Ana Sayfa / BANKACILIK / İş Bankası Üye İşyeri Nasıl Olunur? POS Destek Nasıl Alınır?

İş Bankası Üye İşyeri Nasıl Olunur? POS Destek Nasıl Alınır?

İş Bankası üye işyeri olmak istiyor fakat bunu nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz? Öyleyse gelin sizlerle bu işlemi nasıl gerçekleştirebileceğimize ve POS Destek nasıl alabileceğimize yakından bakalım.

İş Bankası Üye İşyeri Başvurusu

Üye işyeri başvurusu gerçekleştirmek için yapmanız gereken ilk şey İş Bankası’nın resmi internet sitesine girmek olacak. Siteye girdikten sonra Bireysel menüsü altında bulunan Üye İşyeri/POS seçeneğine tıklamalısınız. Daha sonra karşınıza gelen ekrandan İş Bankası Üye İşyeri Olun başlığına tıkladıktan sonra “POS başvurularını buradan yapabilirsiniz!” Yazısını göreceksiniz. Bu yazının altındaki POS ÖKC Başvurusu butonuna tıklamalısınız. Başvuru ekranına T.C. kimlik numaranızı, sektörünüzü ve doğrulama kodunu yazarak başvuru işleminizi tamamlayabilirsiniz. 

İş Bankası Üye İşyeri Olmanın Avantajları Nelerdir?

İş Bankası üye işyeri olmanın avantajları şöyle sıralanabilir;

  • Artık nakit tahsilat yapmak zorunda değilsiniz. Visa, MasterCard, UnionPay, JCB, Troy, American Express logolu kartlar ile tahsilatlarınızı yapabilirsiniz.
  • Nakit taşımayan kart ile alışveriş yapmayı tercih eden müşterilerinize istedikleri hizmeti sunabilir, böylece müşteri memnuniyetini artırabilir ve dolayısıyla müşteri kapasitenizi genişletebilirsiniz. 
  • İş Bankası üye işyeri olarak işlem haciminizi de genişletebilirsiniz. 
  • Nakit tahsilat taşımanın çeşitli risklerini ortadan kaldırabilirsiniz. 
  • Nakit tahsilatın en büyük sıkıntılarından olan bozuk para sıkıntısından kurtulup rahata erebilirsiniz.
  • Posta ya da elektronik ortamdan gerçekleştirilen kartlı işlemleri kolaylıkla takip edebilirsiniz. Posta yolu ile hesap özetlerini alırken, elektronik ortamda raporları inceleyebilirsiniz. 
  • POS Destek hattını arayarak haftanın 7 günü, günün 24 saati merak ettiğiniz konularda yardım alabilirsiniz.

İş Bankası POS Ürünleri

İş Bankası müşterilerine 15 farklı POS ürünü sunmaktadır. Bu ürünler; Sabit Tarifeli POS, Yeni Nesil ÖKC/Yazarkasa POS, Dial Up POS, ADSL POS, Mobil POS, Wi-fi POS, Mail Order ile Satış/Mail Order POS, Doktor POS, Döviz POS, Maximum Temassız POS, DCC(Dinamik Kur Dönüşümlü) POS, Bahşiş POS, IN-Flight POS, Imece POS ve Ortak POS’tur. 

İş Bankası POS Destek

İş Bankası üye işyeri olmak ile ilgili daha fazla bilgi almak ya da varsa sorunlarınıza çözüm bulmak için İş Bankası POS Destek hattına 0850 724 7 767 numarasını arayarak haftanın her günü ve günün her saati ulaşabilirsiniz.

- Bir önceki yazımız olan Kuveyt Türk İhtiyaç Kart Nedir, Faydaları Nelerdir? başlıklı makalemizde KuveytTürk İhtiyaç Kart ile neler yapabilirim ve KuveytTürk İhtiyaç Kart nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

En Kolay Kredi Kartı

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri?

Kolay kredi kartı veren bankalar sıralandığında aslında Türkiye’nin önde gelen bankaları olduğu görülmektedir. Bu kapsamda …


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir