Ana Sayfa / KREDİLER / VakıfBank Kuruluş Yıldönümü Kredisi

VakıfBank Kuruluş Yıldönümü Kredisi

VakıfBank 64. Kuruluş Yıldönümü

VakıfBank 64. Kuruluş Yıldönümü kutlamaları başladı. Banka müşterileriyle birlikte 64. yılını VakıfBank 64. Kuruluş Yıldönümü kapsamında 3 farklı kampanya ile kutluyor.  VakıfBank Kuruluş Yıldönümü Kredisi kapsamındaki kampanyalar:

  • VakıfBank Kuruluş Yıldönümü Kredisi
  • Kuruluş Yıl Dönümüne Özel 0 Km Taşıt Kredisi
  • 64. Kuruluş Yıldönümü Kampanyası ile Kobilerin Yanındayız

VakıfBank Kuruluş Yıldönümü Kredisi Başvurusu

Kamu personelleri, emekliler ve özel sektör çalışanları tüm ihtiyaçlarını 48 aya kadar vade seçenekli, artan taksit ödemeli ve uygun faizli Kuruluş Yıldönümü Kredisini kullanarak karşılayabilirler. Kuruluş Yıldönümü Kredisi başvurusu VakıfBank şubelerinden yapılabileceği gibi cep telefonu aracılığıyla sms göndererek de yapılabilir. Kredi başvurusu için 5724’ e göndereceğiniz sms “KREDI TCkimlikno Aylıkgeliriniz” formatında olmalıdır (Aralarında birer boşluk bırakmayı unutmayınız).

Özellikleri:

  • Kredi başvurusu için kefil şartı aranmamaktadır.
  • Kampanya VakıfBank’ ın istediği süre kadar devam edecek ve VakıfBank’ ın belirlediği  masraf ücretleri ile faiz oranları geçerli olacaktır.
  • Eşit ve artan taksitli olmak üzere 2 farklı ödeme seçeneği ile Kuruluş Yıldönümü Kredisini geriye ödeyebilirsiniz.
  • Artan taksit seçeneğinde banka tarafından müşteri geliri ve skoru göz önünde bulundurulmaktadır.
 Kredi Limitleri  Vade Seçenekleri  Aylık Faiz Oranı  Kredi Tahsis Ücreti
 2.000 – 90.000 TL 3 – 48 Ay  % 1,30  % 0,5 + BSMV

Vakıfbank Kuruluş Yıl Dönümüne Özel 0 Km Taşıt Kredisi

Kuruluş Yıl Dönümüne Özel Taşıt Kredisi ile 48 aya varan vade seçenekleri ve aylık % 1,26’ dan başlayan faiz oranıyla dilediğiniz arabaya sahip olabilirsiniz. Kredinin; aylık eşit taksit, son taksit balon ödemeli, 3 ayda bir taksit, 3 değişken taksit ve 3 ay ödemesiz aylık eşit taksit olmak üzere 5 farklı geri ödeme opsiyonu bulunmaktadır. Kefilsiz ve hayat sigortası zorunluluğu olmayan bu krediden 100000 TL üzeri fiyatı olan otomobiller için 100000 TL’ ilk kısmının % 70’ i ve 100000 TL’ nin üzerinde olan kısmının % 50’ si kadar yararlanabilirsiniz.

 Kredi Limitleri  Vade Seçenekleri  Aylık Faiz Oranı Taksit Tutarı
20.000 TL 48 Ay  % 1,28 592,03 TL
20.000 TL 48 Ay  % 1,30 595,06 TL

64. Kuruluş Yıldönümü Kampanyası ile Kobilerin Yanında

VakıfBank 64. kuruluş yıldönümüne özel olarak Kobilere uygun faiz oranlı, 36 aya varan vade seçenekli ve sadece 64 TL masraf ile 100000 TL’ ye kadar kredi imkanı sunmakta. Bunun yanında Kobilere özel aylık eşit taksit, 3 ayda bir eşit taksit ve 3 aya kadar ödemesiz dönemli taksit olmak üzere 3 farklı geri ödeme opsiyonu da sunmakta.

- Bir önceki yazımız olan Ziraat Bankası'ndan İş Kurmak İsteyenlere İşyeri Açma Kredisi başlıklı makalemizde İş Kurmak İsteyenlere İşyeri Açma Kredisi, İşyeri Açma Kredisi İçin Gerekenler? ve Ziraat Bankası İşyeri açma Kredisi Nasıl alınır? hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Kredi Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kredi Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Krediler artık gündelik yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Çünkü acil nakit ihtiyaçlarını en kısa …


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir