Ana Sayfa / KREDİLER / QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Ülkemizde bankacılık sektörü her geçen gün daha da büyümekte ve gelişmektedir. Bu kapsamda son zamanlarda adını en çok duyduğumuz isim ise şüphesiz QNB Finansbank. Bu banka piyasada yeni olmasına rağmen oldukça fazla sayıda müşteriye sahiptir ve bunun en temel sebebi de yapmakta oldukları kredi kampanyalarıdır. Hali hazırda devam etmekte olan QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyası da bu alanda yapılan çalışmalardan herhangi biridir.

Söz konusu olan bu kampanya piyasada mevcut olan diğer ihtiyaç kredisi kampanyaları arasında, çok daha avantajlı olması ile göze çarpmaktadır. Bu sebepten dolayı eğer siz de ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız bahsi geçen kampanyadan faydalanmanız yerinde olacaktır. QNB Finansbank kredisi başvurusu, Finansbank kredi faiz oranları, Finansbank kredi hesaplama ya da akla gelebilecek diğer tüm detaylar için yazımızı okumanız yeterli olacaktır.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi

Bu kampanyanın detayları aşağıda belirtildiği gibidir.

Finansbank ihtiyaç kredisi faiz oranı: % 1.38 ile % 1.90 aralığında farklılık göstermektedir. bu konuda belirleyici olan ise alacağınız kredinin tutarı ve ödeme koşullarıdır.

Finansbank ihtiyaç kredisi vade süresi: Bu kampanya kapsamında ödeme yapabileceğiniz en uzun vade süresi 48 ay olarak belirlenmiştir. Ancak ödemenizi hangi planda yapacağınızın tercihi tamamen size bağlıdır. Hatta eğer isterseniz üç ay ertelemeli olarak bile ödemenize başlayabilirsiniz.

Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu:

  • SMS ile Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapma: Bunun için Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranızı yazarak 5030’ a göndermeniz yeterli olacaktır.
  • İnternetten Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapma: Bahsi geçen bu işlem için ise adı geçen bankanın resmi internet sitesine girip “hemen başvur” sekmesine tıklamanız yeterli olacaktır.
  • Şubeden başvuru: herkesin tarafından bildiği üzere banka şubelerinden de başvurunuzu yapabilirsiniz.

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi için gereken belgeler: Banka şubesine gitmeksizin yapılan başvurular bir ön başvuru olmakta ve Finansbank’tan ihtiyaç kredisi başvuru sorgulama işlemi yaparak sonuçlara ulaşmanız gerekmektedir. Eğer sonuç olumlu ise asıl başvuruyu yapmak için banka şubelerine gitmeniz gerekmektedir. Bunun için de belli başlı bazı evraklar gerekmektedir. Bu evraklar da kişiden kişiye değişiklik göstermekle birlikte genel olarak;

  • Nüfus cüzdanı,
  • Adres belgesi (ikametgah ya da son üç aya ait olan herhangi bir fatura)
  • Gelir belgesidir.

Ancak bilmelisiniz ki banka bazı özel durumlarda daha farklı belgeler ve hatta kefil bile talep edebilmektedir.

- Bir önceki yazımız olan Emeklilere Faizsiz Kredi Veren Banka Ve Kuruluşlar başlıklı makalemizde emekli vatandaşlarımıza faizsiz kredi, emeklilere faizsiz kredi ve Faizsiz Kredi Programı Nasıl Gerçekleşecek hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Kredi Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kredi Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Krediler artık gündelik yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Çünkü acil nakit ihtiyaçlarını en kısa …


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir