Ana Sayfa / BANKACILIK / SMS İle Kredi Veren Bankalar 2018

SMS İle Kredi Veren Bankalar 2018

2018 yılı itibariyle SMS ile kredi veren bankalar  sayıca artış göstermektedir. Bankalar, sms kredi hizmetleriyle oldukça hızlı bir iletişim ve hizmet süreci sunmaktadır. SMS ile kredi başvurusu süresince bankaların yaşadığı kolaylık ve bu durumun müşteriye yansıtılması büyük ayrıcalıkların öncüsü olmuştur.

Bankanızın sms kredi başvurularını nasıl ve ne yönde aldığını öğrenmek için sitemiz bünyesinde bulunan diğer makalelerden destek almayı deneyebilirsiniz. Bankaların uyguladığı strateji ve eylemlerin hangi başvurulara yönelik olduğunu çözmek için ise yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. SMS ile kredi başvurusu 2018 yılında nasıl yapılır? Hangi banka neye dikkat eder, neye öncelik verir? Bu gibi soruların cevaplarını göz atalım.

SMS İle Kredi Almak

SMS ile kredi almak hemen herkes tarafından kullanılabilen ayrıcalıklı bir uygulamadır. Her banka istisnasız olarak müşterisi olan ya da olmayan 18 yaşından büyük kişilerin bu uygulamadan faydalanabilmelerine olanak vermektedir.

Bu başvurular için telefonunuzdan göndereceğiniz SMS mesajları ücrete tabi değildir. SMS kredi başvurusu ücreti diye bir uygulama günümüz bankalarının hiçbiri tarafından uygulanmamaktadır. Bu nedenle operatör firmanızın sunduğu tarife detayları dahilinde rahatlıkla başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

SMS kredim ne zaman hesaba geçer sorusu da yine hemen her bankanın müşterisi tarafından sorulmaktadır. Bankalar bu gibi SMS odaklı başvurular sonrasında parayı hesaba direkt yatırmaz. Bu işlem için ilk olarak mutlaka banka şubesine gitmeniz gerekmektedir.

SMS İle Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

SMS ile kredi almak istiyorum diyorsanız ilk önce devamlı olarak çalıştığınız bankaya başvurmanız faydalı olacaktır. Buna ek olarak bankalar bu başvurularda ilk olarak TC kimlik numarası üzerinden kredi notuna göz atmaktadır. Yani kredi notunuz zor bir onay sürecini işaret ediyorsa bu başvurulardan olumlu sonuç almanız pek de mümkün olmayabilir.

SMS ile kredi veren bankalar Ziraat Bankası, Yapı Kredi, QNB Finans, Vakıfbank, Akbank, Garanti, TEB ve Şekerbank olarak sıralanabilir. Bu bankalar ülkemizde SMS kredi hizmetini sunan ayrıcalıklı hizmet sağlayıcılardır. Özellikle Ziraat Bankası sunduğu kredi başvuru hizmetiyle hemen herkese hitap etmektedir. Konut ve taşıt odaklı sms kredi başvurusu yapacaksanız Ziraat Bankasını öneriyoruz.

- Bir önceki yazımız olan Onaylanan Kredi Kartı Teslimat Süresi başlıklı makalemizde Kredi kartı teslimat süresi, Kredi Kartım Ne Zaman Gelir? ve Onaylanan Kredi Kartı Teslimat Süresi hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

En Kolay Kredi Kartı

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri?

Kolay kredi kartı veren bankalar sıralandığında aslında Türkiye’nin önde gelen bankaları olduğu görülmektedir. Bu kapsamda …


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir