 iş günü arasında kurye tarafından ziyaret edileceklerdir. Kurye ziyaretiyle aynı gün parayı hesaplarına alabilirler.

Para Nasıl Alınır?

Başvurunun onaylanması ve paranın hesabınıza geçmesinin ardından parayı 3 farklı kanal aracılığıyla kullanabilirsiniz. İşte bu kanallar:

  • İnternet Şubesi: Aktif Bank resmi internet sitesine girip internet şubesine giriş yaparak paranızı dilediğiniz zaman kullanabilir ve transfer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Tüm ATM’ler: Türkiye’de bulunan tüm ATM’lerden Nkolay kartınızı kullanarak nakit çekim ücreti ile birlikte paranızı çekebilirsiniz.
  • PTT’ler: Ek bir ücret ödemeksizin tüm PTT’lerden paranızı alabilirsiniz.

Nkolay Kart Üzerine

Nkolay kredi sisteminin en önemli fonksiyonu Nkolay Karttır. Nkolay Kart ile herhangi bir prosedürle uğraşmanıza gerek kalmadan internet üzerinden 5 dakika içinde kredi başvurularınızı yapabilir ve paranızı alabilirsiniz. Nkolay Kartı tüm alışverişlerde kullanabilir ve bu kart ile tüm ATM’lerden nakit para ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Aktif Bank resmi internet sitesi üzerinden tüm işlemlerinizi görüntüleyebilir ve ödemeleriniz gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik tüm bunları kart ücreti olmaksınızı yapabilirsiniz!

- Bir önceki yazımız olan 5 Bin TL İhtiyaç Kredisi Hangi Bankadan Alınır? başlıklı makalemizde 5.000 TL kredi ve Akbank 5.000 TL kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Kredi Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kredi Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Krediler artık gündelik yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Çünkü acil nakit ihtiyaçlarını en kısa …


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir