Ana Sayfa / KREDİLER / Uygun Faizle Bayram Kredisi Veren Bankalar

Uygun Faizle Bayram Kredisi Veren Bankalar

Bayramlar aile bağlarımızı güçlendiren ve manevi açıdan bizi doyuran önemli günlerdir ama günümüz koşullarında maddi bakımdan zorlanmamıza da neden olmaktalar. Çünkü bayramın gelmesi demek ihtiyaçların artması demektir. Maddi ihtiyaçlarımızı karşılamak için bankaların farklı faiz oranları ve vade seçenekleriyle sunduğu ihtiyaç kredilerini kullanırız. Çoğu banka ihtiyaç kredileri kapsamında bayramlara özel olarak daha uygun faizli krediler sunmaktadır. Ramazan Bayramına birkaç hafta kalmışken bankaların sunduğu bu fırsatları öğrenmekte ve göz önünde bulundurmakta fayda var. Gelin sizlerle Bayram Kredisi veren bankalara ve bu bankaların kredi ayrıntılarına göz atalım.

İşte Bayram Kredisi Veren O Bankalar!

DenizBank

Bayramda nakit ihtiyaçlarınızı rahat rahat karşılayın, sevdiklerinizle güzel zaman geçirin diye DenizBank sizlere ayda % 1,35’ten başlayan faiz oranlarıyla ve 48 aya kadar vade seçenekleriyle bayram kredisi sunuyor. DenizBank bayram kredisine başvurmak için bankanın resmi internet sitesine girmeniz ve ilgili alana TC kimlik numaranızı ile cep telefonu numaranızı yazmanız yeterli.

Garanti Bankası

Garanti Bankası, bayram kredisini 48 aya kadar varan vade seçeceği ve % 1,49’dan başlayan faiz oranlarıyla sunuyor. Garanti Bankası bayram kredisine Garanti internet, Garanti cep ve ALO Garanti(444 0 335) kanallarından kolaylıkla başvurabilirsiniz.

VakıfBank

VakıfBank 48 aya kadar vadeli bayram kredisi % 1,54‘ten başlayan faiz oranlarına sahip. VakıfBank’ ın bayram kredisine sms yoluyla kolayca başvurabilirsiniz. Bunun için “KREDI TC Kimlik No. Aylık Geliriniz” formatında mesaj oluşturup 5724’e göndermeniz yeterli olacaktır. VakıfBank, bayram kredisine ek olarak kefilsiz, % 1,47’den başlayan faiz oranlarıyla bayrama özel 0 km taşıt kredisi de sunuyor. Başvuru için bankanın resmi internet sitesinde bulunan bireysel başvuru formunu doldurmalısınız.

Kullandığınız kredinin geri ödemelerinde kolaylık sağlayan aylık eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli, 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, son taksit balon ödemeli ve değişken taksitli olarak geri ödeme seçenekleri VakıfBank’ın müşteri dostu politikalarındandır.

İş Bankası

Geleneksel Bayram Kredisi ile İş Bankası da avantajlı fırsatlar sunarak bayramda ihtiyaç sahiplerinin yanında. İş Bankası’nın bayram kredisi % 1,59‘dan başlayan faiz oranları ve 48 aya varan aylık eşit taksitlerle veya kişiye özel esnek taksitli ödeme planıyla karşımıza çıkıyor. Krediye başvuru için sms yolunu tercih etmeniz kolaylık sağlayacaktır. Bunun için “NAKİT TC Kimlik No Kredi Tutarı Aylık Geliriniz” formatında mesaj oluşturup 4402’ye göndermeniz yeterli olacaktır. Sms yoluyla başvurunun yanı sıra internet şubesinden, bankamatiklerden, İşCep’ten, İşTablet’ten, İş Bankası telefon şubesinden(0 850 724 0 724) veya şubelerden de kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz.

Fibabanka

Fibabanka, müşterilerine 1000-25000 TL tutarında % 1,79 faiz oranlı, 48 aya kadar vade seçenekli bayram kredisi sunuyor. Bu krediye telefon bankacılığıyla herhangi bir belgeye gerek kalmadan ve şubeye gitmeden rahatlıkla başvurabilirsiniz. Tek yapmanız gereken 444 88 88’i arayarak bayram kredinizi talep etmek.

Akbank

Akbank’ın internet bankacılığı olan Akbank Direkt ile başvuru yaptığınız bayram kredilerinde kredi faiz oranı özel olarak % 1,45‘tir. Akbank’ın bayram kredisi 48 aya kadar vade seçeceğine sahiptir. Bunlara ek olarak çekilen kredinin ilk ödemesinin 153 güne kadar ertelenebilmesi de Akbank’ın sunduğu avantajlardan bir diğeridir.

- Bir önceki yazımız olan ING Bank Bayram Kredisi Faiz Oranları başlıklı makalemizde Bayram Kredisi Başvuru, ING Bank Bayram Kredisi ve ING Bank Bayram Kredisi Faiz Oranları hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Kredi Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kredi Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Krediler artık gündelik yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Çünkü acil nakit ihtiyaçlarını en kısa …


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir