Ana Sayfa / BANKACILIK / TEB Kredi Kartı Seçenekeleri ve Özellikleri

TEB Kredi Kartı Seçenekeleri ve Özellikleri

Çoğumuz modern alışveriş anlayışının temelini oluşturan kredi kartlarını biliyor ve bu kartlardan yararlanıyoruz. Bizler kullanımını yaygınlaştırdıkça da bankalar daha farklı daha fazla kredi kartı sunmaya devam ediyor. Bu bankaların içinde TEB de güncel kredi kartı seçenekleriyle yer almakta. Sürpriz indirim ve fırsatlardan yararlanmak isterseniz mevcut olan TEB kredi kartı seçeneklerini incelemenizde fayda var.

TEB Kredi Kartı Çeşitleri

TEB Bonus Card, TEB She Card, TEB Yıldız Priority Card, CEPTETEB Kredi Kartı, TEB Doktor Platinum Card, TEB Platinum Card, Sade Kart, TEB Worldcard ve TEB Özel World Elite Card olmak üzere 9 farklı TEB kredi kartı çeşidi bulunmaktadır. Bu 9 farklı kart kendine özgü fırsat ve avantajlara sahiptir.

TEB Bonus Card

TEB’in en avantajlı kredi kartılarından biri olan TEB Bonus Card kullanarak yaptığınız harcamalardan kazandığınız bonus puanları biriktirebilirsiniz. Daha sonra bu puanları kullanarak TEB ayrıcalıklarından kolaylıkla yararlanabilirsiniz. TEB Bonus Card ile nakit avans, taksitli nakit avans, ister taksitlendir ister ötele, sinema ve tiyatroda indirim, düzenli limit arttırımı, kredi kartıdan eft, sözünüze bonus, e-ekstreye bonus, ekstre seçimi, BKM express ve otomatik fatura ödeme gibi özelliklere sahip olabilirsiniz.

TEB She Card

TEB She Card, alışveriş keyfinizin hiç bitmemesini sağlayabilecek güçte ve tüm bonus özelliklerine sahip bir karttır. Bu kart ile yapacağınız her 200 TL ve üzeri tüm kozmetik ve giyim harcamalarınızda % 5 bonus puan fırsatına sahip olurken sağlık ve cilt bakımı harcamalarınızda 3 taksit imkanından yararlanabilirsiniz.

TEB Yıldız Priority Card

TEB Yıldız Priority Card sayesinde eğlence ve seyahatin tadını sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Bu kart ile restoran harcamalarında % 10 extra bonus, ücretsiz Alfred şoför hizmeti, bonuslarınızın uçuş mili olarak kullanımı, seyahatlerinizde 3 kat bonus, ücretsiz lounge, havalimanı otoparklarında % 50 indirim, ücretsiz transfer hizmeti, TEB havaalanı shuttle hizmeti, özel fiyatlarla araç kiralama hizmeti, sinema ve tiyatro biletlerinde % 50 indirim ve ücretsiz kuru temizleme hizmeti gibi özelliklerden yararlanabilirsiniz.

CEPTETEB Kredi Kartı

CEPTETEB Kredi Kartı avantajları ile kredi kartı koleksiyonuna ihtiyacın yok. Bu kart ile nakit avans, taksitli nakit avans, sözünüze bonus, kredi kartında eft ve ek kart hizmeti gibi özelliklere sahip olabilirsiniz.

TEB Doktor Platinum Card

Doktorlara özel TEB Doktor Platinum Card ile restoran harcamalarında % 10 extra bonus, ücretsiz Alfred şoför hizmeti, bonuslarınızın uçuş mili olarak kullanımı, seyahatlerinizde 3 kat bonus, ücretsiz lounge, havalimanı otoparklarında % 50 indirim, ücretsiz transfer hizmeti, TEB havaalanı shuttle hizmeti, Hertz’de ayrıcalıklar, özel fiyatlarla araç kiralama hizmeti ve ücretsiz kuru temizleme hizmeti gibi özelliklerden kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

TEB Platinum Card

TEB Platinum Card ile ister yurt içinde ister yurt dışında olun yapacağınız tüm harcamalardan bonus puan kazanabilir ve biriktirmiş olduğunuz puanlarla bonus anlaşmalı yerlerden bedava alışveriş yapabilirsiniz. Bu kartın da restoran harcamalarında % 10 extra bonus, ücretsiz Alfred şoför hizmeti, bonuslarınızın uçuş mili olarak kullanımı, seyahatlerinizde 3 kat bonus, ücretsiz lounge, havalimanı otoparklarında % 50 indirim, TEB havaalanı shuttle hizmeti, Hertz’de ayrıcalıklar, özel fiyatlarla araç kiralama hizmeti ve sinema ve tiyatro biletlerinde % 50 indirim gibi özellikleri bulunmaktadır.

Sade Kart

Sade Kart, yıllık aidatı olmayan bir TEB kredi kartıdır. Kartınızı yurt içi ve yurt dışı tüm alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

TEB Worldcard

TEB Worldcard ile taksitli ve indirimli alışverişin tadını sonuna kadar çıkabilirsiniz. TEB worldcard; nakit avans, taksitli nakit avans, ister taksitlendir ister ötele, sinema ve tiyatroda indirim, düzenli limit arttırımı, kredi kartıdan eft, sözünüze Worldpuan, e-ekstreye Worldpuan, ekstre seçimi ve otomatik fatura ödeme gibi özelliklere sahip bir karttır.

TEB Özel World Elite Card

TEB Özel World Elite Card, özel bankacılık müşterileri için hazırlanmış özel bir kredi kartı çeşididir. Bu kart ile yurt içi ve yurt dışında bulunan otel ve restoranlarda % 10 indirim, bonuslarınızın uçuş mili olarak kullanımı, ücretsiz lounge, sinema ve tiyatro biletlerinde % 50 indirim, havalimanı otoparklarında % 50 indirim ve ücretsiz transfer hizmeti gibi özelliklere sahip olabilirsiniz.

- Bir önceki yazımız olan Kuveyt Türk İhtiyaç Kart Nedir, Faydaları Nelerdir? başlıklı makalemizde KuveytTürk İhtiyaç Kart ile neler yapabilirim ve KuveytTürk İhtiyaç Kart nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

En Kolay Kredi Kartı

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri?

Kolay kredi kartı veren bankalar sıralandığında aslında Türkiye’nin önde gelen bankaları olduğu görülmektedir. Bu kapsamda …


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir