Ana Sayfa / BANKACILIK / Ziraat Bankası Başakkart ile Tarımsal İşletmelerin Yanında!

Ziraat Bankası Başakkart ile Tarımsal İşletmelerin Yanında!

Tarımsal faaliyetleriniz için ihtiyaç duyduğunuz malzemelerin harcamalarını rahatlıkla yapabilesiniz diye banka kartı olarak da kullanabileceğiniz Ziraat Bankası Başakkart hizmeti artık sizlerle! Bankkart Başak ile balıkçılık malzemeleri, tohum, seracılık malzemeleri, mazot, arıcılık malzemeleri,  gübre, yem, fide, ilaç harcamalarınızı kolaylıkla yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan tarım girdi ürünlerine Ziraat Bankası sayesinde kolaylıkla sahip olabilirsiniz. 

Ziraat Bankası Başakkart Özellikleri 

 • İlaç, mazot, gübre gibi tarımsal girdi ürünü satan Ziraat Bankası anlaşmalı işyerlerinden tarımsal kredinize bağlı olan Başakkart ile alışveriş yapabilirsiniz.
 • Ziraat Bankası anlaşmalı işyerlerinden Başakkart’ınız ile alışverişlerinizi vadeli bir şekilde yapabilirsiniz. 5 aya kadar faizsiz dönem avantajlarından faydalanarak kredilerinizi kullanabilirsiniz. 
 • Uygun koşullar altında indirimli faiz oranlarıdan yararlanabilirsiniz. 
 • Dilerseniz ödemelerinizin vadesini belirlerken hasat zamanını göz önünde bulundurabilirsiniz.
 • TMO ödemelerinize ve destekleme ödemelerine Başakkart’ınız aracılığı ile istediğinizde ulaşabilirsiniz. 
 • Başakkart’ınız ile yurt içinde tüm POS ve ATM’lerde yurt dışında ise MasterCard amblemi olan POS ve ATM’lerde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Troy logolu bankkartlar ile yurt dışı işlemleri yapamazsınız. Sadece yurt içi alışveriş ve para çekem işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. 
 • Başakkart ile taksitli alışveriş yapmanın rahatlığına kavuşabilirsiniz. Üstelik harcamalarınızı puana dönüştürebilir ve biriktirdiğiniz puanları anlaşmalı işyerlerinden bedava alışveriş yapmak ya da indirimlerden yararlanmak için kullanabilirsiniz. 
 • Başakkart’ınızın bağlı olduğu krediyi kullandığınız gün kadar faiz ödersiniz.
 • Başakkart kullanarak nakit taşımanın olası risklerini ortadan kaldırmış olursunuz.
 • MasterCard amblemli bankakartlarınıza internet şubelerinden ya da ATM’lerden elektronik cüzdan özelliğinden faydalanarak para yükleyip 90 TL tutarına kadar olan harcamalarınızı temassız logosu bulunan MasterCard Paypass ödeme noktalarında şifresiz ve temassız olarak gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz para yükle işlemini otomatik yükleme talimatı ile de yapabilirsiniz. 
 • Troy amblemli bankakartınıza bağlı hesabınızda 90 TL tutarına kadar yine temassız logosu bulunan MasterCard Paypass ödeme noktalarında şifresiz ve temassız olarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası Başakkart Sahibi Olmak İçin Ne Yapmalıyım?

Başakkart sahibi olmak istiyorsanız başvurunuzu hemen internet şubesini kullanarak ya da size en yakın Ziraat Bankası şubesine uğrayarak gerçekleştirebilirsiniz. Size en yakın Ziraat Bankası şubesini belirlemek için bankanın resmi internet sitesini kullanabilirsiniz. 

- Bir önceki yazımız olan Nuvo Kart Nedir, Yapı Kredi Nuvo Kart Özellikleri Nelerdir? başlıklı makalemizde Nuvo kredi kartları ve Nuvo TLcard hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

En Kolay Kredi Kartı

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri?

Kolay kredi kartı veren bankalar sıralandığında aslında Türkiye’nin önde gelen bankaları olduğu görülmektedir. Bu kapsamda …


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir