Ana Sayfa / BANKACILIK / Ticari Kredi Kartı Seçenekleri Nelerdir?

Ticari Kredi Kartı Seçenekleri Nelerdir?

Ticari kredi kartı kişisel harcamalarınızı şirket harcamalarından ayırmanızı sağlayan banka hizmetidir. Pek çok bankanın bu bağlamda sunduğu çok sayıda seçenek bulunmaktadır. Ticari kredi kartları ile öne çıkan bankalar; Garanti Bankası, QNB Finansbank, İş Bankası, Yapı Kredi ve Akbank’tır. Gelin sizlerle bu bankaların kartlarını ve avantajlarını detaylı olarak inceleyelim.

Ticari Kredi Kartı Veren Bankalar

Garanti Bankası

Garanti Bankası’nın ticari kredi kartları; Bonus Business Card, Miles & Smiles Business Card, American Express Business Card ve Corporate Card’tır.

  • Ticari kredi kartlarınızı kullanarak hem kendi hem de firmanız adına çalışanların harcamalarını kontrol altına alabilir ve nakit akışını düzenleyebilirsiniz.
  • Nakit avans uygulamasına çözüm bulabilir ve fonlama maliyetlerini belirli tarihlerde yapacağınız ödemelerle düşürebilirsiniz.
  • Kapsamlı sigortalar ile seyahat eden şirket çalışanlarınızın sorunlarına hızlı çözümler bulabilirsiniz.
  • Üstelik şirket kartları puan kataloğundan hediye de seçebilirsiniz.

QNB Finansbank

QNB Finansbank, ticari kredi kartı kapsamında 3 farklı kart sunuyor. Bu kartlar; CardFinans KOBİ, Corporate ve CardFinans TarımKart.

  • Bu kartlar ile nakit akışı ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Bunun yanında ticareti daha güvenilir ve avantajlı hale getirebilirsiniz.
  • Kartlı ödeme sistemlerinin yarattığı avantajlardan yararlanabilirsiniz.
  • Firma harcamalarınızı kolaylıkla takip edebilir ve dolayısıyla nakit akışını düzenleyebilirsiniz.

İş Bankası

İş Bankasını ticari kredi kartları; Maximum Şirket Kredi Kartı, Ticari Bankamatik, Maximiles Business Kart, Tarımsal Ürün Kartı, İhracatçı Kart, KOTO Kart, Maximum Tema Şirket Kredi Kartı, İmece Kartı ve Bayi Kartı’dır.

İş Bankası’nın ticari kredi kartlarından birine sahipseniz bu Visa ticari kart sahibisiniz demektir. Visa ticari kart sahibi olarak seyahat hizmetlerinden ofis kiralamaya, iş güvenliğinden baskı çözümlerine pek çok özel fırsattan yararlanabilirsiniz.

Yapı Kredi

Yapı Kredi; World Business, TMO Kart, World Business Corporate Kart, Bizim Profesyonel Kart, Turkish Airlines Corporate Club Kredi Kartı, trio Kart, Turkish Airlines Corporate Club Ön Ödemeli Kart, Business TLcard, Verimli Kart ve Metro Club Kart olmak üzere çok sayıda ticari kredi kartı sunuyor.

Akbank

Akbank’ın 3 farklı ticari kredi kartı seçeneği bulunuyor. Bunlar; Axess Business, Wings Business ve Neo Business.

- Bir önceki yazımız olan Card Finans Nedir, Avantajları Nelerdir? başlıklı makalemizde Card Finans ve QNB Finansbank hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

En Kolay Kredi Kartı

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri?

Kolay kredi kartı veren bankalar sıralandığında aslında Türkiye’nin önde gelen bankaları olduğu görülmektedir. Bu kapsamda …


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir