Ana Sayfa / BANKACILIK / Nuvo Kart Nedir, Yapı Kredi Nuvo Kart Özellikleri Nelerdir?

Nuvo Kart Nedir, Yapı Kredi Nuvo Kart Özellikleri Nelerdir?

Nuvo kart, bankacılık işlemlerini şubeye gitmeden bilgisayar ya da tabletlerinden yapmayı tercih müşterilerinin beklentilerini karşılamak ve çeşitli mağazaların kampanyalarından yararlanmalarını sağlamak için Yapı Kredi’nin sunduğu bir hizmettir. Yapı Kredi; Nuvo TLcard, Nuvo kredi kartları ve sanal kart olmak üzere bu kapsamda müşterilerine 3 farklı hizmet sunmaktadır. 

Nuvo Kart Çeşitleri

Nuvo TLcard

Nuvo TLcard kullanarak yurt dışı, yurt içi ve hatta 3D güvenliliği ile internet alışverişlerinizi puan kazanarak kolaylıkla yapabilirsiniz. Yurt dışında Maestro ya da Visa Electron amblemli bütün yabancı banka ATM’lerinden kartınız ile para çekme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hatta para çektiğiniz ATM Unicredit bünyesindeyse komisyon ücreti bile ödemenize gerek kalmaz. Unicredit bünyesinde olmayan ATM’lerin herhangi birinden kartınızla yaptığınız işlemlerde 3 USD komisyon ücreti alınmaktadır. 

Nuvo TLcard ile mağazaya gitmeden 3D güvencesiyle internet alışverişi yapmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. Bunun yanında alışveriş yaptığınız sitenin world üye işyeri olması durumunda ise yaptığınız harcamaları puana dönüştürebilirsiniz. Nuvo TLcard’ ın ile BKM Express üye işyerlerinden alışveriş yapmanın tadını çıkarabilirsiniz. Alışveriş yaptığınız sitenin ödeme syfasında varsa BKM Express ile öde seçeneğini tıkladıktan sonra açılan ekrana kayıt olurken kullandığınız e-posta adresiniz ve şifresinizi yazarak sisteme giriş yapabilirsiniz. Daha sonra Nuvo TLcard ile ödemeyi seçip telefonunuza gelen doğrulama kodunu girerek ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz. Nuvo TLcard’ ınızı; n11, Morhipo, Markafoni, Teknosa, Vatan bilgisayar, Migros, Bimeks, Defacto, Atlas jet, THY ve benzeri birçok BKM üye işyerlerinde kullanabilirsiniz.

Kredi Kartları 

Nuvo müşterisi olarak bol avantajlı 20 yıllık geçmişi olan ve dünyanın en değerli 10 kredi kartı içinde bulunan World Gold kartı özel taksit ve kampanya imkanlarından yararlanarak kullanabilirsiniz. Bunun yanında world üye işyerlerinde yaptığınız harcamaları world puana dönüştürebilirsiniz. Work Gold kartın yanında Play Kart ile de çeşitli ayrıcalık ve kampanyalardan yararlanabilir ve bolca puan kazanabilirsiniz. 

Sanal Kart

Nuvo müşterisi olarak kredi kartlarına bağlı olarak çalışan sanal kart başvuru yapmak için mobil bankacılık ya da internet şubesi gibi kanalları kullanabilirsiniz. Yine aynı kanallar aracılığıyla sanal kartınızın limitini belirleyebilirsiniz. 

- Bir önceki yazımız olan Kuveyt Türk İhtiyaç Kart Nedir, Faydaları Nelerdir? başlıklı makalemizde KuveytTürk İhtiyaç Kart ile neler yapabilirim ve KuveytTürk İhtiyaç Kart nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

En Kolay Kredi Kartı

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri?

Kolay kredi kartı veren bankalar sıralandığında aslında Türkiye’nin önde gelen bankaları olduğu görülmektedir. Bu kapsamda …


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir