Ana Sayfa / KREDİLER / VakıfBank Bayram Kredisi Kampanyaları

VakıfBank Bayram Kredisi Kampanyaları

Bayramın gelişi beraberinde ihtiyaçların ve harcamaların artışını getirir. Hal böyle olunca maddi sıkıntılar yaşanması muhtemeldir. Bu sıkıntılardan kurtulmak için ihtiyaçlarımızı karşılamada kredi kullanma seçeneğini göz önünde bulundurabiliriz. Çok sayıda banka ihtiyaç kredisi kapsamında bayram fırsatları sunmaktadır. Köklü bankalardan biri olan VakıfBank da bayramın gelmesiyle birlikte artan ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabilesiniz diye VakıfBank Bayram Kampanyaları ile yanınızda! VakıfBank

Bayram Kampanyaları kapsamında iki güzel bayram fırsatı sunmaktadır:

  • VakıfBank Bayram Kredisi
  • Bayrama Özel 0 km Taşıt Kredisi

VakıfBank Bayram Kredisi

VakıfBank Bayram Kampanyalarının ilki 48 aya kadar vade seçenekli, % 1,54 faiz oranlı ve esnek geri ödeme planına sahip olan VakıfBank Bayram Kredisidir. Bu kredinin kredi tutarı alt limiti 2000 TL iken kredi tutarı üst limiti 90000 TL’dir. Vade aralığı ise 3 ile 48 aya arasında değişkenlik göstermektedir. Bu kredinin kredi kullanımını kolaylaştıran özelliklerinin yanı sıra kredi geri ödenmesini kolaylaştıran çeşitli esnek geri ödeme planları da bulunmaktadır. Bu esnek geri ödeme planlarının içinde aylık eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli, 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, son taksit balon ödemeli ve değişken taksitli olarak geri ödeme bulunmaktadır.

SMS ile kredi başvurusu imkanı sayesinde krediniz bir sms uzaklığında! VakıfBank Bayram Kredisine başvurmak için yapmanız gereken tek şey “KREDI TC kimlik no Aylık geliriniz” formatında mesaj oluşturup 5724’e göndermektir.

Örnek Mesaj

KREDI 12345342511 2000

Bayrama Özel 0 km Taşıt Kredisi

VakıfBank Bayram Kampanyalarının ikincisi bayram ziyaretlerini kendi otomobilleriyle yapmak isteyenlere özel olan Bayrama Özel 0 km Taşıt Kredisidir. VakıfBank bu özel krediyi 48 aya kader vade seçeneği ve % 1,47‘den başlayan faiz oranlarıyla sunuyor. Üstelik bu kredi için kefile de ihtiyacınız yok.

Bayrama Özel 0 km Taşıt Kredisine başvurmak için VakıfBank resmi internet sitesine girmelisiniz. “VakıfBank’tan Bayrama Özel 0 km Taşıt Kredisi” yazısına tıkladığında karşınıza gelen ekranda ‘Hemen Başvur’ butonu bulunmaktadır. Bu buton sizi bireysel başvuru formuna yönlendirir. Bu formda bulunan isim, soyismi, TC kimlik numarası, cep telefonu, e-posta adresi gibi temel bilgileri doldurduktan sonra formda bulunan ‘Hemen Başvur’ butonuna tıklayarak taşıt kredisi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

- Bir önceki yazımız olan ING Bank Bayram Kredisi Faiz Oranları başlıklı makalemizde Bayram Kredisi Başvuru, ING Bank Bayram Kredisi ve ING Bank Bayram Kredisi Faiz Oranları hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Kredi Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kredi Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Krediler artık gündelik yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Çünkü acil nakit ihtiyaçlarını en kısa …


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir