Ana Sayfa / KREDİLER / Vakıfbank SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıfbank SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıfbank kredi başvurusu sms yoluyla yapılabilmektedir. Bankaların gelişmiş teknoloji çağı vasıtasıyla yürüttükleri işlem politikası sayesinde kişiler müşteri olmanın ayrıcalıklarını yaşayarak oturdukları yerden kredi başvurusu yapabilirler. Vakıfbank sms kredi başvurusu, Vakıfbank bünyesinde sunulan ve oldukça yaygın bir şekilde kullanılan ayrıcalıklı bir hizmettir.

Kredi başvurusu yapmak istiyorsunuz bunu şu anda evinizin rahatında şubeye gitmenize gerek kalmadan yapabilirsiniz. Bu durumda yapmanız gereken tek şey bankalar arasından seçim yaparak SMS kredi başvurusunda bulunmaktadır. Tercihiniz Vakıfbank sms kredi başvurusu yönünde olduysa aşağıda belirtilen adımları uygulayarak kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Bu başvuru sonrasında maksimum 1 hafta süreyle tarafınıza ilgili konumdan dönüş yapılacaktır.

Vakıfbank SMS Kredi Başvurusu

Vakıfbank sms kredi başvurusu yapmak için aşağıda belirtilen adımları eksiksiz olarak uygulamalısınız. Eğer başvuru mesajınızın ardından tarafınıza “Gönderilen kod hatalıdır.” şeklinde bir yanıt gelirse, ki karşılaşabileceğeniz olası  bir durumdur, mesajı sonuna kadar okuyup nerede hata yaptığınızı öğrenebilirsiniz. SMS kredi başvurusu için izlemeniz gereken adımlar:

Başvuru işlemini başlatmak için telefonunuzu açın ve SMS ekranına ulaşın. Başvuru yapacak olan kişinin TC kimlik numarasını yazın ve mesajı 5724 numarasına gönderin. Bu sayede ön onay kapsamında yapılan SMS kredi başvurusundan sonuç almayı bekleyebilirsiniz. İşleminizin sonucu bir hafta içerisinde tam olarak tarafınızın şubeye çağırılmasıyla belli olacaktır.

Vakıfbank SMS Kredi Başvurusu Sorgulama

Kredi başvurusu sorgulama işlemi için bankanın diğer iletişim merkezlerine ulaşarak destek alabilirsiniz. Bankanızın size sağladığı bu hizmetlerin yanında bu kredi başvurusunun çok uzun süreli bir bekleyiş gerektirmediğini belirtelim. Banka, tarafınıza ilk mesajdan sonra başvurunun alındığına dair mesaj gönderecektir.

Bu mesajı aldıktan sonra başvurunuzu doğru bir şekilde yaptığınızdan emin olabilirsiniz. Bu başvuru sürecinin tamamlanması sonrasında tarafınıza banka şubesinden telefon yoluyla geri dönüş sağlanacaktır. Bu dönüş sonrasında şubeye çağrılıp detayların iletileceğini belirtelim. Eğer krediniz ön onay aşamasında onay alamadıysa bu bilgi size SMS yoluyla iletilecektir. Bu ileti nedeniyle kredi başvurunuzun onay alamayacağına kanaat getirebilirsiniz.

Eğer yine de onay almak için çabalamak isterseniz en yakın Vakıfbank şubesine giderek destek alabilirsiniz.

- Bir önceki yazımız olan Ziraat Bankası SMS İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde sms ile kredi, sms ile kredi sonucu ve Ziraat Bankası sms ile kredi başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Kredi Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kredi Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Krediler artık gündelik yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Çünkü acil nakit ihtiyaçlarını en kısa …


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir