Ana Sayfa / KREDİLER / Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi Kampanyası

İhtiyaç kredisi almak pek çok kez başımıza gelen maddi sıkışıklık dönemlerinde başvurmakta olduğumuz bir yöntemdir. Bu sebepten dolayı da ülkemizde mevcut olan bankaların ihtiyaç kredisi kampanyaları para problemi yaşayan kişiler için büyük fırsattır. Bunlar arasında son günlerde en çok göz dolduran uygulama ise Yapı Kredi ihtiyaç kredisi kampanyası olmaktadır. Bu kampanya son derece uygun olanakları ile piyasadan daha avantajlı bir şekilde kredi alma olanakları sunmaktadır. Eğer siz de bahsi geçen bu olanaklardan faydalanmak istiyorsanız aşağıda belirtilen detaylar ile Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası ile alakalı bilgi edinebilirsiniz.

Yapı Kredi Bireysel İhtiyaç Kredisi Kampanyası

  1. Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi Başvurusu Yapma: Bu kredi olanağından faydalanmak için yalnızca dijital başvuru kanallarını kullanmak gerekmektedir. Bunlar SMS ile Yapı Kredi ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak ve Yapı Kredi Bankası internet şubesini kullanmaktır. Bunun haricinde banka şubelerinden ya da ATM’ler aracılığı ile yapılacak başvurular kredi kapsamında olmamaktadır.

SMS ile başvuru yapmak için; “kredi türü, bir boşluk,  Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarası, bir boşluk,  aylık geliri” yazdıktan sonra,  4411 numarasına göndermeniz gerekmektedir.

  1. Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları: Bu kredi kampanyasında uygulanmakta olan faiz oranı % 1.51 olmaktadır.
  2. Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi Vade Süresi: Ödeme yapacağınız vade süresinin üst limiti 48 ay yani dört yıl olmaktadır.

Söz konusu olan kampanya ile alakalı olarak bilmeniz gereken bir başka detay da  yapmış olduğunuz kredi başvurusu olumlu cevap aldığı zaman, adı geçen bankanın yetkilileri sizi arayacak ve kendinize en yakın şubeye davet edecektir. Bu aşamada da kredinizi alabilmeniz için belli başlı bazı belgelere ihtiyaç duyacaksınız. Bu belgeler ise;

  • Nüfus cüzdanın aslı ve bununla beraber en az iki adet olmak üzere nüfus cüzdanı fotokopisi,
  • Maaş bordrosu ya da diğer bir deyiş ile gelir belgesi,
  • Son üç aya ait herhangi bir fatura ve de
  • İkametgâh belgesidir.

Bu belgeler genel çerçevede belirtildiği gibi olsa da kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Bu sebepten dolayı daha net bilgi almak için Yapı Kredi Bankası çağrı merkezi numarası 444 0 444 hattını aramanız yeterli olacaktır.

- Bir önceki yazımız olan Emeklilere Faizsiz Kredi Veren Banka Ve Kuruluşlar başlıklı makalemizde emekli vatandaşlarımıza faizsiz kredi, emeklilere faizsiz kredi ve Faizsiz Kredi Programı Nasıl Gerçekleşecek hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Kredi Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kredi Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Krediler artık gündelik yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Çünkü acil nakit ihtiyaçlarını en kısa …


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir