Ana Sayfa / BANKACILIK / Şekerbank İnternet Bankacılığı Yanınızda!

Şekerbank İnternet Bankacılığı Yanınızda!

Zaman ve mekandan bağımsız olarak güvenli ve hızlı bir şekilde bankacılık işlemlerini gerçekleştirmek mi istiyorsunuz? Şekerbank müşterileri, Şekerbank internet bankacılığı için atmış olduğu büyük adım olan Şekerbank internet şubeleri ile karşınızda! Artık nerede olduğunuzun bir önemi olmadan dilediğiniz zaman internet bankacılığından yararlanarak havale, SGK ödemeleri, EFT, fatura ödemeleri, hisse senedi işlemleri, vergi ödemeleri ve hatta trafik cezası ödemelerini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Haftanın her günü ve günün her saati hesabınızı izleyebilirsiniz. 

Şekerbank İnternet Bankacılığının Avantajları

  • USD, GBP, EUR ya da TL cinsinden avantajlı ve vadeli e-mevduat hesabı açabilirsiniz. İnternet yapılan vadeli mevduat açma işlemlerinde üst limit 75.000 USD, 40.000 GBP, 50.000 EUR ve 500.000 TL olarak belirlenmiştir. Ayrıca avantajlı faiz oranlarından tüm vade seçeneklerinde yararlanabilirsiniz. 
  • Hisse senedi işlemlerinizi gerçekleştirirken en iyi alış ve satış fiyatlarını takip edebilirsiniz.
  • Çek senedi cirantalarınızı kaydedebilirsiniz. 
  • Otomatik fatura ödeme talimatlarınızın kolaylıkla ödeme şeklini ve adını güncelleyebilirsiniz.
  • Dış ticaret dosya bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz. 
  • Wester Union para transferi işlemlerinizi Dolar ve Euro para birimlerinin yanında TL cinsinden de gerçekleştirebilirsiniz. 

Şekerbank İnternet Bankacılığı Türleri

Şekerbank internet bankacılığı hizmetini iki farklı şekilde sunmaktadır:

  • Bireysel İnternet Şubesi
  • Kurumsal İnternet Şubesi

Bireysel İnternet Şubesi

Bireysel internet şubesi kapasamında belirlediğiniz özel limitlerle para transferi işlemlerinizi, tüm yatırım işlemlerinizi, hesap bilgisi ve hesap hareketleri gösterme işlemlerinizi şubeye gitmeye gerek kalmadan kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Banka ya da kredi kartı bilgileriniz ile bireysel internet şubesine giriş yapabilirsiniz.

Hali hazırda Şekerbank müşterisiyseniz, Şekerbank bireysel internet şubesi ana ekranındaki İnternet Şubesi Başvuru butonuna tıklayarak başvuru işleminizi başlatabilirsiniz. Karşınıza gelen ekranda istenen bilgileri girip yönergeleri takip ederek başvuru işleminizi tamamlayabilir ve bireysel internet şubesinin tüm avantajlarından sonuna kadar faydalanabilirsiniz.

Kurumsal İnternet Şubesi

Kurumsal internet şubesi kapsamında firmanız için özel olarak belirlediğiniz limitlerle fatura ödemesi, EFT, vergi ödemesi, havale gibi işlemlerin yanında senet ve çek cirantalarını görüntüleme işlemlerinizi anında yapabilirsiniz. Dilediğiniz kadar kullanıcı tanımlayabilir ve bu kullanıcılara istediğiniz yetkileri verebilirsiniz.

Kurumsal internet şubesi başvurusu için öncelikle en yakın Şekerbank şubesinden başvuru formu edinip bu formda istenen bilgileri doldurmalısınız. Sonra bu formu şubeye teslim etmelisiniz. Şube çalışanları tarafından müşteri numaranız hakkında bilgilendirme yapılacaktır. Formu teslim ederken kullanıcı kodunuzu belirleyebilirsiniz. 

- Bir önceki yazımız olan Kuveyt Türk İhtiyaç Kart Nedir, Faydaları Nelerdir? başlıklı makalemizde KuveytTürk İhtiyaç Kart ile neler yapabilirim ve KuveytTürk İhtiyaç Kart nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

En Kolay Kredi Kartı

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri?

Kolay kredi kartı veren bankalar sıralandığında aslında Türkiye’nin önde gelen bankaları olduğu görülmektedir. Bu kapsamda …


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir