Ana Sayfa / KREDİLER / Yapı Kredi Bayram Kredisi Faiz Oranları

Yapı Kredi Bayram Kredisi Faiz Oranları

Nakde ihtiyaç duyan ve belli işlemlerini nakit ile halletmek durumunda kalan kişiler belli bankaların kredilerine başvurmaktadır. Elbette bu noktada kişilerin banka geçmişleri önemli bir rol oynamaktadır. Puanı düşük olan ya da banka geçmişi çok parlak olmayan müşterilerin kredileri onaylanmadığından dolayı bu kişiler çok daha farklı bankalardan kredi denemesi gerçekleştirmektedir. Yapı Kredi Bankası ise kısa sürede kredi verebilen bankalar arasında yer almaktadır. Yapı Kredi bayram kredisi sayesinde tek bir tuşla kredi çekebilmek mümkün olmaktadır. İnternetten ya da mobil kanallardan başvuru yapılabileceği gibi şubelerden de başvuru gerçekleştirilebilmektedir.

Yapı Kredi Bayram Kredisi Başvuru Süreci

Yapı Kredi bayram kredisi kapsamında müşteriler pek çok kanal aracılığı ile başvuru yapabilmektedir. Mobilden ya da internetten başvuru yapılabileceği gibi kısa mesaj yolu ile de başvuru işlemleri tamamlanabilmektedir. Bu kanallar sadece ön onaylı kredi alabilmek için kullanılmaktadır. Bu kanallar aracılığı ile kredileri onaylanan kişiler sadece kimliklerini ibraz ederek kredilerini hızlı bir şekilde kullanabilmektedir.

Yapı Kredi bayram kredisi kullanmak isteyen kişiler aynı zamanda şubeler aracılığı ile de başvuru yapabilmektedir. Bu noktada kişiler yine kimlikleri ile şahsen başvuru yapmak durumundadır. Fakat şubeler aracılığı ile yapılan başvurularda çok daha detaylı işlem gerçekleştirildiğinden dolayı süreç daha da kısalmaktadır.

Yapı Kredi Bayram Kredisi Faiz Oranları ve Vade Seçenekleri

Yapı Kredi bayram kredisi kullanmak isteyen kişiler için düşük faiz oranları sunulmaktadır. 48 ay vadeli 50.000 TL’ye kadar onaylı kredi kullanımında faiz oranı ise 1.77’dir. Müşteriler onaylanan kredileri için 250 TL kredi tahsis ücreti ödemektedir. Aylık taksit tutarı ise 48 ayda 1.671,49 TL’dir. Kullanılan kredilerin ödemeleri banka şubelerine yapılabileceği gibi aynı zamanda hesaplardan da transfer edilmektedir. Bu yollar aracılığı ile ödeme yapan müşteriler aynı zamanda erken kapama yaparak da kredilerinin geri ödemelerini sağlayabilmektedir.

Müşteriler için onay sürecinde KKB sorgulaması yapılmaktadır. Kredi puanı 1500 ve üstünde olan müşterilerin kredileri daha çabuk onaylanmakta, puanı daha düşük olan kişilerden ise ek belgeler de talep edilebilmektedir. Hızlı bir şekilde kredi kullanmak istiyorsanız Kredi Puanınızın yüksek olmasına dikkat etmelisiniz.

- Bir önceki yazımız olan ING Bank Taşıt Kredisi Vade Seçenekleri başlıklı makalemizde ING Bank Taşıt Kredisi, ING Bank Taşıt Kredisi Faiz Oranları ve Taşıt Kredisi Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Kredi Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kredi Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Krediler artık gündelik yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Çünkü acil nakit ihtiyaçlarını en kısa …


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir